Ako citat tiebreaky? Pre vsetkych, co chodia na turnaje!!!

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Všeobecné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dalibor
Wizard

Založený: 27.Júl 2004 10:38

PríspevokZaslal: 05.Apr 2016 10:09    Predmet: Ako citat tiebreaky? Pre vsetkych, co chodia na turnaje!!! Odpovedať s citátom

kazdy, kto skoncil 9. po tom, ako si dal remizku do top8 v poslednom si isto rad precita:
http://blogs.magicjudges.org/playerexperience/2016/04/02/how-to-read-standings-and-deal-with-tiebreakers/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Gabriel

Založený: 23.Aug 2011 23:57

PríspevokZaslal: 05.Apr 2016 10:28    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.channelfireball.com/articles/magic-math-should-you-id-in-the-final-round/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (80 kariet)
Marten

Založený: 15.Aug 2004 09:00

PríspevokZaslal: 08.Apr 2016 15:42    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja mám trebárs kamoša, ktorý teda po veľkých turnajoch chodí a stavia sa k tomu tak, že remízy zo zásady proste nedáva a radšej hrá. Už párkrát za to dostal aj od súpera riadny hate. Mne sa to teda moc nestáva, ale keď sa tak nad tým zamyslím, asi by som tiež uvažoval zrovna nad takou možnosťou, aby som sa nenapálil na nenápadný lobing zo strany súpera alebo že sa ajtak po dlhom špekulovaní a počítaní prerátam a skončím 9-ty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (9 kariet)
Gabriel

Založený: 23.Aug 2011 23:57

PríspevokZaslal: 10.Apr 2016 11:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som mal v tomto krásnu skúsenosť na jednom GPčku v Prahe.
Hral som Super Sunday Series, kde bolo 7 kôl a ja som mal 5-1 s tým, že prehral som len match kde som mal jednu hru flood a druhú mulligany. V poslednom kole mi súper ponúkol remízu, čo by nás dostalo oboch do top 8, ale ja som vtedy nevidel standingy a bol som si istý balíkom, tak som chcel hrať. Keď som zistil aký to bol matchup bol som celkom spokojný, ale mal som trocha smoly a súper to využil a v druhej hre ma vytrestal sideboardom.
Kamarát vtedy hra lnejaký Legacy challenge, kde boli zaujímavé ceny a bol vo veľmi podobnej situácií a súperovuponuku na remízu prijal. Žiaľ potom skončil mimo top 8.
Ja som si z toho vzal ponaučenie, že vždy sa dá prehrať, takže treba vedieť kedy má zmysel priajť remízu a že si treba sám pozrieť tiebreaky a neveriť vždy súperovi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (80 kariet)
Šarkan

Založený: 10.Feb 2011 19:25

PríspevokZaslal: 10.Apr 2016 12:17    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mam len malu skromnu skusenost, ale mozem z nej odvodit par postrehov: v poslednom kole pri remize bez hry mi oddychova pauza padla velmi dobre, ale na druhej strane mi k celkovemu vitazstvu okrem stastia asi velmi dopomohlo ze som proti dvom fritkam mohol zacinat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (160 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Všeobecné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: