Legenda - Magazín pro hráče

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Sedliak

Založený: 27.Dec 2013 14:19

PríspevokZaslal: 27.Dec 2013 14:35    Predmet: Legenda - Magazín pro hráče Odpovedať s citátom

Ahojte, upratujem si po rokoch svoje doupě a našiel som zbierku časopisu Legenda.
Začal vychádzať v roku 1995 spolu s príchodom 4th Edition. Mám prvé čísla, možno 2-3 chýbajú. Ročníky 1999-2000 komplet, spolu 32 čísiel
Časopis vychádzal ako 2-mesačník a zaoberal sa najmä M:tG, neskôr aj Doomtrooper, Star Wars, Vampire TES a okrajovo všetkým ostatným kartovým a rpg hrám.
Určite sa medzi vami nájdu mágovia, ktorý si Legendu kupovali Smile
Mňa zaujíma v podstate jediná vec: Má tá zbierka hodnotu? Vyhadzovať ich nechcem, síce Magic už nehrávam roky (aj keď kartičky mám Embarassed ), ale ani predávať po 1 eure, to si ich radšej nechám.
Ak by sa našiel záujemca, ktorý by si rád prečítal niečo o začiatkoch Magicu v našich končinách, alebo nejaký pamätník, ktorý by si tie začiatky rád pripomenul Wink , tak dajte vedieť.
Neviem ako to tu chodí, ak som úplne Offtopic, tak ma zmažte
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (85 kariet)
Elsaj

Založený: 28.Mar 2012 13:29

PríspevokZaslal: 31.Dec 2013 10:52    Predmet: legenda Odpovedať s citátom

Cenu to určite má zvlášť pokiaľ máš skoro všetky prvé vydania.

Odhadujem aktuálnu hodnotu 1.00 až 1.30 eur za kus
Ale mohlo by platiť ako to už povedel Dean Corso (Johnny Depp) s filmu deviata brána "čím větší spjech tím miň peňez"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 02.Jan 2014 08:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemyslím si, že by si na tej legende trhol nejaké veľké peniaze na Slovensku. Možno keby si skúsil napísať na cmus.cz tak tam niekoho nájdeš. Napr.:

http://www.cmus.cz/dnn/F%C3%B3rumPo%C5%A1ta/tabid/54/aff/29/aft/26353/afv/topic/Default.aspx

Ale skôr by som videl potenciál v kartách. Za posledných pár rokov sa stali crazy veci s cenami niektorých kariet. Mnoho z nich stúplo aj o 300-400%. A často aj vo svojej dobe karty bez hodnoty. Takže ak ťa to zaujíma, tak si prebehni svoje karty cez napr. www.starcitygames.com, www.trollandtoad.com prípadne http://www.cernyrytir.cz/index.php3?akce=3.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
Sedliak

Založený: 27.Dec 2013 14:19

PríspevokZaslal: 02.Jan 2014 18:07    Predmet: re: Legenda Odpovedať s citátom

Thibir Napísal:
Nemyslím si, že by si na tej legende trhol nejaké veľké peniaze na Slovensku. Možno keby si skúsil napísať na cmus.cz tak tam niekoho nájdeš. Napr.:

http://www.cmus.cz/dnn/F%C3%B3rumPo%C5%A1ta/tabid/54/aff/29/aft/26353/afv/topic/Default.aspx

Ale skôr by som videl potenciál v kartách. Za posledných pár rokov sa stali crazy veci s cenami niektorých kariet. Mnoho z nich stúplo aj o 300-400%. A často aj vo svojej dobe karty bez hodnoty. Takže ak ťa to zaujíma, tak si prebehni svoje karty cez napr. www.starcitygames.com, www.trollandtoad.com prípadne http://www.cernyrytir.cz/index.php3?akce=3.

wou, diky moc za cenné informácie. Pozeral som ceny kartičiek a viac-menej som zaplakal, keď som si uvedomil, že koľko kariet som predal za smiešne peniažky a teraz sú drahé.
Ja mám kartičky hlavne z Tempest bloku, vtedy som chodil aj na turnaje, ale z tých najcennejších toho moc nemám. City of Traitors je najcennejšia ktorú mám. A to som myslel, že je shitík Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (85 kariet)
Usirez

Založený: 16.Máj 2009 21:11

PríspevokZaslal: 02.Jan 2014 20:09    Predmet: Odpovedať s citátom

ja prave zhanam legendy lebo by som si rad precital o tom co sa pisalo v tych dobach. No velmi peniaze za to davat nechcem..takze nvm odkial si a poziciavat to asi nebude,co? Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (4 kariet)
Elsaj

Založený: 28.Mar 2012 13:29

PríspevokZaslal: 02.Jan 2014 20:57    Predmet: Legenda Odpovedať s citátom

Tak Thibir ti to pekne navrhol. Ešte je tu možno príležitosť skúsiť miestny antikvariát alebo informovať nejaký int.obchod napr. http://shop.dragonhost.eu/, ktorý napr. Legendy mal v ponuke a už ich aj vypredal. Ak by sa ti nepredali, môžeš kontaktovať aj mňa. Odkúpil by som ich veľmi rád (do budúcna možno aj pre verejné účely )
Návrat hore
Zdeno

Založený: 15.Dec 2005 21:31

PríspevokZaslal: 02.Jan 2014 21:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja uz som pisal aj pmku ale postnem to aj sem. Rad tie legendy kupim len sa musime dohodnut na cene. Pripadne mi napis pmku.
Návrat hore
Rhaenmse

Založený: 06.Okt 2010 16:47

PríspevokZaslal: 03.Jan 2014 17:24    Predmet: Odpovedať s citátom

a co zalepene stranky?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (894 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: