Jak sa dostat do magicu a magic comunity vBA

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
KhaosDuckie

Založený: 28.Sep 2017 14:32

PríspevokZaslal: 28.Sep 2017 14:51    Predmet: Jak sa dostat do magicu a magic comunity vBA Odpovedať s citátom

Ahojte,
Som teraz chorý týždeň a magic bolo vždy niečo, čo držim blízko pri srdiečku i keď som nikdy nemal peniaze abo chut aby som sa tomu venoval že VENOVAL.
Hraval som ho len tak v skole na zakladke (Zendikar-Innistrad) a nemam nejaku extremnu kolekciu ani nic len nejake dva decky z kariet co 3/4 som ani nekupil. Ale odvtedy kuse ked neco magic realted mam na youtube a tak. Hraval som chvilu duels of planeswalkers. Magic Duels som ponoril 25 hodina ale ragequitol somt o kvoli tomu broken af systemu. A vela vela hodin an youtube a tento tyzden PODSTATNE viac + duels campaing. JAK zacat hrat magic na nejakej urovni a cenove dostupne ako maturujuci brigadnik?
(zaujal ma Pauper a EDH, Magic online interface ma desi)
ďakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
shrek

Založený: 28.Nov 2011 05:52

PríspevokZaslal: 28.Sep 2017 17:49    Predmet: Odpovedať s citátom

V ihrysku je kazdy druhy tyzden pauper Very Happy Dojdi nas kuknut buduci tyzden stvrtok alebo hocikedy pocas tyzdna a urcite ti rad niekto pomoze Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Patrik Surab

Založený: 04.Aug 2008 11:21

PríspevokZaslal: 29.Sep 2017 20:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj. Ja vediem magic v najvacsej herni na Slovensku v Cloudposte v Bratislave. Cize ak budes mat akekolvek otazky kludne napis, popripade prid na Trenciansku 47 a mozeme sa porozpravat aj osobne. Na zaciatok je najlepsia mtg liga ktora teraz Ixalanova zacina buducu stredu 4.10., kde si kupis 3 boostre za vyhodnejsiu cenu (6€) a poskladas si s landami 30 kartovy balicek. Potom kazdu stredu si mozes kupit dalsi booster a vylepsit si balicek, popripade si vies booster kupit aj ked prehras 3 hry.

Ak ti je toto malo, tak hravame Pauper kazdy druhy stvrtok, kde najlepsie balicky stoja cca 30€. Na tie vacsie formaty ako Modern a pod. ti vieme balicek aj pozicat ked ta budeme aspon trosku poznat Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
KhaosDuckie

Založený: 28.Sep 2017 14:32

PríspevokZaslal: 30.Sep 2017 00:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Utorok idem na kontrolu k doktorke lebo antibiotikujem hrdlo ale ked budem offic ok tak rad sa stavim
dakujem
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: