ZBERATEĽSTVO

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Všeobecné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Furt

Založený: 02.Júl 2009 16:59

PríspevokZaslal: 07.Aug 2012 16:26    Predmet: ZBERATEĽSTVO Odpovedať s citátom

ahojte. chcem zistiť či sa nájde niekto, kto sa venuje magiku hlavne ako zberateľ a nie len ako hráč. možnosť meniť veci, ktoré u bežných hráčov tažko nájsť, napríklad staršie tokeny, stare basic landy alebo nehrateľné karty.

ak sa niekto cíti zberateľom napíšte pls, prípadne sa rovno pochválte kto čo zbiera. nehratelné karty ktoré však chýbajú do zbierky skôr najdem u iných zberateľov ako u hráčov, ktorí nemajú dôvod ich skladovať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet) MSN Messenger
Eowyn

Založený: 13.Jún 2011 12:17

PríspevokZaslal: 08.Aug 2012 01:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja už nejakú dobu zbieram Basic landy (všetky farby, všetky edície). Už mám viac ako 700 rôznych a mám dosť problém zohnať ďalšie, najmä zo starších edícií Sad . Tiež zbieram tokeny (nové i staré). Ak sa nájde niekto kto by mi pomohol rozšíriť zbierku, budem veľmi rada Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Greven

Založený: 09.Okt 2008 09:26

PríspevokZaslal: 08.Aug 2012 05:53    Predmet: Zberatelstvo Odpovedať s citátom

Zdravim, co sa tyka zberatelstva ja zbieram vsetky Legendary permanenty, mam tiez uz pomerne slusnu zbierku, chybaju mi v podstate uz len tie vo want liste
to Eowyn: kedze MTG hram viac ako 13 rokov tak by som zo starsimi BL vedel pomoct, zalezi ktore ti chybaju, sam mam doma okolo 1000 landov, s tym ze najstarsie sa hybu kdesi okolo Mirage, + viem ze mam dake landy aj stare nemecke pripadne je tam jeden alebo dva miscuty, v pripade ze mas zaujem tak napis PM a vieme sa dako dohodnut
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Jamasaky

Založený: 05.Jan 2012 19:30

PríspevokZaslal: 08.Aug 2012 10:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím všetkých zberateľov. Ja zbieram Tokeny - každý má iný art. Tiež zbieram landy z jediným artom v každej farbe ... tiež by som rád získal full artové zeme zo Zendikaru. Ak by mal teda niekto záujem vymeniť tieto kartičky (či predať za rozumnú cenu) tak sa učite dohodneme.

PS: Ak by chcel niekto arty tých zemí, pošlem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Greven

PríspevokZaslal: 08.Aug 2012 10:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Jamasaky Napísal:
Zdravím všetkých zberateľov. Ja zbieram Tokeny - každý má iný art. Tiež zbieram landy z jediným artom v každej farbe ... tiež by som rád získal full artové zeme zo Zendikaru. Ak by mal teda niekto záujem vymeniť tieto kartičky (či predať za rozumnú cenu) tak sa učite dohodneme.

PS: Ak by chcel niekto arty tých zemí, pošlem.

Full artove zeme zo zendikaru sa daju kupit cele ako jedna zbierka myslim ze je tam 4ks z kazdeho artu, cena okolo 8e, treba sa informovat u modrej vevericky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Metlock

Založený: 25.Sep 2008 10:38

PríspevokZaslal: 08.Aug 2012 11:33    Predmet: Odpovedať s citátom

mam nejake full arty zo zendikaru keby si chcel.
taktiez mam goblin / soldier tokeny z unglueadu, co je myslim pekna zberatelska vec, keby si nemal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (257 kariet)
Greven

PríspevokZaslal: 08.Aug 2012 12:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Metlock Napísal:
taktiez mam goblin / soldier tokeny z unglueadu, co je myslim pekna zberatelska vec, keby si nemal.

o tie tokeny by som mal aj ja zaujem, cena?
alebo radsej na vymenu? mas daky want list?
Návrat hore
Wampo
Plainswalker

Založený: 28.Jún 2004 17:38

PríspevokZaslal: 08.Aug 2012 13:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Cielene nezbieram nic ale mam uz docela peknu zbierku Portal 2 a Portal 3 landov, ktoru vzdy rad obohatim ked mozem Smile
Návrat hore
Jamasaky

Založený: 05.Jan 2012 19:30

PríspevokZaslal: 08.Aug 2012 13:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Metlock Napísal:

Chcem si zohnať z každého 25 ks takže ak máš zobral by som tieto arty:

http://mtgshop.sk/Index.aspx?ref=Product&id=195179
http://mtgshop.sk/Index.aspx?ref=Product&id=201964

Ak niekto ešte má tieto arty tak rád vymením, možno aj kúpim Smile
Návrat hore
Furt

PríspevokZaslal: 08.Aug 2012 15:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mam, ale pocty upresnim cez PM, musim doma kuknut. poslem naraz s tym co drazis...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (2 kariet) MSN Messenger
Furt

PríspevokZaslal: 20.Aug 2012 13:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Je niekto kto zbiera karty podla edicií? alebo plánuje niekto začať?
mám kopy C a U kariet, pre niekoho kto by chcel začať je to dobrý základ, ceny symbolicke...

a tiež mám dosť kariet zo starých edícií, vrátane U a R a starých basic landov. pre hráčov možno nezaujímavé kúsky, ale ak to niekto zbiera, tak mi napíšte PM o co by bol záujem.
Návrat hore
Eowyn

Založený: 13.Jún 2011 12:17

PríspevokZaslal: 07.Apr 2013 00:06    Predmet: Zendikar Basic Landy Odpovedať s citátom

Zháňam swampy a mountainy zo Zendikaru, ale nie full-artové (myslím že vyšli v nejakom intro packu či v niečom takom) - mountainy všetky (4) a swampy všetky okrem artu od Vincent Proce (tento http://2.bp.blogspot.com/_qTxgf8uqjbQ/SoK6_jkXsII/AAAAAAAAITY/6nexNPSyqTk/s400/Zendikar+Swamp+2.jpg )
Basic lands want list tu Arrow http://www.mtg.sk/forum/viewtopic.php?t=12512

Naposledy upravil Eowyn dňa 16.Feb 2014 21:01, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
muti

Založený: 15.Jún 2005 09:41

PríspevokZaslal: 08.Apr 2013 21:19    Predmet: Odpovedať s citátom

ak si chce niekto poskladat starsie edicie ale nechce sa mu zbierat po kusoch dlhe roky tak mam na predaj nejake complete sety, ak mate zaujem napiste pm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (596 kariet)
mirror

Založený: 24.Apr 2013 12:51

PríspevokZaslal: 28.Apr 2013 07:51    Predmet: Odpovedať s citátom

zbieram najma starych SOLDIEROV dalej karty zo starych ediicii ak by niekto najlepsie s BA mal zaujem o vymenu ci kupu PM me
Návrat hore
Furt

PríspevokZaslal: 26.Feb 2014 09:16    Predmet: Odpovedať s citátom

nájde sa niekto kto má zásobu tokenov z rôznych edícií? Hlavne od Lorwynu po M13, blizší want pošlem ak sa niekto nájde. mám seriózny záujem o kúpu.
Návrat hore
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 26.Feb 2014 09:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Furt Napísal:
nájde sa niekto kto má zásobu tokenov z rôznych edícií? Hlavne od Lorwynu po M13, blizší want pošlem ak sa niekto nájde. mám seriózny záujem o kúpu.

Keby lenivost kvitla, tak som kvetinar Smile Asi sa mi to kvoli tym drobnym nebude chciet dohladavat :/
Návrat hore
Furt

PríspevokZaslal: 06.Jún 2017 19:23    Predmet: Odpovedať s citátom

... a po troch rokoch...

Nájde sa niekto, kto momentálne rieši MtG skôr zberateľsky ako hráčsky?
Mám zbierku od Lorwynu po M13 (okrem dueldeckov v tom čase) a smeruje to k rozpredaniu. Drahšie a hratelne karty pojdu cez aukciu, ale ak sa nájde niekto, kto má záujem o C, U, prípadne basiclandy alebo tokeny z konkrétnych edícií, píšte sem alebo do správy.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Všeobecné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: