Najlepšie hry Roku 2007-kategoria FPS
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Najlepšia FPS roku 2007 je podľa vás...?
Call of Duty 4
37%
 37%  [ 11 ]
Crysis
20%
 20%  [ 6 ]
Bioshock
3%
 3%  [ 1 ]
Unreal Tournament 3
6%
 6%  [ 2 ]
S.T.A.L.K.E.R.
17%
 17%  [ 5 ]
HL 2 Orange Box
10%
 10%  [ 3 ]
Medal of Honor: Airborne
0%
 0%  [ 0 ]
Kane & Lynch:Dead Men
3%
 3%  [ 1 ]
Celkom hlasov : 29

Autor Správa
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 26.Jan 2008 13:14    Predmet: Odpovedať s citátom

No s oneskorenim jedneho roku asi aj ano.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Wulfy

Založený: 23.Okt 2005 19:12

PríspevokZaslal: 26.Jan 2008 13:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
No s oneskorenim jedneho roku asi aj ano.

ja si nemôžem pomôcť, ale pripadá mi to ako keby si tú hru videl iba z obrázkov (aj keď monotónnosť dungeonov ti musím uznať)... bola to podla mňa hra s perfektným príbehom, rozľahlým svetom a úplnou volnosťou...

čo už, koľko ľudí toľko chutí Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (123 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 26.Jan 2008 13:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
Oblivion bol ten najvacsi odpad aky som kedy v zivote hral, to bola stvrtotriedna napodobenina na RPG. Uplne trapne, vkuse tie iste objekty, ked tam bol nejaky dungeon tak bol zakazdym taky isty, kradnut sa tam nedalo lebo hoci ta nikto nevidel tak hned ako si vysiel von nabehol tam nejaky hajzlik co ta zatkol, no podla mna to bolo strasne trapne, ani som to nedohral, bolo to na grc.

ehm osobne som tejto hre az tak neprepadol, niecim mi proste nesedi, ale toto su nezmysly:) diskutoval som na tuto temu dokonca aj s fotrikom(ten je do nej uplne zazrany) a jednoznacne...kazdy quest o comsi inom, sirokaskala, krasne spraveny dizajn ako exterierov, tak interierov a dokonca niekomu sa pacia aj postavy.

Kazdopadne ako vravim, mne tam cosi chybalo, ale mozno sa k nej vratim, ked budem mat proste cas.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 26.Jan 2008 13:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne to prislo monotonne, ked som cakal nieco ako Gothic 2, kde si proste vsetko prezival, ked si sa vkradal do domov tak sa ti zrychloval tep, ked si prehral nejaky dlho trvajuci suboj tak si rozbil klavesnicu, tu to proste nebolo. Este aj tie demonicke brany ci co to bolo boli vsetky rovnake, kebyze tam aspon najdes nejake cenne predmety alebo nieco ale dokopy tam nebolo nic. Exteriery tam boli celkom fajn spravene, tie sa mi pacili a este bola dobra hudba, najma v noci, ale inak 0 bodov.
Návrat hore
zErghistilla

Založený: 09.Aug 2007 17:44

PríspevokZaslal: 26.Jan 2008 14:14    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som hral vsetky elder scrolly niekolko krat. Arenu, daggerfall (alebo buggerfall Wink ), morowind + tribunal + bloodmoon a oblivion + knights of the nine + shivering isles a ked mi niekto powie ze oblivion je odpad tak ten clovek vazne no offense ale absolutne newie o com hovori. S kamaratom co to ma tiez prejdute na milion sposobov a moj osobny nazor ze je ten co nadava na oblivion tak sa tomu absolutne nerozumie, pretoze poprve zda sa ti oblivon monotonny no ono to asi bude tym ze sa odohrava v provincii cyrodil ktora je srdcom tamrielu a bohuzial nic okrem empire kultury tam nenajdes cize nepodstatny argument a ze su dungy rovnake tak v com to by som nechal prekvapit, a to ze mas pocit ze sa kradnut nedalo nie je chyba tvoja ale chyba hry mas mat naplanovanu lupez tak aby ked vychadzas nebola niekde blizko hliadka co ta uvidela a tak dalej

a ku gothicu moj nazor nan je ze nahypovane, zjednodusene, okliestene, vykastrovane, degradovane, pokazene a skutek utek .....

svojim nazorom som nechcel nikoho urazit ale veci sa maju takto aspon podla mna
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (37 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 26.Jan 2008 14:16    Predmet: Odpovedať s citátom

zErghistilla Napísal:
ja som hral vsetky elder scrolly niekolko krat. Arenu, daggerfall (alebo buggerfall Wink ), morowind + tribunal + bloodmoon a oblivion + knights of the nine + shivering isles a ked mi niekto powie ze oblivion je odpad tak ten clovek vazne no offense ale absolutne newie o com hovori. S kamaratom co to ma tiez prejdute na milion sposobov a moj osobny nazor ze je ten co nadava na oblivion tak sa tomu absolutne nerozumie, pretoze poprve zda sa ti oblivon monotonny no ono to asi bude tym ze sa odohrava v provincii cyrodil ktora je srdcom tamrielu a bohuzial nic okrem empire kultury tam nenajdes cize nepodstatny argument a ze su dungy rovnake tak v com to by som nechal prekvapit, a to ze mas pocit ze sa kradnut nedalo nie je chyba tvoja ale chyba hry mas mat naplanovanu lupez tak aby ked vychadzas nebola niekde blizko hliadka co ta uvidela a tak dalej

a ku gothicu moj nazor nan je ze nahypovane, zjednodusene, okliestene, vykastrovane, degradovane, pokazene a skutek utek .....

svojim nazorom som nechcel nikoho urazit ale veci sa maju takto aspon podla mna

v zasade suhlas. Gothic ma sice bavil, ale skutocne je to vlastne nesmierne jednoducha hra, ktora aj napriek pozmenenym questom nestoji za to aby ju clovek prechadzal viac krat, navyse je zle balancovana a ma aj dalsie chyby.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
afteregg

Založený: 23.Feb 2006 21:19

PríspevokZaslal: 28.Jan 2008 22:33    Predmet: Odpovedať s citátom

fps roku crysis ale vahal som aj so stalkerom, oblivion som hral a podla mna je to jedna z najlepsich hier vobec , ale WOW by som dal este vyssie... ta monotonnost dungov u oblivionu je ale naozaj pravda Very Happy... cod 4 som nehral ale co chvila bude... witcher je velmi kvalitny... celkovy rebricek hier doteraz by u mna vyzeral asi takto:
1. wowko+datadisky,
2. oblivion,
3./4. witcher/crysis (neviem sa rozhodnut Smile),
5. stalker.

btw airborne je smetodpadniccrapblbost
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
danto

Založený: 02.Sep 2004 21:52

PríspevokZaslal: 29.Jan 2008 11:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Stalker bol super stravil som za nim najviac casu z hier co su na vyber dokonca som si aj originalku kupil co uz je co povedat
Návrat hore
zErghistilla

PríspevokZaslal: 29.Jan 2008 23:40    Predmet: Odpovedať s citátom

stalker bol po prdeli ale viac ma bavil s niektorymi neofficialnymi modmi Wink
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 30.Jan 2008 15:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak,prvú kategoriu vyhráva...
Tramtatadáá:Call of duty 4
Nominanti druhej kategórie sú v prvom príspevku.
edit:ak vám ešte napadne nejaké RPG čo by tam nemalo chýbať tak ho napíšte a ja to skontrolujem a doplním(aj ked mám trochu obmedzený prístup na pc,ale to sa zmákne Smile )
Edit:Kedže nejde zmeniť hlasovanie(a ani admin nedokáže vymazať hlasy ktorí po zmene mien nominantov ostanú) poprosím locknúť túto tému a založím novú-o kategorii RPG(resp. ak sa chcete ešte nejak vyjadriť tak to tu nemusíte locknúť Very Happy ).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
zErghistilla

PríspevokZaslal: 30.Jan 2008 16:48    Predmet: Odpovedať s citátom

ze vyhra CoD4 sa dalo cakat ...
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: