Vlastné karty
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Wampo
Plainswalker

Založený: 28.Jún 2004 17:38

PríspevokZaslal: 28.Jan 2013 14:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozy9 Napísal:
Tiez by ste sa drzali temy. Ano, chlapec to pokaslal s kartami a stacilo mu raz povedat ze to co tvori su hluposti a ze nech uz nic nezverejnuje, nemusite to rozvadzat a spamovat celu temu...

Ale kludne nech sem ludia davaju svoje karty, ale hodilo sa ak by nad nimi aj realne popremyslali a zamysleli sa ze ktore ability, preco a ako to spojit s flavour textom. A ja osobne neznasam ked tam ludia maju brutalne chyby v gramatike.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Wampo
Plainswalker

PríspevokZaslal: 28.Jan 2013 14:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Ondriq Napísal:
Ok, sice sa chalan uz sam zruinoval svojim detinskym vystupovanim, ale tie karty neboli az take hrozne ako sa tvarite.

Monkey Junky je karta ktora by realne mohla vyjst. Pohoda. Trochu silna, ale uz sme si na power creep zvykli.
Legandary Touch je super, nazov je sice hrozny ale karta je fajn. BG mozu mat first strike, extra ked to este ide do flavoru karty. V tej karte nevidim problem.
PW je OP a aj tak nuda.
Scelopendra trpi zaciatocnickym syndromom "cim viac abilit tym viac adidas". Ako bonus je sialene silna. Musim jej ale uznat super meno.

V sucte to nie je az take zle, mali sme tu (a mame) podstatne horsich card designerov...

Monkey sa mi zdal z nich najprijatelnejsi, aj ked sa mi zdal malinko prisilny, ale to by zalezalo aj od kontextu sady. Ten touch mi stale nesedi ale s ostatnymi komentami suhlasim
Návrat hore
Zyzy

Založený: 11.Jan 2009 18:06

PríspevokZaslal: 28.Jan 2013 15:03    Predmet: Odpovedať s citátom

jeeej ono sa to tu rozbieha Smile dobre, dobreee Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (221 kariet) MSN Messenger
Wampo
Plainswalker

PríspevokZaslal: 28.Jan 2013 16:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Junky Napísal:
Wampo nepozna edit tlačitko ....

Poznám edit ale kým som dopísal a dal odoslať tak tam zrazu nabehol ten veľký post a nechcelo sa mi editovať dovnútra aj kód s quotom alebo sa s tým inak babrať tak som si dovolil v pieskovisku double-postnúť *Gasp*

Ban the admin!
Návrat hore
Elsaj

Založený: 28.Mar 2012 13:29

PríspevokZaslal: 28.Jan 2013 16:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Junky nič osobné, pre mňa to bol len sarkazmus vyjadrený voči ľuďom... ktorí sa mi zdajú kritickí a trocha netaktní voči začinajúcim "artistom" to je všetko. Každopádne pripravte sa na novú zbierku, pravdepodobne sa nevyhnem Ko commentom ale to už je riziko podnikania Smile

!  Selar:
Prosim ta, ako to robis? dve pridavne mena bachnes s hrubkou a jedno spravne. Citaj aspon po sebe Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Kozy9

Založený: 04.Júl 2007 19:40

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 10:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Wampo mne ide len o to, ze ten chalan hra magic mozno rok a to znamena ze akokolvek sa bude snazit nebude schopny najst rozdiel medzi hratelnou zaujimavou kartou a op hlupostou. Ten chalan sa iba snazil a ako vzdy ta ista partia ludi na fore ho totalne zhodila. Myslis si, ze ked mu teraz budes pindat na vsetko co robi ze mu to pomoze? Ano opat si isti ludia na fore dokazali ze vedia o magicoch viac ako ini (co je vsetkym jasne). V konecnom dosledku to takto chodi vzdy. Ak daky amater zalozi temu alebo zacne prispievat na forum vzdy to schyta a ked uz neni co tak ho stale budete strepavat za pravopis. Este som nevidel aby bol niekto tak haklivy za pravopis. Tymto sposobom iba ludia ako ty odradzuju prispievat novych uzivatelov na forum a tak je jasne ze na fore budu prispevky iba od stale tych istych osob.
Návrat hore
RS
Admiral

Založený: 18.Mar 2006 18:44

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 10:41    Predmet: Odpovedať s citátom

hej a chlapec sa za pravdu začal navážať do Wampa a jeho Psyducka, to ti príde ok?

a keď niekto hrá magic rok a snaží sa robiť to, načo wizardi majú týmy ľudí, nech je pripravený znášať kritiku Wink

to je ako keby som sem postol video ako hrám na ukulele, bolo by to hrozné, ale ja hrám iba rok, tak ma všetci teraz chválte.
Návrat hore
Zyzy

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 10:51    Predmet: Odpovedať s citátom

suhlasim s kozym... je pravda ze kritika je dobra ale v rozumnej miere... niekto spravi kartu ini povedia svoj nazor a staci a nie zhadzovat za kazdu pi..vinu OMG Rolling Eyes aj kebi pysal akokolvek ye to yeho vec Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (221 kariet) MSN Messenger
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 11:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Zyzy Napísal:
aj kebi pysal akokolvek ye to yeho vec Wink

To si na veľkom omyle. Som veľmi pohodlný človek a keď niekto píše, akoby mal za manželku svoju sestru Aranku, tak si ho automaticky zaradím do kategórie menej inteligentných a končím komunikáciu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 11:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Thibir Napísal:
Zyzy Napísal:
aj kebi pysal akokolvek ye to yeho vec Wink

To si na veľkom omyle. Som veľmi pohodlný človek a keď niekto píše, akoby mal za manželku svoju sestru Aranku, tak si ho automaticky zaradím do kategórie menej inteligentných a končím komunikáciu...

Respektive v zaujme zachovania vlastneho dusevneho zdravia a zbrzdenia degeneracie dalsich generacii ho na to upozornim. A v konecnom dosledku to robim pre jeho dobro, lebo pocnuc pracami nutnymi na ukoncenie skoly ( maturity, diplomovky, atp. ) a konciac jeho CV do zamestnania si len ublizuje podobnym pristupom.

Forum je verejne a ja si ublizovat nenecham Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Kozy9

Založený: 04.Júl 2007 19:40

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 11:18    Predmet: Odpovedať s citátom

RS Napísal:
hej a chlapec sa za pravdu začal navážať do Wampa a jeho Psyducka, to ti príde ok?

a keď niekto hrá magic rok a snaží sa robiť to, načo wizardi majú týmy ľudí, nech je pripravený znášať kritiku Wink

to je ako keby som sem postol video ako hrám na ukulele, bolo by to hrozné, ale ja hrám iba rok, tak ma všetci teraz chválte.

Ten chalan je pravdepodobne dieta. Co mozes ocakavat od mladeho
chalana ked ho niekto strepava ( musime si priznat ze to nebola zrovna konstruktivna kritika). Chalan dava protiuder.

Nevravim ze ho mame pochvalit za kazdu debilu, ale nie je naskodu to s nim vyriesit v klude a bez vysmeskov mu vysvetlit ako sa veci maju.

A Wampo so svojim pokemonom musi byt velmi citlivy ked sa ho ta nehanebna urazka tak velmi dotkla, ze sa musite na nu odvolavat donekonecna.

Dalej sa vyjadrim k tomu ze sa snazi robit to na co wizardi maju tymi. Vsak tato tema bola zalozena v pieskovisku na srandu. Nejde tu uplne o nic a nech kazdy si uverejni to co si mysli, ze by uverejnit mal. Nehrame o peniaze, nejde o slavu... Ide o to, ze sa chceme podelit o nase vytvori s komunitou magicu na nete.

A nakoniec som si vsimol ze tí co majú problem s vecami co tu riesime, tí co maju problem s prispevkami amaterov, ti co su haklivi na gramatiku su stale ti isti ludia z BA. Treba si uvedomit ze toto nie je mtg.BA ale mtg.sk.

No a ak posudzujete cloveka podla toho aku ma gramatiku, tak ste velmiu povrchni. Poznam vela ludi co pisu horsie ako on a nieco v zivote dosiahli, su inteligentni a su to hlavne cestni a vyrovnani ludia. Na druhej strane poznam velke mnozstvo bezcharakternych zakernych ludi, ktory v diktate nespravili chybu nikdy. Uprimne, este som nikdy nevidel, aby najvacsim problemom prispevkov boli "y".
Návrat hore
RS
Admiral

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 11:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozy9 Napísal:

Dalej sa vyjadrim k tomu ze sa snazi robit to na co wizardi maju tymi. Vsak tato tema bola zalozena v pieskovisku na srandu. Nejde tu uplne o nic a nech kazdy si uverejni to co si mysli, ze by uverejnit mal. Nehrame o peniaze, nejde o slavu... Ide o to, ze sa chceme podelit o nase vytvori s komunitou magicu na nete.

A nakoniec som si vsimol ze tí co majú problem s vecami co tu riesime, tí co maju problem s prispevkami amaterov, ti co su haklivi na gramatiku su stale ti isti ludia z BA. Treba si uvedomit ze toto nie je mtg.BA ale mtg.sk.

No a ak posudzujete cloveka podla toho aku ma gramatiku, tak ste velmiu povrchni. Poznam vela ludi co pisu horsie ako on a nieco v zivote dosiahli, su inteligentni a su to hlavne cestni a vyrovnani ludia. Na druhej strane poznam velke mnozstvo bezcharakternych zakernych ludi, ktory v diktate nespravili chybu nikdy. Uprimne, este som nikdy nevidel, aby najvacsim problemom prispevkov boli "y".

Načo by sa niekto chcel deliť s totálnymi nezmyslami, ktoré sa môžu páčiť len jemu? Ideme sa pretekať teraz, komu sa zmestí do karty viac abilít?Magic má svoje pravidlá, svoj flavour, svoju históriu, mohli by dotyční nato brať ohľad Wink

Z ba? Klepčo je z Trnavy Very Happy . Bratislavská karta nie je vhodný argument, ver mi.

K tej gramatike, nikto ťa nebude brať vážne, ak nevieš pravopis. To asi ale pochopíš o pár rokov neskôr Wink
Návrat hore
Gabriel

Založený: 23.Aug 2011 23:57

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 11:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi sa tu z tejto logiky rozplačem...

Treba si tiež uvedomiť, že tento thread asi len ťažko bude konkurovať Wizardom.
Aj s kritikou treba rozumne zaobchádzať.
Ja navrhujem, aby namiesto kritiky každý napísal, ktorá karta sa mu páči najviac a prečo a ako by mohla byť ešte lepšia:).

Uvediem príklad:
Od Elsaja sa mi najviac pozdávajú karty Skalper death's head a Legendary Touch.
Skalper je zaujímavý tým, že hoci má strašné čísla za 7 mán, jeho dve schopnosti pekne interagujú s undying-om, a tak si bude musieť súper rozmyslieť či mu ten blok stojí zato. Tiež sa mi páči, že tie schopnosti zabíjajú práve malé bytosti.
Na Legendary Touch sa mi pozdáva, že je to také zelené skoro-zabíjanie, ktoré mi veľmi pripomína Deadly Allure.
Viacero vecí by sa dalo na týchto kartách vylepšiť:

1. Názvy:
Bytosti v Magicu, ktoré majú vlastné meno a potom nejaký prívlastok sú zväčša legendy a ich mená majú tvar:

Meno, popis

Ďalej v angličtine sa pri nadpisoch a názvoch používajú veľké začiatočné písmená. Ja by som Skalpera pomenoval takto: "Skalper, Death's-Head".
Trocha zvláštny je i význam názvu "Povestný dotyk". Obrázok ani flavor text význam tohto názvu príliš neobjasňujú. So slovom dotyk sa zväčša neviaže agresivita. Ja by som zvolil niečo ako "Smrteľný úder".

2. Wording:
Je dôležité vymyslieť a popísať schopnosti tak, aby dobre fungovali s pravidlami a schémami, ktoré sa bežne používajú na iných kartách. Taktiež by si mal dávať väčší pozor na gramatiku:
"...each player sacrifices a creature."
"...gains first strike and deathtouch."
"...can't be countered by spells or abilites."

3. Flavor:
Ťažko rozumieť významu flavor textov, dôvodom sú nedostatky v angličtine:

"ťažko utiecť smrť, keď má tak veľa nôh"

Zrejme to malo byť niečo ako:

"You can hardly outrun death, when it has so many legs."
"Ťažko obehneš smrť, keď má tak veľa nôh."

P.S.: Prosím prestaňte už s tými tímami.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (80 kariet)
Thibir
Lord of Llanowar

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 13:42    Predmet: Odpovedať s citátom

chcel by som, aby si všetci ľudia, čo chcú tvoriť karty prečítali toto:

http://wiki.mtgsalvation.com/article/Color_Pie

a kašľali na flavour texty...
Návrat hore
Elsaj

Založený: 28.Mar 2012 13:29

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 14:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Súhlasím že kritika by nemala byť typu "to je odpad" a bodka. Ved ja sa mtg nevenujem veľa a už vôbec nie nejako profesionálne, mám rad tak ako vy Fantasy a samotne tvorenie a hranie a toto iste môže pocitovať aj osem roční chlapec (včetne mna:P ) ktorý tu niečo nadšene pridá a ako bolo spomenuté skoro všetci ho tu za to nepekne zvozia.
Nechcite od murára maharadžov palác.
Posudzovali by ste dielo architekta rovnako ako dielo murára?
Nemám rád moc kritiku lebo si uvedomujem že nie som ten "Dokonalý" s ktorým by som bol ja alebo vy spokojný ale prímam ju lebo je to nastroj aby som sa zlepšoval v tom čo mám rád.
Ale dosť bolo filozofovania Smile

Tu sú karty-

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Thibir
Lord of Llanowar

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 14:10    Predmet: Odpovedať s citátom

z týchto sú niektoré veľmi podarené. keď budem mať viac čas vyjadrím sa ku každej
Návrat hore
Wampo
Plainswalker

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 14:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Thibir Napísal:
z týchto sú niektoré veľmi podarené. keď budem mať viac čas vyjadrím sa ku každej

Súhlas, určite sa to postupne zlepšuje a pár ideí sa mi páči (Saint George, Karma Bolt)
Návrat hore
RS
Admiral

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 14:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Sirens Breath v pohode.

Lightning Hydra tiež v pohode, ale zmenil by som buď meno alebo obrázok. Možno ako flashback cost by som dal 1RR a remove 5 red instant/sorcery cards from your g.

Eldrazi pekný hl/edh kúsok, nepáči sa mi to unblockable.

Landbook by mohol kľudne dávať do ruky.

Widow nuda.

George je cool, oldschooler jak lusk Smile možno by som dal nonwhite creature, nechce zabíjať predsa svojich.

Karma bolt - ten lifelink nie je žiadna nevýhoda, buď zabiješ pred combatom alebo dorazíš po ňom. Ja by som dal, že príšery musia byť attacking alebo blocking.
Edit: hej vidím že vieš dať svojim lifelink, príde mi to divné Very Happy
Návrat hore
Zyzy

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 14:51    Predmet: Odpovedať s citátom

siren´s breath a saint george su best. breath- paci sa mi myslienka odomielania za islandy. george- pekna klasika skusil by som mu dat first strike kedze je biely konik a ako RS povedal tak non-white.
ostatne ma az tak neoslovili...
Návrat hore
svmydlo

Založený: 09.Nov 2009 20:54

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 17:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Hm, zacina to vyzerat nadejne, prispejem mojou troskou(nebudem sa vyjadrovat k power levelu):

Lightning Hydra - upravit wording aby bolo jasne ci je to verzia Lightning Axe alebo Lightning Storm

Octopan Sea Monster - jednak ako legenda to potrebuje riadne meno a jednak mi to nedava zmysel ako Eldrazi (z flavor standpointu)

Hungry Widow - toto nie je hybrid, ale multicolor; deathtouch by som odstranil, kedze to ma fear

Karma Bolt - tiez to nie je hybrid;
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (208 kariet)
mato25

Založený: 22.Nov 2012 18:55

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 18:13    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.mtg.sk/files.php?id_file=5600
neviem ci tam nema byt "creature card" ak hej napiste a opravim to
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (82 kariet)
batista

Založený: 06.Jún 2005 20:32

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 18:15    Predmet: Odpovedať s citátom

mato25 Napísal:

Mas tam chybu, ma tam byt creature with mana cost 2 or less a nie creature
Návrat hore
alco137

Založený: 03.Apr 2012 19:36

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 18:42    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak akože uncommon!!! Unburial Rites je Uncommon a stoji to 4B s flashbackom 3W
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (74 kariet)
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 19:15    Predmet: Odpovedať s citátom

batista Napísal:
mato25 Napísal:

Mas tam chybu, ma tam byt creature with mana cost 2 or less a nie creature

Ja by som dal flashback iba za 1B. 3 many sa mi zdaju vela Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 29.Jan 2013 19:17    Predmet: Odpovedať s citátom

alco137 Napísal:
No tak akože uncommon!!! Unburial Rites je Uncommon a stoji to 4B s flashbackom 3W

Unearth
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Strana 3 z 8

Prejdi na: