pls pomoc tyka sa pana prstenou bfme 1

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Qurty

Založený: 10.Jún 2006 18:11

PríspevokZaslal: 25.Sep 2007 16:02    Predmet: pls pomoc tyka sa pana prstenou bfme 1 Odpovedať s citátom

no s kamosmi sme uplne pohode hravali cez hamachi a normalne aj zapasy sme dohravali ale zrazu ked s nekym hram tak presne po 10 min 33 sek nabehne taka tabulka ze out of synch ze nekdo ma znas ma inu verziu pritom mame setci rovnaky patch aj rovnaky crack a fakt nevem preco to predtym islo a teraz ne tak ze ci nekdo nema sty naku skusenost a nevem poradit vopred dik
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
zErghistilla

Založený: 09.Aug 2007 17:44

PríspevokZaslal: 25.Sep 2007 16:54    Predmet: Odpovedať s citátom

a skusali ste aj to ci mate vsetci rovnaku verziu hamachi Wink , lebo by ste mali mat vsetci rovnaku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (37 kariet)
Qurty

Založený: 10.Jún 2006 18:11

PríspevokZaslal: 25.Sep 2007 17:48    Predmet: Odpovedať s citátom

no mame ju stiahnutu vsetci z rovnakej link taze hej mame rovnaku a nova vec som zistil teraz som hral s kamosom a nevyhadzovalo to bo zme na seba neutocili iba tak ze po maximalne dvoch plukoch ale ako nahle na mna nabehol asi z 10 a par hrdinami tak nas to vyhodilo Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Flinkman
Necromancer

Založený: 29.Okt 2005 17:41

PríspevokZaslal: 25.Sep 2007 18:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Qurty Napísal:
no mame ju stiahnutu vsetci z rovnakej link taze hej mame rovnaku a nova vec som zistil teraz som hral s kamosom a nevyhadzovalo to bo zme na seba neutocili iba tak ze po maximalne dvoch plukoch ale ako nahle na mna nabehol asi z 10 a par hrdinami tak nas to vyhodilo Rolling Eyes

mam taky zly pocit, ze pokial nemate hamachi zaplatene, tak rychlost vaseho uploadu a downladu je obmedzenych na par kilobajtov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
zErghistilla

Založený: 09.Aug 2007 17:44

PríspevokZaslal: 25.Sep 2007 18:58    Predmet: Odpovedať s citátom

no nefim my pouzivame hamachi uz hodne dlho a hrali uz sme cez sto mrtne vela veci od starcraftu cez sourca (a ten posiela hodne vela veci) a stymto problemom som sa nestretol nas skor trapili ine veci ako nemoznost pingu a podobne Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (37 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: