Turnaje

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pravidlá
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Oliver Kopun

Založený: 26.Jún 2017 21:27

PríspevokZaslal: 30.Jún 2017 14:34    Predmet: Turnaje Odpovedať s citátom

Čaute týpci!

O týždeň idem na prerelease Hour of Devastation. Je to však môj prvý turnaj a preto sa potrebujem trochu oboznámiť s pravidlami.

Takže: 1.Na koľko víťaztiev sa hrá jeden zápas aby som vyhral? Alebo čo teda musím urobiť aby som vyhral jeden zápas?
2.Kedy je remíza?

Na turnaj sa už strašne teším Very Happy a ďakujem za všetky odpovede
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 30.Jún 2017 22:41    Predmet: Re: Turnaje Odpovedať s citátom

Oliver Kopun Napísal:
Čaute týpci!

O týždeň idem na prerelease Hour of Devastation. Je to však môj prvý turnaj a preto sa potrebujem trochu oboznámiť s pravidlami.

Takže: 1.Na koľko víťaztiev sa hrá jeden zápas aby som vyhral? Alebo čo teda musím urobiť aby som vyhral jeden zápas?
2.Kedy je remíza?

Na turnaj sa už strašne teším Very Happy a ďakujem za všetky odpovede

Ahoj,

Priprav sa, ze budes hrat niekolko kol na turnaji. Najcastejsie okolo 5-6 kol. To znamena, ze budes hrat s tolkymi roznymi ludi, kolko bude pocet kol na turnaji. Pocet kol sa odvija od mnozstva hracov na turnaji. To ta nemusi zaujimat Very Happy

Mas najcastejsie 50 minut, aby si porazil svojho oponenta. Hrate na 2 vitazne hry tzv. \"best of 3\"
Ak sa nerozhodne ani po hracom case, nasleduje 5 nadstavenych kol. Pokial sa ani v nich nerozhodne, plati aktualny stav. Tu moze byt remiza ak hrate napr. tretiu hru a stav je 1-1.

Za vyhrane kolo ziskas 3 body do bodovania
Za remizu ziskas 1 bod
Za prehru 0 bodov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (7 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pravidlá Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: