prvy krat na turnaj

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mato25

Založený: 22.Nov 2012 18:55

PríspevokZaslal: 10.Jan 2013 19:01    Predmet: prvy krat na turnaj Odpovedať s citátom

cawte
v nedelu idem prvy krat na turnaj, ako to tam chodí? a ako s tým DCI cislom? ako sa hra? kdo prehral vypadol? a ako je to s cenami?
este by som bol velmi rad keby mi niekdo pozical 1 x huntmaster, 3 x hellrider, 2 x Bonifire a 2 x strangleroot gheist

Velmi pekne dakujm za vsetky odpovede
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (82 kariet)
Emil

Založený: 31.Máj 2012 13:26

PríspevokZaslal: 10.Jan 2013 19:24    Predmet: Odpovedať s citátom

no ja som bol minuly piatok ties 1. krat na FNM a bolo to tak registroval som sa na DCI dostal som karticku s menom a cislom (treba to mat vzdi zo sebou na turnajoch) hrali sa 4.kola oni zadali do pocitaca to DCI cislo a vysiel im taky pavuk s menami kto s kym hra a potom nadiktujes tvoj stav napr. ja som prehral 0:2 on si to zapise a nahodi do programu a znovu mu vyjde zoznam s menami... a cena je 0,5 boostra na hraca no okrem foiloviek
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
mato25

Založený: 22.Nov 2012 18:55

PríspevokZaslal: 10.Jan 2013 19:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Emil Napísal:
a cena je 0,5 boostra

nechapem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (82 kariet)
etore
Judge Impersonator

Založený: 10.Júl 2004 20:41

PríspevokZaslal: 10.Jan 2013 19:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj,

dci cislo dostanes na mieste, je to nieco ako tvoje osobne cislo, s ktorym sa budes prihlasovat na turnaje. Hra sa vzdy urcity pocet kol podla toho kolko hracov pride na turnaj, vacsinou to byvaju 4 kola. To znamena, ze budes hrat postupne so styrmi ludmi vzdy na dve vitazne hry. V nedelu sa potom bude nasledne hrat este vyradovacka pre najlepsich 8 alebo 4 hracov. Na ceny je pri turnaji vzdy napisane, kolko boostrov na hraca je na ceny. V priklade 1 boostra na hraca to znamena, ze celkovo bude na ceny danych tolko boostrov, kolko hracov pride na turnaj, vacsinou dostava ceny asi tak najlepsia tretina hracov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: