Kvalda v Nitre očami Jančiho

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Reporty, články, súťaže
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Páčil sa vám report???
ÁNO
50%
 50%  [ 2 ]
NIE
50%
 50%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 4

Autor Správa
Janci

Založený: 18.Máj 2005 20:34

PríspevokZaslal: 17.Jún 2007 15:36    Predmet: Kvalda v Nitre očami Jančiho Odpovedať s citátom

V piatok večer som si začal písať s Kubom(Jakub Flašík) , či by sme nešli do Nitri a on na to : "Veď vonku sa dohodneme". Tak sme išli a popili(respektíve ja) a dohodli sa , že ak bude cash tak ide. Ráno niečo okolo piatej mi volá : „Mám cash“ , ja som rýchlo zobral pre seba solar a pre ňho Gruul alebo Mono G (nakoniec sme s toho postavili Gruul). 5:55 – Kubo nikde a autobusár : "Už musíme vyraziť" ,tak som ho ukecal nech počká ešte 3 minúty a Kubo to stihol Very Happy .
V buse sme oddychovali ,porozprávali sa a začali stavať balíky . Ja som si tam ešte napchal Chroniclera a damnačku a Jacob-ovi sa postavil Gruul s vytechovaným SB. Prišli sme do Nitri a pešo sa plahočili hore tým kopcom Mad . Prišli sme tam a zrazu tu na mňa pozerá hŕstka hráčov s ktorých by mohla byť polka ešte na JSS a tak rozmýšlam ,či som tu dobre.

Začiname hrať je tu 10 ludí na ceny 5 Boostrov a pre mňa tajomný field plný nástrah a zvratov Shocked .

Duel s poradovím číslom JEDEN :
Ja vs Miloš(priezvyská som si nepísal) , hral UG aggro s Veľkou obludou viď. nižšie
1.
Tak ideme, on vyhrá hod kockou a zrazu Forest (žeby Mono G?).Ja dual a opponent len Island potom signet a on land a prvú príšerku Trygon Predatora ktorí schytal Fettersi. Ďalej si dávam Research a opponent Elf + Predator. Potom mi porušil pár spellov (cez cancel a Rune Snag) a potom som mu dal 2x Remand na Simic Sky Swallovera(tá obluda) + perzekúcia .Ďalej nasledoval reset v podobe wrat. Ukončil ho Despair s 2 Husármi. Pre mňa bolo záhadou prečo cez predátora nezničil signet a fettre ale budiš Rolling Eyes .
2.
Nesidoval som a taktiež súper.
Nuže dal som si mulligan a keep. Súper(zasa začínal) elf ja land.On elf(druhý) a atak ja land on v 3. kole cloaka + útok. Ja si dávam complusive v nádeji na wrath alebo damnačku ale nevychádza. On dáva druhú cloaku a ja mám už len 6 a prosím Boha o zabíjanie(1 elf mal 2 cloaky). A nič. 1:1
3.
Začal som cez land(nečakané) a on elf . Potom persekucia(na ruke už nemal ani jedno kántrovanie, čiže per. na U) + on si dal ešte atak s cloakovaním elfom(dobre skloňujem?).A ja som mu dal wrata a do konca hry ubehli 3 minúty , čo som nazbieral landy+ signety ťahal cez 2 reseache a Na záver Akroma.
2:1

Medzičasom moj teammate prehral s Dragonstormom a to aj cez to , že mal v hre Barbed Shockera ale 3 giga drowsy sú 3x Timewalk Sad . Popri tom nám tu kotvili Trnavčania , ktorí hrali Korlash kontrol a Uw pickles(korlash vyhral 1:0)

Duel s poradovím číslom DVA :
Ja vs Igor , hral balík o ktorom som ani nevedel , že sa ešte hrá .To blink (UWG)
1.
No tieto hry boli dlhé jak svet ale snáď to rozpíšem pravdivo.
Hráme začinal(neviem kto) . Ja dual –on dual UG + Bird . Potom pay cez druhý dual(signet) a on Hussar.Medzičasom som dal dve perzekúcie prvú na zelenú a druhú na bielu a Husar mi spapal 5 životou.Ďalej preliz +wrata(had zastavil) a fetters na Vitu ghatzi(súper mal prázdny hand z 2 perz.) a ja Hussar a wrath.Potom dal Glaru a kolo neskôr Spectralku a ja som mu zabil spectralku cez Despaira(asi som mal dať dole Glaru).Súper dal second birda, dal som suspend chroniclera za 4 a súper , že REMAND lol. No ďalej slon (súper sa cítil save) až dokial som to nespláchol a cez Body double (despair)som dal dole glaru. A potom ešte skeletal(vampír).
2.
Sb von neaký totem + neviem dnu 2xmortify.
No hráme, dávam fettersy na Vitu+ Jazdí ma husár a dávam 2 persekučky (zasa a po druhej má v hrobe 3x blink). Vražím cez Damnaciu(predtým wrath dostal snaka). Skeletal dostal Void(UUG káner, o ktorom som vedel). A tak neskôr prilieta plánovaný Despair ale súper ho vraždí cez wrath. A potom tam dal ešte husara(o kolo neskôr) ale ja som nezaostával a tiež husar. On dával birda + čosik a ja prelizujem a nachádzam akromu. Tá prišla tam kam mala(za cenu ghost quarteru a landu ktorí sa vymenil za pláň , denis sa už chystal upozorniť ma keď som sa tapoval) a to do hry a súper dal gatzi ja fetters on že remand a ja tak to dávam na Birda(akromá ma trample ako povedal judge- Denis aka Macko 42). No a na záver má 2 životy a ja hádžem triskelavusa (istený remandom) a kedže som mal ešte 4 volné many tak som si 2x vystrelil.
2:0

Jakub porazil Uw pikles.

Duel s poradovím číslom TRI :
Ja vs Tomáš , už druhý ašpirant na JSS(prvý bol Miloš) , ktorý hral BR aggro-discard???
1.
No toto boli zasa tie hry typu Tier 1 vs Tier 2-3.
Takže v 2 kole gobhobler rats , ja signet . Ďalej perzekučka z mojej strany na R a ostalo mu Stufy Doll a Strangling Shoot. Medzičasom tečiem. Wrath na 12-stich a remand na rift Bolt.Dávam Despaira na jediný zdroj R + fetters na Doll (ďalšie kolo) --
a za chvíľu je game over.
SB: Ništ
2.
V tejto hre som neprišliel ani o jeden život Very Happy . No perzekúcia(zasa ja) na R a odhalila 2x Echo discard Impa s Gorgonom a Madnesovím(to za 6 many) zabíjaním. No remand a skeletal mi to istia a súper nachádza(asi v 7 kole) červený zdroj a skúša Bolt ale remand potom druhá perzekúcia na R(aby nemadnesoval gorgona) a vampír to už zvláda.

Teammate prehral s Korlashom ale aj tak to ešte nevzdáva.

Duel s poradovím číslom ŠTYRI :
Ja vs Miro , nechce remízu a tak hráme(Korlash)
1.
No v treťom kole som mu dal perzekúciu a už to nerozchádza(opponent, mal po tom 2 swampy na ruke) a tak to už dopilotujem k tej výhre.
SB: Nič(chyba)
2. No tuto ma rozbilo Stormgald Crusader + Grim Harvest na ktoré som nenašiel odpoveď (triskáč, ale nebol). Aj keď som sa snažil ťahal ,wratil , ale moje životy išli 20,15,10,5,0.
Po tomto si dávame remízku a hráme len tak.
3.SB: 2x Mortify+4 Castigate von s každého rožku trošku+fettersy(wrath reseach , viac nepamätám).
Dám(mal som pay za dual na signet) si reseach a on totem. A ďalej on atak ja 13 a dávam perzekučku(ostalo mu málo landou na ruke).A potom dám hussara a on má po útok 5 permanentou a ja 11 lifov. Totem stretol mortifu a ja to stabilizujem a zabíjam súpera (on si ešte hodil na chvíľu arénu ale tá stretla druhú mortifu).
1:1(Ináč neviem prečo ale tá perzekúcia ruluje)

Jakub rozbíja Blink , aj keď si dal mulligan na 5 a to 2:0 .

Finálny dual číslo Päť :
Ja vs Rado , hral Uw pikles a mal 9 bodov ale hral som s ním pre Jakuba aby MOŽNO postúpil s 4-tého miesta ak by mal gut pomocné body
(sory ale hry si moc nepamätám bo boli zložite a s tých morfou už neviem ktorý sa otočil ako čo ale popíšem , čo si pamätám)
1.
Tu ma bil morf (seer) ale dal som mu persekučku(na modrú) ale ešte nebolo over pretože seer pomáha(otočil sa) a tak mal zrazu 7 kariet na ruke. Ďalej pribudol Teferi (romrel na choroby s názvom,wrath)súper ešte skúsil Rewind nemal ten nemal rád moj Remand a tak sa to ukludnilo. Fetters na Storage land(mám 20). Súper ďalej(zbytočne) kladol odpor repealoval svoj morf a bránil sa ako o dušu ale rozbehnuého Jančiho už nič nezastavilo spolu s jeho Anjelmi Cool .
SB: 4 Castigačky za tú všehochuť.
2.
Muligan na 5 a v 2 kole castigate na shapeshiftera a potom(ja) neaký signet ,on morf .Zakázal mi reseach(skupáň Smile ,cancel ) a ja som čosi zawratil (aj môjho husára) a mal som 14 životou. No a potom ma zabil morf keď som sa zatapoval za preliz a remand(vs Rewind) , lebo to bol Brime Elemental = -10(so skipom) mal som 4. No a potiahol som ho.... .
3.
Tú bola skorá perzekúcia(v treťom) a po nej morf(z topu) ktorý bol zlý(moc zlý) a dostal remand(willbender), ďalej dostal fettersy(aby neútočil!, to aby ste si nemyslely že neviem , že morf je state-base effect), a mal som 16 životou. Potom ten morf skúsil presmerovať môj castigate(bohužel target opponent). Tuto sa potom kantrovalo vraždilo až to celé vyhralo (mne) Academy+Triskelavus.(A Hucík tvrdil : "Asi by som ho nehral") Smile

Jakub porazil GU 2:0 (keby porazil kohosi vyššie tak by bol 4 cez pomocné body Confused )

Zhodnotím to jednou vetou: Prišiel som , Videl som a Zvíťazil som(aj nad svojím žalúdkom).

No tak skončil som druhý (o neaké 3 percentá) a mám 1 boo ktorý predávam a znižujem tak náklady za tento turnaj (chalan otvoril BBBB time Walk). Denis predal veľa boo(vlastných) a teraz kuriozita : 9th boo za 85 šecko ok , chapec otvorí Karpuslík a predá ho späť za 85 sk lol. No a všetci ŠŤASTNE ŽILI AŽ DO SMRTI.

P.S: Problémy a otázky píšte a zasielajte na somhluchy@lol.sk

Upravené ,ak by sa našiel niekto kto má neaký seriózny nápad ako to ďalej upraviť nech napíše PM Wink

Naposledy upravil Janci dňa 20.Jún 2007 20:01, celkom upravené 4 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (164 kariet)
Jacob

Založený: 14.Aug 2005 14:38

PríspevokZaslal: 17.Jún 2007 18:08    Predmet: Odpovedať s citátom

druhu som hral proti Uw piklesom, korlash bol treti
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (88 kariet)
FiPo
Wizard

Založený: 02.Sep 2004 05:23

PríspevokZaslal: 17.Jún 2007 21:45    Predmet: Odpovedať s citátom

sorry Janci, ale s tolkymi chybami sa to vazne zle cita.

BTW gratz ku kvalifikacii
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Knight

Založený: 06.Sep 2005 20:57

PríspevokZaslal: 17.Jún 2007 22:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale aj tak sa mi ten Reportík veľmi páčil a gratulujem ako ku kvalifikácii tak aj ku krásnemu reportu. Ešte raz gratulujem Wink

Edited to you FiPo. Dakujem za vysvetlenie a sorry. We all like you Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (93 kariet)
Janci

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 05:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Diki za podporu Smile a k tym chybam myslis gramaticke??? Rolling Eyes
Návrat hore
Warlock

Založený: 16.Okt 2006 22:26

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 10:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Janci Napísal:
Diki za podporu Smile a k tym chybam myslis gramaticke??? Rolling Eyes

Tak tak, podla tych chyb este aj ty urcite mozes na JSS, co? Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (144 kariet)
Janci

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 13:09    Predmet: jss lol Odpovedať s citátom

No bohužial už nemôžem lebo mám 16 Shocked ale aj tak ta gramatika nemá nič spoločné s vekom ale s mojou ľubožvučnou a čírou slovenčinou Rolling Eyes a známkou s nej.
P.S: radšej hodnodte report ako napr. čo vám chýba alebo čo by ste Zmenili vyhodili a tak. Wink (stačí napísať , že to mám gramaticky opraviť ak to až tak znižuje kvalitu reportu) Question
Návrat hore
linx

Založený: 20.Mar 2007 00:06

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 13:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne sa report paci, Janci. Parada, ze si si s tym dal taku robotu! Odporucam vsak, aby si si to prebehol a trosku poopravoval, pretoze sa to dost narocne cita. Kazdopadne pekna praca a som zvedavy na dalsie, okontrolovane, reporty Smile Clap.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (481 kariet)
Staimatzky

Založený: 15.Júl 2004 12:30

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 13:40    Predmet: Re: Kvalda v Nitre očami Jančiho Odpovedať s citátom

Janci Napísal:
V piatok večer som si začal písať s Kubom(Jakub Flašík) , či by sme nešli do Nitri a on ,že veď vonku sa dohodneme. Tak sme išli popili(respektíve ja)

Na to, ze mas 16 rokov tak alkoholicke napoje by si nemal uzivat.... Evil or Very Mad
A ak uz aj uzivas, tak ich nemusis rozoberat tu v reporte a nerozsirovat alkolizmus tu na slovensku... Hanba ti.

P.S. Alkohol? Nie, dakujem!!! Radšej knihu.

Naposledy upravil Staimatzky dňa 18.Jún 2007 14:08, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (86 kariet)
jedlo

Založený: 14.Okt 2004 19:42

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 13:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Zatni mysel zavri volu pred zloduchom alkoholu.

Fifty ze ty akurat citas kazdy piatok ze Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (5 kariet)
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 13:59    Predmet: Re: Kvalda v Nitre očami Jančiho Odpovedať s citátom

Staimatzky Napísal:
Hamba ti.

pocuj niekoho haníš alebo hamíš?Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
Staimatzky

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 14:09    Predmet: Odpovedať s citátom

hamida hamíš ostatných haníš, preklep som opravil...
Návrat hore
Staimatzky

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 14:10    Predmet: Odpovedať s citátom

jedlo Napísal:
Zatni mysel zavri volu pred zloduchom alkoholu.

Fifty ze ty akurat citas kazdy piatok ze Smile.

Isiel by som si precitat zopar pollitrovych kapitol vecer. Smile

Mozno aj celu knihu by som precital. Ale ked tu nasu "kniznicu" otvaraju tak neskoro...
Návrat hore
Vladky

Založený: 22.Sep 2004 20:06

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 14:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Pri tom mi napada jeden stary vtip, ktory konci:
... no a ked zavru kniznicu tak ideme k Ferovi. Ten ma v pivnici tlaciaren a tam si niekedy citame az do rana.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (168 kariet)
Knight

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 14:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Staimatzky Napísal:
hamida hamíš ostatných haníš, preklep som opravil...
A seba si honí Smile

Ale vazne Janci velmi sa mipacil Report, ja som osobne dost prekvapeny za to ze ti tu nadavaju za chyby, ja som nekukal na chyby ale na report a ten je na 1 Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (93 kariet)
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 15:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Knight Napísal:

Ale vazne Janci velmi sa mipacil Report, ja som osobne dost prekvapeny za to ze ti tu nadavaju za chyby, ja som nekukal na chyby ale na report a ten je na 1 Wink

toto si nemal písať. veď normálne je namyslený na nevydržanie a čo potom po takejto pochvale...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
Janci

PríspevokZaslal: 18.Jún 2007 16:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ináč kde je tá vaša knižnica bo rád čítam tvrdé. Wink

Ďakujem za podporu a nabudúce dúfam , že napíšem report : AKO SA STAŤ MAJSTROM aka Moja cesta do New York-u. Very Happy
P.S:Thibir ja som namyslený a otvorene to priznávam aby si v tom nebol sám. Smile
Návrat hore
huco

Založený: 18.Feb 2005 18:11

PríspevokZaslal: 19.Jún 2007 12:31    Predmet: Odpovedať s citátom

gratz ku kvalifikácii,
akurát s tym reportom si si moholo fakt fat viac roboty
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (117 kariet)
muti

Založený: 15.Jún 2005 09:41

PríspevokZaslal: 19.Jún 2007 23:42    Predmet: Odpovedať s citátom

napis report AKO SŤAŤ MAJSTROV Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (479 kariet)
FiPo
Wizard

PríspevokZaslal: 20.Jún 2007 01:07    Predmet: Odpovedať s citátom

tak znova:
Ten report je zaujimavy, ale jeho slaba gramiticka uroven ho cely ZNEHODNOCUJE! Janci je super, ze si sa na nieco taketo dal a kedze je to prvy report (aspon teda co som zaregistroval) tak je to pochopitelne ze sa chybicka najde, ale pamataj, ze je lepsie nerobit nic nez nieco odflaknut.
Myslim, ze nie je problem si po napisani clanku ho cely este raz prebehnut a poopravit chybicku za chybickou a obcas obmenit vetu tak, aby sa dala lahsie pochopit aj pre toho, kto tu hru nehral.
Do buducna len dufam, ze na tomto popracujes a budes casto pisat reporty z turnajov.

to Knight: Neviem naco mi pises pm, ked potom urobis takuto hovadinu. Keby som Ta nepoznal tak poviem, ze Janci Ti za to zaplatil alebo ze od neho nieco velmi dolezite potrebujes.
Na clanok nemozes pozerat bez toho aby si vnimal gramatiku. Ak to dokazes, tak to hovori nieco o TVOJEJ vlastnej gramatickej znalosti. Priznam sa, ze Ta obdivujem ak si pochopil uplne vsetko co tam je popisane.

P.S.: to Janci: Citim pekny side bet na to, ze kto skonci lepsie na MSR Smile Fakt, ze som Ta v Nitre porazil iba vdaka neskutocnemu stastiu (a Tvojej chybe) mi hovori, ze by som mal byt favorit Cool
btw ja by som tiez velmi rad napisal report z New Yorku, ale stale si myslim, ze to bude chciet vela pripravy a aj trosku toho stastia, takze podobne vyhlasenia radsej vynecham Wink
Návrat hore
Knight

PríspevokZaslal: 20.Jún 2007 08:30    Predmet: Odpovedať s citátom

FiPo Napísal:
to Knight: Neviem naco mi pises pm, ked potom urobis takuto hovadinu. Keby som Ta nepoznal tak poviem, ze Janci Ti za to zaplatil alebo ze od neho nieco velmi dolezite potrebujes.
Na clanok nemozes pozerat bez toho aby si vnimal gramatiku. Ak to dokazes, tak to hovori nieco o TVOJEJ vlastnej gramatickej znalosti. Priznam sa, ze Ta obdivujem ak si pochopil uplne vsetko co tam je popisane.

Ty si mi napisal pm prvy Smile, hovadinu ze som ti len pripomenul aby si to s tym neprehanal? Vsak to co tu a mna pises vyzera akokeby to bola absolutna katastrofa po stranke Slovenciny ako to pisal Janci, ja som ti len chcel napisat aby si to neprehanal, a ak som to aj s tymy okokami okolo toho zle napisal, alebo si to zle pochopil tak sorry. A este som chcel len podporit Janciho, leho co tu vidim same negativne odpovede na jeho clanok po gramatickej stranke, a dobre po clankovskej Smile Ano citalo by sa to lepsie, aj mna napadlo, preco to neopravil, ved moze editovat, aspon tie najvacsie hrubky Smile Ale treba ho podporit, az taka katastrofa to nebola. A ano pochopil som z toho vsetko co tam je popisane Wink
Návrat hore
huco

Založený: 18.Feb 2005 18:11

PríspevokZaslal: 20.Jún 2007 10:29    Predmet: Odpovedať s citátom

nooo, skôr ide o to, že to nebol jeho prvy report...
v každom prípade si myslím, že on vie o svojich nedostatkoch v gramatike, a slovenčine celkovo, a ako ho poznám, určite (myslím tým určite nie) na tom zapracuje.
h.
p.s.: ten side bet vyzera ozaj zaujímavo...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (117 kariet)
Wampo
Plainswalker

Založený: 28.Jún 2004 17:38

PríspevokZaslal: 20.Jún 2007 13:24    Predmet: Odpovedať s citátom

report by bol v pohode ale miestami sa mi to zdalo necitatelne a ani do konca som ho nedocital. Bolo by treba vylepsit gramatiku a slovosled. Z popisov hier mi nie je vzdy jasne co sa deje takze aj to by som vylepsil. Ale potencial to ma, som vzdy rad ked niekto napise clanok ale ta citatelnost nie je moc dobra...
Návrat hore
FiPo
Wizard

PríspevokZaslal: 20.Jún 2007 13:46    Predmet: Odpovedať s citátom

to Knight: Neviem ci to nevies alebo nechces pochopit (osobne mi to je jedno), ale skusim to este raz, naposledy.

NIE JE DOBRE PODPOROVAT NIEKOHO V NIECOM, CO ROBI ZLE!

az spracujes tuto informaciu, tak pokracuj dalej v citani tejto spravy. Ak by si pozorne cital vsetko co som napisal a nehral sa na Janciho patrona (btw az tak zle na tom Jano nie je, ze by to potreboval) tak zistis, ze ja som mu vsade napisal, ze:

JE DOBRE, ZE ZACAL PISAT!

No na zaklade toho, ze si myslim, ze chalan ma na viac a sucasne, ze citatelia si zasluzia lepsie reporty, som mu vytkol chyby, aby ich mohol v dalsich clankoch odstranit.

A na zaver Ti len zopakujem, ze clanok je celok gramatickej aj obsahovej casti. Ak je ktorakolvek z nich slaba, tak znehodnocuje clanok ako celok.

Uff, a sme na konci Knight! Ak to stale nechapes a citis potrebu nieco rychle napisat do odpovede, tak jedna rada:

Skus si to precitat este raz a porozmyslat nad tym Wink

Vopred oznamujem, ze na dalsie prispevky uz nebudem reagovat (zda sa mi, ze to aj tak nema zmysel).
Návrat hore
Janci

PríspevokZaslal: 20.Jún 2007 16:47    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem za komenty aj kriticke ked budem mat cas tak to prerobim(stvrtok-piatok).
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Reporty, články, súťaže Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: