My Mini City

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ondriq
Wizard

Založený: 22.Júl 2004 15:53

PríspevokZaslal: 17.Dec 2007 14:56    Predmet: My Mini City Odpovedať s citátom

Hmm, sice osobne neznasam veci ako bitefight atd, na ktore lakaju ludia rozlicnymi klamnymi linkami a vzdy po kliknuti na taky link sa citim zneuzity, v poslednom case ma ale zaujala taka mila stranka kde si staviate vlastne mesto a kazda navsteva stranky (len raz za den pre kazdeho cloveka) prida dalsieho "obyvatela" toho mesta Smile

Toto je mesto mojej slecny, a ak sa niekto chce pozriet ako take nieco vyzera tak tam mozete skocit pozriet Smile ...

Qewa (tento link prida obyvatela)
Qewa (tento link napriklad postavi fabriku)
Qewa (dakujem za podporu, uz mam pristup aj k investiciam do dopravy)

... k dalsim metam sme sa este nedostali, mozno casom Smile ... a ako tak pozeram, zda sa ze ide len 1 akcia na den takze niekto pridajte aj ludi nie len fabriky, pretoze za chvilu tam bude viac fabrik ako ludi Very Happy

Pri vyssom pocte ludi je potrebne starat sa uz aj o priemysel, dopravu atd, inak zacnu ludia ochadzat ...

Naposledy upravil Ondriq dňa 18.Dec 2007 02:31, celkom upravené 4 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
frenzyduck

Založený: 26.Feb 2007 17:24

PríspevokZaslal: 17.Dec 2007 15:01    Predmet: Re: My Mini City Odpovedať s citátom

ja mam tiez take nieco ale fakt neviem ako sa tam mam starat o priemyslel alebo nieco take lebo tam niesu prakticky ziadne moznosti co tam mozes robit...

Burakpolis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet) MSN Messenger
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 17.Dec 2007 15:10    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak ma tvoja slecna o 1 obyvatela a fabriku viac. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
Necris

Založený: 11.Apr 2006 17:20

PríspevokZaslal: 17.Dec 2007 15:13    Predmet: Odpovedať s citátom

ja pridavam len fabriku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (79 kariet)
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 17.Dec 2007 15:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Necris Napísal:
ja pridavam len fabriku

A pracovat v nej bude kto?
Návrat hore
Necris

Založený: 11.Apr 2006 17:20

PríspevokZaslal: 17.Dec 2007 15:22    Predmet: Odpovedať s citátom

babka s dedkom
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (79 kariet)
Hlodnik
Apprentice

Založený: 18.Apr 2005 18:32

PríspevokZaslal: 17.Dec 2007 16:35    Predmet: Odpovedať s citátom

no nechcem urazat, ale mne to pripada ako riadna p****a, Smile .... ked uz tak radsej mam ogame, vesmirnu stavacku s alianciami, dobyvanim, dohodami a "nelinkovym" stavanim, plus prehladne a strategicke ... ale uz ani to nehram, dako nebol cas, Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Ondriq
Wizard

PríspevokZaslal: 17.Dec 2007 17:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlodnik Napísal:
no nechcem urazat, ale mne to pripada ako riadna p****a, Smile .... ked uz tak radsej mam ogame, vesmirnu stavacku s alianciami, dobyvanim, dohodami a "nelinkovym" stavanim, plus prehladne a strategicke ... ale uz ani to nehram, dako nebol cas, Smile
no nechcem ta urazat, ale mam pocit ze si vobec nepochopil o co tam ide. Pomylil si si to s nejakou dalsou web hrou.

Mam pre teba navrh Smile ... ak najdes nejake miesto kde o tom hovorime ako o "hre" alebo kde sa to na ich stranke popisuje ako "hra" dostanes odo mna stovku, cukrik a bozk na celo, ju?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
Hlodnik
Apprentice

Založený: 18.Apr 2005 18:32

PríspevokZaslal: 17.Dec 2007 17:14    Predmet: Odpovedať s citátom

ako hovori link dole, prevadzkuje to motion-twin company a citacia z ich stranky:

Citácia:

Motion Twin is the leading provider of online games for the French-speaking public. Created in 2001, Motion Twin has 7 million accounts. Motion Twin provides the French-speaking public with the best quality, variety and quantity of online games. To play our games, users need nothing more than an updated web browser.

samozrejme ze uz niesu iba french, ale su tam aj ine jazyky...

je to web-rozhranie linkova hra ktora nuti ludi lakat ludi klikat tam, tympadom ma vysoku navstevnost co zvysuje hodnotu reklamy danej na nu, rspkt tam maju reklamy na ine svoje online hry...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Ondriq
Wizard

PríspevokZaslal: 17.Dec 2007 17:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlodnik Napísal:
ako hovori link dole, prevadzkuje to motion-twin company a citacia z ich stranky:

Citácia:

Motion Twin is the leading provider of online games for the French-speaking public. Created in 2001, Motion Twin has 7 million accounts. Motion Twin provides the French-speaking public with the best quality, variety and quantity of online games. To play our games, users need nothing more than an updated web browser.

samozrejme ze uz niesu iba french, ale su tam aj ine jazyky...

je to web-rozhranie linkova hra ktora nuti ludi lakat ludi klikat tam, tympadom ma vysoku navstevnost co zvysuje hodnotu reklamy danej na nu, rspkt tam maju reklamy na ine svoje online hry...
V tom pripade je ovsem skvela hra aj semafor, pretoze tam niekedy skoci zelena a potom musis rychlo prebehnut na druhu stranu cesty Smile
Mas u mna stovku, ale nepresvedcil si ma (:
Návrat hore
Flinkman
Necromancer

PríspevokZaslal: 17.Dec 2007 17:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Ondriq Napísal:

.
.
.
Mas u mna stovku, ale nepresvedcil si ma (:

A cukrik a pusa je gde? Very Happy
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: