Formáty a komunita v BA

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
JTgosha

Založený: 19.Dec 2016 15:58

PríspevokZaslal: 31.Máj 2017 20:46    Predmet: Formáty a komunita v BA Odpovedať s citátom

Zdravím všetkých, onedlho sa budem sťahovať zo zahraničia (kde som býval posledných 7 rokov) do BA. Chcel som sa teda spýtať aké formáty sa v BA, či už v Cloudposte alebo Funtastic, najbežnejšie hrávajú. Nájdu sa v BA aj hráči Legacy? Videl som Pauper events, sú v BA bežne?

Vďaka za radu a pomoc Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Patrik Surab

Založený: 04.Aug 2008 11:21

PríspevokZaslal: 01.Jún 2017 18:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj. V Cloudposte hravame kazdy pondelok Standard, utorok Modern, stvrtok sa strieda Highlander a Pauper, v piatok mame Booster Draft a soboty vacsinou co wizardi nadiktuju Smile ...Legacy hravame raz mesacne pocas vikendov. Ak by si mal akekolvek otazky, kludne napis Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Erik Stankovič

Založený: 22.Júl 2013 09:30

PríspevokZaslal: 02.Jún 2017 16:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorientuješ sa keď budeš v Bratislave, je to pestré.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
JTgosha

Založený: 19.Dec 2016 15:58

PríspevokZaslal: 02.Jún 2017 19:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Patrik Surab Napísal:
Ahoj. V Cloudposte hravame kazdy pondelok Standard, utorok Modern, stvrtok sa strieda Highlander a Pauper, v piatok mame Booster Draft a soboty vacsinou co wizardi nadiktuju Smile ...Legacy hravame raz mesacne pocas vikendov. Ak by si mal akekolvek otazky, kludne napis Wink

Super, ja hravam Modern, zacinam s Legacy a chcel som aj Pauper len tu v okolo Zurichu to nikto nehrava. Tesim sa urcite dobehnem ked sa zabyvame!
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: