Dve herne v Ba - skvelý nápad alebo crazy počin? :-)
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Všeobecné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 10:03    Predmet: Dve herne v Ba - skvelý nápad alebo crazy počin? :-) Odpovedať s citátom

Kompilácia relevantných príspevkov z inej témy, keby niekto chcel ďalej robiť reklamu, resp. flejmovať Wink

Kl3p_co. Napísal:
marty88 Napísal:

btw,paci sa mi ze vznikla dalsia herna v bratislave ,drzim palce!

Sak jasne preco nemat 2 herne ktore este ani nepatria tomu istemu cloveku, cize sa snazia navzajom si robit konkurenciu ked uz aj jedna herna je vela pre Bratislavu Wink

Children in Earth Napísal:
Thibir Napísal:
je to tak. úplne to vidím ako sa budú snažiť konkurovať si, bojovať do posledného dychu a potom behom mesiaca skrachujú obe Smile

Asi tak, urcite ti ludia co tam chodia drtit MtG zaplatia hotove zivobytie na vstupnom Very Happy

A my budeme plakat nad dymiacimi ruinami herni, sypat si popol do vlasov, trhat sat a budu sa hrat len nonDCI turnaje v utorok o 14.00 v Ponorke a stredu o 01.00 pod Pristavnym Mostom...

aacid Napísal:
ja si myslim ze druha herna moze byt len k uzitku, ci uz kvoli konkurencii (ved to nemusi byt len o cene, ale ked sa dve herne budu bit o hracov, tak mozu zaujat aj niecim inym) alebo sanca pre novych hracov (raz som bol na prerelease v cloudposte, prisiel som skorej a vsetci co tam sedeli sa tvarili ze "co tu robis, toto je len pre znamych" a vyhadzovali ma pohladom.
nehovorim ze to bude inak, ale ta sanca tam je.

no a neviem ako to ma v plane tato nova herna ale mohli by rozbehnut aj predaj kusoviek, pokial viem, tak ziadny kamenny obchod to v bratislave neponuka...

tarzi Napísal:
shrek Napísal:
aacid ked ta tesi nova herna tak to si potom dost mimo:
1 herna pre 15 ludi-> 15ludi na turnaji
2 herne pre 15 ludí-> 7+8 ludi na turnajoch co znamena proste zanik turnajov lebo asi nikoho nebude bavit hrat 3 kola a vzdy hrat proti rovnakym superom...
je dost vela magicovich komunit co su zalezený po krčmách neradi chodia do cloudpostu tak ich nova herna moze vratit naspät k turnajovemu hraniu ,nikde bratislave sa nerobia napr turnaje v commanderi druha hena je preto ako stvorena

aacid Napísal:

pokial bude v dvoch herniach malo hracov a nebude ich tak bavit hravat, tak hadam budu natolko rozumny ze zacnu chodit len do jednej, aby ich to bavilo. a zrazu mas 2 herne, ale hraci chcu chodit iba do jednej a teraz je na herniach aby tych hracov prilakali k sebe...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
RS
Admiral

Založený: 18.Mar 2006 18:44

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 10:20    Predmet: Re: Dve herne v Ba - skvelý nápad alebo crazy počin? :-) Odpovedať s citátom

tarzi Napísal:
shrek Napísal:
aacid ked ta tesi nova herna tak to si potom dost mimo:
1 herna pre 15 ludi-> 15ludi na turnaji
2 herne pre 15 ludí-> 7+8 ludi na turnajoch co znamena proste zanik turnajov lebo asi nikoho nebude bavit hrat 3 kola a vzdy hrat proti rovnakym superom...
je dost vela magicovich komunit co su zalezený po krčmách neradi chodia do cloudpostu tak ich nova herna moze vratit naspät k turnajovemu hraniu ,nikde bratislave sa nerobia napr turnaje v commanderi druha hena je preto ako stvorena

Krčmové komunity boli sú aj budú, ich zaradenie do herne má dva problémy:
1. bude niekto ochotný v ktorýkoľvek deň, byť v herni napr. do polnoci a pozerať sa, ako sa hrá EDH? nemyslím si.
2. pivo, jedlo a iné.

Čo sa týka Edh turnajov: EDH hráči nehrajú normálny hl z dôvodu, že to je málo fun, že je to až moc competetive. Ako náhle bude o čo hrať, power lvl deckov sa zvýši a casualIjustwannahavefun hráči prestanú po dvoch 0:3 turnajoch chodiť a presunú sa kam? do krčmy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Topas

Založený: 06.Aug 2004 15:50

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 10:24    Predmet: Odpovedať s citátom

fuha, mne usiel nejaky diskusny skvost? kde to je?
Návrat hore
Thibir
Lord of Llanowar

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 10:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Topas Napísal:
fuha, mne usiel nejaky diskusny skvost? kde to je?

bolo to v téme modern turnaje v Ba, ale premazal som to. veci k téme sú už tu.
Návrat hore
Gabriel

Založený: 23.Aug 2011 23:57

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 10:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebol som v novej herni Funtastic, no z kalendára vidieť, že sa herňa chce zrejme orientovať prevažne na mladších casual hráčov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (80 kariet)
lush

Založený: 09.Feb 2005 17:51

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 10:38    Predmet: Odpovedať s citátom

uhorkova sezona
Návrat hore
RS
Admiral

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 10:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Gabriel Napísal:
Nebol som v novej herni Funtastic, no z kalendára vidieť, že sa herňa chce zrejme orientovať prevažne na mladších casual hráčov.

Ak to tak je, tak to je ekonomická samovražda, pretože práve táto vzorka hráčov má/je ochotná investovať najmenej peňazí.
Návrat hore
tarzi

Založený: 07.Apr 2012 16:10

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 11:05    Predmet: Odpovedať s citátom

nemysli ze jeto ekonomicka samovražda. funtastic predava aj knihy, comics, spoločenske hry. Popritom sa tam spravila mala herna, tak maximalne pre 14 ludi - su tu aj ine kartove hry ako napr pokemon alebo wow, ktore nemaju hernu pokial viem a ti si mozu dojst zahrat do funtasticu, co si tyka magicov je jasne, ze v bratislave bude cloudpost čislo 1

!  Selar:
Prosim, citaj si po sebe svoj prispevok a v buducnosti si opravuj chyby. Teraz som ich este opravil.

Dakujem.
Návrat hore
Topas

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 11:06    Predmet: Odpovedať s citátom

RS Napísal:
Ak to tak je, tak to je ekonomická samovražda, pretože práve táto vzorka hráčov má/je ochotná investovať najmenej peňazí.

presne tak, hlavne ze som si precital silne teorie o konkurencii herni, z ktorej by mali prospech hraci. Asi maju deti mokre sny o tom, ze im topless hostesky budu do ruk pchat peniaze, len aby prisli hrat. Lebo inak fakt neviem ako moze tak cisto stratova zalezitost, akou je prevadzka herne, byt spomenuta spolu so slovnym spojenim konkurencny boj v jednej vete.

V utorky a stvrtky je Cloudpost preplneny, ze urgentne potrebujeme druhu hernu? Silne mi to pripomina nedavnu urgentnu potrebu vyrabat novu mtg.sk, lebo sak tato nam uz vobec nestaci.
Návrat hore
Thibir
Lord of Llanowar

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 11:15    Predmet: Odpovedať s citátom

tarzi Napísal:
nemysli ze jeto ekonomicka samovražda funtastic predava aj knihy comicsi spoločenske hry

osobne si myslím, že to budú mať hodne kruté s konkurenciou od brlohu, kt. má predajňu asi tak 6 metrov od funtasticu, podobný sortiment, ale 11 predajní, takže s cenou môžu ísť niekde úplne inde ako jedna samotná predajňa...
Návrat hore
tarzi

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 11:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Thibir Napísal:
tarzi Napísal:
nemysli ze jeto ekonomicka samovražda funtastic predava aj knihy comicsi spoločenske hry

osobne si myslím, že to budú mať hodne kruté s konkurenciou od brlohu, kt. má predajňu asi tak 6 metrov od funtasticu, podobný sortiment, ale 11 predajní, takže s cenou môžu ísť niekde úplne inde ako jedna samotná predajňa...
brloh dovYpreda knihy, co ma na sklade a ide sa orientovat len na pc hry
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 11:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Vo funtasticu som este nebol, ale jedina vec co je tam podla mna plus je ze to je hned pri storme a brlohu.
osobne tam asi nikdy nepojdem uz len preto, lebo na heyducke je skoro nemozne zaparkovat, naviac sa tam musim tralalakat cez cele mesto, kdezto myslim ze do cloudpostu iba vyjdem z obchvatu a som tam skoro.
Neviem kto dostal tento uzasny napad to tam otvorit ale fakt mu gratulujem vidim ze mu ten epic troll a volanie o popularitu vysiel...

tarzi Napísal:
Thibir Napísal:
tarzi Napísal:

brloh dovipreda knihy co ma na sklade ide sa orientovat len na pc hry

asi nie ked este tento tyzden na fb promovali novy kick ass komiks, ktory jednoducho museli nakupit lebo inak by ho nemali
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Topas

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 11:23    Predmet: Odpovedať s citátom

proste nie si cielovka, Timo Smile
Návrat hore
tarzi

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 11:34    Predmet: Odpovedať s citátom

napad dostal Erik Stankovič
Návrat hore
Wampo
Plainswalker

Založený: 28.Jún 2004 17:38

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 11:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som rád, že chce aspoň niekto ešte v tomto smere riešiť ale keď len tak-tak prežíva Cloudpost tak aj napriek širšiemu sortimentu hier a turnajov sám pochybujem o ekonomickej budúcnosti nielen Funtasticu...

Žiaľ, zatiaľ nemám pocit, že by si Funtastic vybudoval nejakú unikátnu propozíciu, že prečo by som práve tam mal chodiť (či už hrať alebo míňať peniaze). Jediné ma napadá lokalita, ale to aj skôr len preto že by som šiel potom sa niekam najesť resp. do Stormu sa hrať. Absencia reálneho parkovania je naozaj problém.
Návrat hore
masi

Založený: 10.Nov 2004 22:00

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 16:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezabudnime na to ze oproti brlohu chodi daka skupina ludi hravat warhammer. Teda aspon chodila pokial viem. A aj to tam predavaju. Miesto je dobre, uvidime co z toho bude, cas ukaze.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Deviance

Založený: 08.Júl 2009 09:37

PríspevokZaslal: 25.Júl 2013 23:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Thibir Napísal:
tarzi Napísal:

Musis si vsak uvedomit ze dlhe roky sidlil Brloh na tom mieste kde je teraz Funtastic,cize ludia prichadzaju kazdy den tam,vidim to kazdy den.Vo vacsine pripadov clovek odide s tovarom z Funtasticu iba ak ma zaujem o PC/konzoly hry tak ho porucime dalej.Dalsou vecou je ze nevidis pozadia ako sa kto stara o dany sortiment,je ine ked to robi clovek co vlastni ten business ako clovek ktory je zamestnany a je mu to jedno.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (11 kariet)
Wampo
Plainswalker

Založený: 28.Jún 2004 17:38

PríspevokZaslal: 26.Júl 2013 07:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Deviance Napísal:
Thibir Napísal:
tarzi Napísal:

Musis si vsak uvedomit ze dlhe roky sidlil Brloh na tom mieste kde je teraz Funtastic,cize ludia prichadzaju kazdy den tam,vidim to kazdy den.Vo vacsine pripadov clovek odide s tovarom z Funtasticu iba ak ma zaujem o PC/konzoly hry tak ho porucime dalej.Dalsou vecou je ze nevidis pozadia ako sa kto stara o dany sortiment,je ine ked to robi clovek co vlastni ten business ako clovek ktory je zamestnany a je mu to jedno.

Toto je podľa mňa na tom najlepšia vec a preto chápem, že sa niekto do toho pustil Smile
Návrat hore
RS
Admiral

PríspevokZaslal: 08.Aug 2013 15:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Koľko ludí chodi na turnaje do Funtasticu? modern/legacy/hl vie mi to nejaká dobrá duša povedať?
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 08.Aug 2013 15:53    Predmet: Odpovedať s citátom

RS Napísal:
Koľko ludí chodi na turnaje do Funtasticu? modern/legacy/hl vie mi to nejaká dobrá duša povedať?

zabudol si na wintage
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
tarzi

PríspevokZaslal: 15.Aug 2013 20:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Nuz, zatial bohuzial je slusna ucast iba na moderne, ale dufam ze sa to casom posunie na lepsiu uroven navstevnosti.
Hlavne to pricitam na ucet letu a dufam ze sa nestane ze sa tieto vskutku krasne formaty budu musiet zrusit zo zoznamuakcii...

Laco Nagy
Návrat hore
Children in Earth

Založený: 28.Sep 2012 22:18

PríspevokZaslal: 15.Aug 2013 22:18    Predmet: Re: Odpovedať s citátom

Ked chcete pritiahnut zacinajucich hracov co takto spravit napr. for-fun turnaj kde sa budu moct hrat iba commony z RTR a novsie; tie karty maju aj uplny zaciatocnici, respektive si ich velmi lacno zozenu, mozu si spolu zahrat, otestit rozne baliky atd.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (120 kariet)
Thibir
Lord of Llanowar

PríspevokZaslal: 15.Aug 2013 22:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Účasť je letom dosť ovplyvnená. Priemery účasti na highlandroch v Cloudposte za posledné mesiace sú:

august - 8 ľudí
júl - 7.5
jún - 9.25
máj - 10
apríl - 13

Pekné počasie proste kartičkám nepraje Smile
Návrat hore
sa3xx

Založený: 07.Jún 2006 20:03

PríspevokZaslal: 15.Aug 2013 23:34    Predmet: Re: Odpovedať s citátom

Ked chcete pritiahnut zacinajucich hracov co takto spravit napr. for-fun turnaj kde sa budu moct hrat iba commony z RTR a novsie; tie karty maju aj uplny zaciatocnici, respektive si ich velmi lacno zozenu, mozu si spolu zahrat, otestit rozne baliky atd.

ak sa nemylim tak boli planovane dake pauper formaty.
Návrat hore
tekel04

Založený: 19.Júl 2008 18:05

PríspevokZaslal: 16.Aug 2013 14:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Standard Pauper? To by som si zahral, ale neverim, ze je realne zorganizovat a udrzat hracov na formate, ktory si viac-menej vyrobite sami. To iste ine nezvycajne formaty - na Online existuje Standard Singleton (60 kariet + 15 sideboard bez opakujucich sa kariet), tiez by som si zahral, ale neverim, ze sa najde dost hracov. Do tretice - kto by si zahral Reject Rare Draft? To ma vyhodu, ze je to draft - nemusis nic stavat.

Ved urobte hlasovanie, kto je ochotny ktory format hrat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (51 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Všeobecné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: