Kupa Kariet
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tituss

Založený: 06.Mar 2015 03:09

PríspevokZaslal: 24.Mar 2015 22:45    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak som sa pomylil no a? Very Happy kvoli jednej blbej karte tu robit sceny, akoby to nebolo fuk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Gabriel

Založený: 23.Aug 2011 23:57

PríspevokZaslal: 24.Mar 2015 23:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Kiež sa ti to podarí zaplatiť ako si si naplánoval, podarí sa ti postaviť balík a čoskoro prídeš do herne si s nami zahrať:).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (80 kariet)
Tituss

PríspevokZaslal: 25.Mar 2015 00:35    Predmet: Odpovedať s citátom

no k "vam" do herne asi nepridem kedze zijem v Prahe a predpokladam ze vy ste v Bratislave pripadne dalej na Vychod...mimochodom co sa tyka "zaplatenia" tych boxov...za 2 booster boxy som dal 3x2399 a predajom sa mi zatial vratilo 1600 za polluted deltu + zajtra idem predat 2x Flooded Strand za 700kc + v piatok 2x Bloodstained Mire za 500 takze dalo by sa povedat ze zatial mam jeden box zdarma (+ nieco navyse z dalsieho)
Ale este mam na zozname karty v predajnej cene asi 1000kc...takze ja som spokojny a necakal som ze by sa mi realne mohlo vratit az tolko Smile navyse za par dni pride este ten Dragon Tarkir booster box + 7 boosterov k tomu tak dufam ze to mi este nieco zrazi z ceny.
Vysledok je ale ze mam aktualne kopu C+U+R+M kariet a vooobec neviem ako zostavit tu dobru kombinaciu Very Happy takze som sa k tomu zatial poriadne nedostal Smile
Aby som tu nespavoal ak by si chcel ty alebo niekto iny tak moj FB:
https://www.facebook.com/milan.titko
Návrat hore
Tituss

PríspevokZaslal: 31.Mar 2015 00:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Aby som temu uzavrel tak dnesny ulovok z tarkiku (36 + 10 boosterov z intro packov + 25 kusoviek dokupenych)
Veci ktore skoncili na trhu:
- Atarka s Command - 140kc
- 3x Deathmist Raptor - 300kc
- Collected Company - 150kc
- Thunderbreak Regent - 140kc
- Myth Realized - foil - 300kc
- 2x Myth Realized - 130kc
- Collected Company - 150kc
- Sarkhan Unbroken - 450kc
- Dragonlord Atarka - 130kc
- Dragonlord Ojutai - 230kc

Padli aj lepsie a drahsie karty ale zdali sa mi moc dobre na predaj, napriklad Narset PW ma velmi dobre schopnosti aby som ho predal...zatial som nevidel vsetky karty rozbaloval som takym stylom ze som rozbalil booster otocil ho zo zadu a vybral posledne tri karty aby som videl ulovok, na zbytom som zatial nemal cas ani energiu je ich dost vela
Návrat hore
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 31.Mar 2015 12:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Pôvodne som sem chcel dať gif Tumbleweed-u alebo meme o zero fucks given, ale nakoniec som sa rozhodol reagovať ako človek Smile

Je síce fajn, že zo 46 boostrov a pár kusoviek si dokázal vytrieskať planeswalkera a smeti v hodnote cca 2000 kč, ale v zásade to nikoho, kto hrá magic viac ako pol roka nezaujíma Smile

Určite ťa to potešilo a si presvedčený, že si mal pravdu, že sa ti kupovať display-e oplatí, čo je super. Kľudne ich kupuj ďalej, ale tým, ako to prezentuješ verejnosti zo seba robíš trocha blbca.

Ešte jedna rada na záver, obchodovaniu celkom prospieva, keď si tu na mtg.sk vytvoríš album a want list.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
Tituss

PríspevokZaslal: 31.Mar 2015 13:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja to aj tak nepredavam tu takže zbytocne nieco riešiť tu, pisal som uz niekoľko krát ze žijem w hram v Prahe preto nemá zmysel o cenách pisat tu.
A co sa tyka toho kto si co mysli ti je mi jedno, ale co som tak trochu hovoril sa aj splnilo predajom par pre mna bezvýznamných kusoviek som sa +- dostal na nulu a aktualne mam v krabici +- 2000 kariet. Horšie je sa v nich orientovať a vybrať tie správne do deckov

A tych boosterov bolo 69...
Návrat hore
Tulareanus

Založený: 15.Nov 2010 04:18

PríspevokZaslal: 31.Mar 2015 15:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Tituss Napísal:
Ja to aj tak nepredavam tu takže zbytocne nieco riešiť tu, pisal som uz niekoľko krát ze žijem w hram v Prahe preto nemá zmysel o cenách pisat tu.
A co sa tyka toho kto si co mysli ti je mi jedno, ale co som tak trochu hovoril sa aj splnilo predajom par pre mna bezvýznamných kusoviek som sa +- dostal na nulu a aktualne mam v krabici +- 2000 kariet. Horšie je sa v nich orientovať a vybrať tie správne do deckov

A tych boosterov bolo 69...

Ale načo to tu vlastne píšeš a oznamuješ všetko, že čo otváraš a ako si s tým spokojný? O to viac, ak to nemenieš ani prostredníctvom tejto stránky meniť alebo predávať...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (38 kariet)
Tituss

PríspevokZaslal: 31.Mar 2015 21:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Cisto kvoli statistike aj pre ostatnych pre tych co moc nenakupuju...myslim ze som cekom jasne dokazal ze sa oplati kupit booster boxy ak dotycny neni super zberatel foilovy a super kariet ktore sa daju nahradit aj lacnejsimi...teda som si kupil 3 booster boxy a kazdy mi vratil celu sumu cez par kariet z toho mnozstva Smile
Do buducna by som to asi zaciatocnikom poradil, nech kupia za (neviem kolko sa predava u nas na SK) 70eur booster box s tym ze par kusoviek im cenu vrati, budu mat na zaciatok asi 500 hratelnych kariet a z toho sa uz aj nieco da postavat
Návrat hore
Tulareanus

Založený: 15.Nov 2010 04:18

PríspevokZaslal: 02.Apr 2015 19:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Tituss Napísal:
Cisto kvoli statistike aj pre ostatnych pre tych co moc nenakupuju...myslim ze som cekom jasne dokazal ze sa oplati kupit booster boxy ak dotycny neni super zberatel foilovy a super kariet ktore sa daju nahradit aj lacnejsimi...teda som si kupil 3 booster boxy a kazdy mi vratil celu sumu cez par kariet z toho mnozstva Smile
Do buducna by som to asi zaciatocnikom poradil, nech kupia za (neviem kolko sa predava u nas na SK) 70eur booster box s tym ze par kusoviek im cenu vrati, budu mat na zaciatok asi 500 hratelnych kariet a z toho sa uz aj nieco da postavat

Na to, aby si niečo takéto veľmi jasne dokázal treba oveľa väčšiu vzorku štatistiky než 2-3 booster boxy. Je to rovnaké, ako keby došiel hráč na jeden jediný turnaj v živote, kde sa hrá na tri kolá a tie vyhral a tvrdilo by sa, že je to neporaziteľný hráč.

Taktiež pojem "500 hrateľných kariet" je veľmi relatívny a minimálne z amatérskeho hľadiska subjektívny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (38 kariet)
Tituss

PríspevokZaslal: 06.Apr 2015 20:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Plánujem kupi ešte ďalšie 3, z celého bloku tak dám orientačné znova vedet, ale asi to nebude skor ako za 2-3 týždne
Návrat hore
Zyzy

Založený: 11.Jan 2009 18:06

PríspevokZaslal: 18.Máj 2015 12:31    Predmet: Odpovedať s citátom

ak sa ti vsetko vracia a nemas problem s financiami, skus Modern masters 2015... su tam dobre karty ale je aj dost drahsi myslim ze 1 booster stoji okolo 9-11e Wink a box stoji myslim okolo 200e a je tam 24 boo.

napriklad ked sa chvalime, ja som otvoril z zendikare Tundru co ma asi 100-110e, minule som kamaratovi vybral 2 boo z dragons of tarkir a mal narset a raptora co su druha a tretia najdrahsie karty edicie Smile

a este k tvojmu zaciatku... podla mna je booster najnevyhodnejsia investicia v magicku. Ano, je to sposob ako sa dostat ku kartam, ale uvidis casom ze ked budes hrat magic 2-3 roky, budes commonami kurit lebo ich budes mat strasne vela... a podla mne je trochu odvazne tvrdenie ze ta turnaje nezaujimaju (skusil si uz nejaky?)... podla mna su turnaje najzabavnejsia cast magicu.
a hrat for fun znamena ze musis mat vyrovnaneho supera, nezalezi ci mate obidvaja baliky za 200e alebo za 10e ale ak chces chodit do herne mal by si mat balik ktory stiha ostatnym a nie je prilis slaby. lebo aj ked si spravis XY balikov, podla mna sa nikomu skusenejsiemu nebude chciet hrat s tvojimi slabimi balikmi...

Ale prajem vela stastia a dufam ze v magicku najdes vela zabavy a Vitaj medzi nami! Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (221 kariet) MSN Messenger
jekoster

Založený: 29.Jan 2015 21:12

PríspevokZaslal: 03.Jún 2015 10:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Tituss Napísal:
No nekupujem to hlavne kvôli tomu predaju alebo aby sa mi nieco vrátilo (ale je to dobra vyhovorka ked chcem do toho dat toľko peňazí) nespolieham sa ale na to. Skor mi ide dobre o to aby som mal veľa kariet, vela dobrý kariet a aby som mohol vybudovať nejaký silný deck ktorí by obstál pri hraní s ďalšími ľuďmi. Herne režimi zatiaľ nepoznam, iba štandard ale určite sa časom dostanem aj k tomu. Takže môže byť ze by som si kupil tie boxy s jednej aj druhej eedície? možno ale až neskôr by som kupil booster box z inej? Pisal si ze sa to neoplatí z fin. hľadiska Ok beriem, ale z hráčskeho hľadiska sa to teraz oplatí? teraz by som kupil Tarkir s magic 2015 a neskôr napríklad fate reforge...

Ja keď som začínal s kamošmi, tak sme si objednali z rishada.cz kartové mixy (náhodne namiešané common, uncommon a rare karty), tie sme si rozdelili spravili z toho decky. Myslím, že by ťa to vyšlo lacnejšie a získal by si viac.
Návrat hore
kedro

Založený: 16.Júl 2010 20:43

PríspevokZaslal: 29.Feb 2016 14:32    Predmet: display Odpovedať s citátom

predavam display Oath of the Gatewatch za 80e, je to aj na aukcii...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: