School of Magic

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Winetoo

Založený: 19.Apr 2016 08:35

PríspevokZaslal: 25.Apr 2016 13:47    Predmet: School of Magic Odpovedať s citátom

Zdravim,

na nete som sa docital ze niektore obchody vo svete, kde predavaju Magic karty organizuju "Skolu Magicu", kde vraj mozu prist novacikovia a nieco sa naucit, pripadne zahrat aj so slabymi deckmi.

Rad by som zacal hrat mtg, ale nepoznam nikoho s kym by som si mohol zahrat.

Nekona sa nieco podobne niekde v Bratislave?

Na strankach som nasiel len turnaje, ale jednak neviem hrat a tiez tam nechcem saskovat so svojim "deckom" z deck builder toolkitu + fat packu, este ma tam vysmeju.

Pripadne nie je niekto kto tiez v nedavnej dobe zacal a tiez ma taky pat korunovy deck a bol by ochotny si zahrat kym ostatny tam budu ficat turnajovo?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Viktor Mihok

Založený: 27.Júl 2015 15:51

PríspevokZaslal: 25.Apr 2016 19:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre začiatočníkov je asi najlepšie chodiť na piatkové drafty kde si postavíš balíček z kariet ktoré dostaneš z troch boostrov a hráš s ními proti ostatným, karty ktoré otvoríš si môžeš nechať takže je to fajn spôsob ako sa zlepšiť a rožšíriť si svoju zbierku.Pokial viem v ihrysku na Trenčianskej 47 ti vedia poradiť hrači/organizátory a povedať viac.Ale o niakej špeciálnej škole magiku som ja zatial nepočul...
Návrat hore
yzynko

Založený: 09.Jan 2011 21:35

PríspevokZaslal: 25.Apr 2016 22:04    Predmet: Re: School of Magic Odpovedať s citátom

odkial si ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (52 kariet)
Patrik Surab

Založený: 04.Aug 2008 11:21

PríspevokZaslal: 25.Apr 2016 22:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne skus prist niekedy k nam do iHRYska (herna Cloudpost). Ja tam organizujem turnaje a velmi rad ti pomozem s cimkolvek budes potrebovat Smile ...popripade mi tu napis spravu a mozeme sa porozpravat Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Gabriel

Založený: 23.Aug 2011 23:57

PríspevokZaslal: 26.Apr 2016 12:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak draftovanie na začiatok neodporäčam, lebo tam sa treb anaučiť aj hrať a jstavať balíky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (80 kariet)
Winetoo

Založený: 19.Apr 2016 08:35

PríspevokZaslal: 26.Apr 2016 12:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Viktor Mihok Napísal:
Pre začiatočníkov je asi najlepšie chodiť na piatkové drafty kde si postavíš balíček z kariet ktoré dostaneš z troch boostrov a hráš s ními proti ostatným, karty ktoré otvoríš si môžeš nechať takže je to fajn spôsob ako sa zlepšiť a rožšíriť si svoju zbierku.Pokial viem v ihrysku na Trenčianskej 47 ti vedia poradiť hrači/organizátory a povedať viac.Ale o niakej špeciálnej škole magiku som ja zatial nepočul...

Tak som aj rozmyslal, ale kedze decky moc zatial staviat neviem, asi s tym este chvilu pockam. Urcite by som ale casom chcel zacat chodit na drafty. To mi pride najzaujimavejsie, uz aj preto ze kazdy bude mat viac menej rovnaky deck a nemusim minut neakych 200€ na single karty.

yzynko Napísal:
odkial si ?

Som z vychodu, momentalne byvam v BA v ruzinove.

Patrik Surab Napísal:
Jasne skus prist niekedy k nam do iHRYska (herna Cloudpost). Ja tam organizujem turnaje a velmi rad ti pomozem s cimkolvek budes potrebovat Smile ...popripade mi tu napis spravu a mozeme sa porozpravat Smile

Ak sa nic nezmeni, chcel by som dojst tento piatok, aspon sa pozriet ako to prebieha.

Gabriel Napísal:
Inak draftovanie na začiatok neodporäčam, lebo tam sa treb anaučiť aj hrať a jstavať balíky.

Hej, to ma napadlo, preto sa toho trocha bojim Very Happy Ale skor ci neskor treba zacat, a do neakeho "hotoveho" decku, kde nakupim same single, nechcem vrazat. Nepride mi to potom take zaujimave. Ked uz, najradsej by som postavil neaky deck sam, z toho co mam, aj ked s nim zahram max tak "kitchen table" magic proti inemu kitchen table decku Very Happy

Naposledy upravil Winetoo dňa 26.Apr 2016 12:57, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Marko156

Založený: 10.Mar 2016 15:02

PríspevokZaslal: 27.Apr 2016 09:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj,

ja som v podstate tiez nedavno zacal a co mam su tiez iba take kitchen table decky s ktorymi nieco skusam, tak kludne niekedy napis a mozme sa stretnut v ihRYsku alebo funtasticu.

Kedze pracovne stiham tak max 1-2x za tyzden, este by som odporucil aj teraz prebiehajuce turnaje vo funtasticu pre "zaciatocnikov" ktore su free. Sice som tam zatial vzdy prehral, ale kazdy hrac co som stretol uz ci v funtasticu alebo iHRYsku boli velmi ochotni pomoct a poradit.

Takze ak by si chcel niekedy zahrat, kludne napis aj mne PM, ale inak odporucam tiez Patrika ako tutora Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (73 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: