Hráči MtG v okolí Levice

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
KO23L

Založený: 20.Sep 2011 11:02

PríspevokZaslal: 20.Sep 2011 11:15    Predmet: Hráči MtG v okolí Levice Odpovedať s citátom

Zdravím Vás, Slovenští "spoluhráči" Magicu.

Právě mi v práci oznámili, že budu muset ject od 01.10.2011 do 30.12.2011 dělat projektový dozor na stavbu JEMO34, bydlet bych měl v hotelu v Levici.
Na slovensku budu vždy jen Po-Pá.

A tak bych se tu rád dověděl zda se najdou v Levici nějaký lidičky, co by si rádi zahráli ve chvílích volna Magicy. Právě jsem někde tady na serveru zahlédl, že by přímo v Levici měla být herna (Magic klub - budova ENVIGEO), ale v seznamu turnajů se tato lokalita v následujících měsících neobjevuje.

Předem děkuji za odpovědi .... btw, chtěl jsem tento topic založit do Regionální sekce, pod Niterský kraj, ale bohužel k tomu nemám oprávnění.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Ondriq
Wizard

Založený: 22.Júl 2004 15:53

PríspevokZaslal: 20.Sep 2011 14:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Odprisahal by som, ze Envigeo bola firma kde byvali turnaje v Banskej Bystrici. Ale Levice? :]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
KO23L

PríspevokZaslal: 21.Sep 2011 08:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ondriq Napísal:
Odprisahal by som, ze Envigeo bola firma kde byvali turnaje v Banskej Bystrici. Ale Levice? :]

Hehe, tak je možné, že to Envigeo bylo někde jinde ... ale nějaká herna by prý v Levici být měla, alespoň to psali na hraju.magic.cz někdo na fóru
Návrat hore
greengoblin

Založený: 28.Feb 2005 13:24

PríspevokZaslal: 21.Sep 2011 14:14    Predmet: Odpovedať s citátom

V Levicich byl klub v Juniore, ale ten uz neni kluci hraji asi jinde a obcas vim ze chodi hravat od Nitry drafty, muzu se jich zeptat, nebo napis nic G.O.D., Overseer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
KO23L

PríspevokZaslal: 22.Sep 2011 06:28    Predmet: Odpovedať s citátom

greengoblin Napísal:
V Levicich byl klub v Juniore, ale ten uz neni kluci hraji asi jinde a obcas vim ze chodi hravat od Nitry drafty, muzu se jich zeptat, nebo napis nic G.O.D., Overseer

Byl bych vděčný, kdyby ses jich mohl optat, kde se v Levicích občas hraje, nemusí to být ani turnaj Smile, jen tak casual, v hospě Smile ... Díky
Návrat hore
G.O.D.

Založený: 27.Aug 2009 12:46

PríspevokZaslal: 22.Sep 2011 12:00    Predmet: Odpovedať s citátom

KO23L Napísal:

Byl bych vděčný, kdyby ses jich mohl optat, kde se v Levicích občas hraje, nemusí to být ani turnaj Smile, jen tak casual, v hospě Smile ... Díky

Levice zasiahol krutý magicový osud (skoro ako každé menšie mesto) a Magic tu nefunguje. Kedysi sme mali herňu (ktorá aj tak fungovala len cez soboty, čiže by to bolo pre teba irelevantné), no tá sa rozpadla. Hráči sa rozpŕchli, dosť ľudí šlo študovať mimo mesta a zvyšní si uvedomili, že v takom malom počte to nemá zmysel a prešli na šach (Very Happy).
Pred pár rokmi sme sa však opäť stretli, že si zadraftíme a odvtedy z toho vznikla tradícia. Približne raz za štvrť roka sa stretneme, aby sme si trochu zahrali, ohmatali novú edíciu a pokecali (kludne by som Ťa prizval, no tiež sa to koná len cez soboty).
Keď nad tým tak rozmýšlam, tak mi ani nenapadne človek z Levíc, ktorý by hral aktívne (aj constructed, aj limited) s fyzickými kartami. Pár ľudí hrá na MTGO, pár limited a sem-tam nejaká súkromná multiplayer akcia. Magicový život zvyšných hráčov je postavený práve na tom drafte raz za štvrť roka. Smile
Ale mesto ma 35 tisíc obyvateľov + veľký okres, čiže verím tomu, že sú aj nejakí aktívni, našej skupine neznámi hráči.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (34 kariet)
obcan1

Založený: 30.Okt 2011 21:03

PríspevokZaslal: 30.Okt 2011 21:14    Predmet: Re Odpovedať s citátom

poznam par ludi, co hravaju MtG u nas v Leviciach. Sme asi 3-5, ja som uplny amater a rad by som nasiel aj dalsich chalanov, nech si je s kym zahrat. V pripade, ze by sa nas takto naslo 8, mozeme spravit aj draft. Urcite sa mi ozvi.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: