Ubytko v Bratislave

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Patrik Surab

Založený: 04.Aug 2008 11:21

PríspevokZaslal: 30.Aug 2012 21:50    Predmet: Ubytko v Bratislave Odpovedať s citátom

Nema nahodou niekto zaujem o spolubyvajuceho? Very Happy ...nejak som nedostal internat Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 30.Aug 2012 22:05    Predmet: Re: Ubytko v Bratislave Odpovedať s citátom

Patrik Surab Napísal:
Nema nahodou niekto zaujem o spolubyvajuceho? Very Happy ...nejak som nedostal internat Razz

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Gabriel

Založený: 23.Aug 2011 23:57

PríspevokZaslal: 30.Aug 2012 22:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Lol, no počul som už o človekovi z Nitry čo dostal, ale z Trnavy, to si silný optimista:D...
Ak pôjdeš na Šturák, tak si treba prísť ráno pred 6-tou v ten deň čo sa rozdávajú posledné miesta...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (80 kariet)
lord_magic

Založený: 19.Aug 2007 08:27

PríspevokZaslal: 30.Aug 2012 22:28    Predmet: Re: Ubytko v Bratislave Odpovedať s citátom

Patrik Surab Napísal:
Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 31.Aug 2012 09:17    Predmet: Re: Ubytko v Bratislave Odpovedať s citátom

Patrik Surab Napísal:

malo si ponukol veducemu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (4 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 31.Aug 2012 09:49    Predmet: Re: Ubytko v Bratislave Odpovedať s citátom

Patrik Surab Napísal:

Sorry, mam miesto len pre jedneho majstra Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
RS
Admiral

Založený: 18.Mar 2006 18:44

PríspevokZaslal: 31.Aug 2012 09:53    Predmet: Re: Ubytko v Bratislave Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
Patrik Surab Napísal:

Sorry, mam miesto len pre jedneho majstra Razz

a kedy sa niečo magicové na teba nalepí? Very Happy

Myslieť si, že dostaneš ako hlohovčan intrák, bolo celkom naivné Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 31.Aug 2012 10:03    Predmet: Re: Ubytko v Bratislave Odpovedať s citátom

RS Napísal:

a kedy sa niečo magicové na teba nalepí? Very Happy

Neviem, za posledny rok som zaznamenal isty progres. Nicmenej hlavnym problemom je lenivost mysliet Smile
Návrat hore
slovakshade

Založený: 30.Jún 2004 11:12

PríspevokZaslal: 01.Sep 2012 05:49    Predmet: Odpovedať s citátom

nasledujuce tvrdenie je len cista domnienka a hypoteza, skutok sa nikdy nestal...

na ekonomickej univerzite si ludia vybavia ZŤP preukaz a dostanu intrak, hoci aj ked su priamo z Bratislavy...
Návrat hore
Junky

Založený: 26.Júl 2005 17:30

PríspevokZaslal: 01.Sep 2012 09:26    Predmet: Odpovedať s citátom

slovakshade Napísal:
nasledujuce tvrdenie je len cista domnienka a hypoteza, skutok sa nikdy nestal...

na ekonomickej univerzite si ludia vybavia ZŤP preukaz a dostanu intrak, hoci aj ked su priamo z Bratislavy...

Vargi ale to je tvoja večna korupcia Very Happy
Návrat hore
Gabriel

Založený: 23.Aug 2011 23:57

PríspevokZaslal: 01.Sep 2012 11:06    Predmet: Odpovedať s citátom

slovakshade Napísal:

So ZŤP máš automaticky ubytko aj na Šturáku (Univerzita Komenského), navyše so ZŤP-S má nielen postihnutý, ale aj jeho sprievodca (musí sa jednať o telesné postihnutie). Robiť sprievodcu môže byť navyše aj fajn brigádička:).
Nepočul som však o tom, že by sa dalo vybaviť si ZŤP. Musel by si presvedčiť posudkového lekára a úradníka. Počul som už o prípade kedy dievča malo len jednu ruku a nedali jej preukaz...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (80 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: