Začiatočník v BA

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Majos

Založený: 26.Okt 2014 02:12

PríspevokZaslal: 26.Okt 2014 02:22    Predmet: Začiatočník v BA Odpovedať s citátom

Ahojte, viem, že takéto temy tu už boli založené, ale chcel by som sa aktualne spýtať. Už dlhšie rozmýšľam o tom, že by som začal hrať Magic, ale nikdo z mojich známych to nehrá, tak neviem ako začať, kde a s kým si zahrať. Chcel by som sa spýtať či v BA je nejaká možnosť kde sa stretnuť s ľudmi čo hrávaju a sú ochotní a maju trpezlivosť aj pre nováčikov Very Happy . A čo by som si tak na začiatok mal obstarať Smile . Za každú odpoveď ďakujem Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
matus198

Založený: 10.Sep 2014 23:09

PríspevokZaslal: 26.Okt 2014 09:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak v BA máš viac možností a to Funtastic alebo Cloudpost... A zabezpečiť si budeš musieť karty podľa mňa až po tom,keď sa rozhodnes aký formát a akú farbu chceš hrať
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (101 kariet)
Kapucin66

Založený: 14.Aug 2014 22:06

PríspevokZaslal: 26.Okt 2014 10:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Kludne skus prist dalsi piatok do Ihryska a tam byva stretavka novacikov ...myslim ze tam by nemal byt problem...Byva to od 14:00 do 17:00
Návrat hore
Majos

PríspevokZaslal: 26.Okt 2014 10:16    Predmet: Odpovedať s citátom

díky Smile a v ten piatok to je pravidelne tam? Lebo ja akurát v piatok mám školu do 17:00 :/
Návrat hore
Kapucin66

Založený: 14.Aug 2014 22:06

PríspevokZaslal: 26.Okt 2014 12:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano byva to pravidelne...ja som tam bol 2x a je to tam super..aj ti poradia aj si mozes zahrat ak uz mas balik..niekedy sa skus zastavit
Návrat hore
Gabriel

Založený: 23.Aug 2011 23:57

PríspevokZaslal: 26.Okt 2014 12:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Majos Napísal:
díky :) a v ten piatok to je pravidelne tam? Lebo ja akurát v piatok mám školu do 17:00 :/

Žiaľ býva to tak pravidelne. Môžeš prísť do ihryska ale aj v pondelok po 17:30, v piatok po 17:30 či v sobotu na 10:00 a aspoň základné veci Ti vysvetlíme:).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (80 kariet)
Majos

PríspevokZaslal: 26.Okt 2014 17:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Paráda Smile diky za info. Možno tento piatok čo bude budeme mať rektorské voľno na škole tak by som dopehol v tom prípade. Stači keď začnem s nejakým intro deckom? Pozeral som si a chcel by som si kupiť: "M15 Intro Pack: Price of Glory". Čo nato hovoríte?
Návrat hore
Atherion

Založený: 03.Sep 2013 12:28

PríspevokZaslal: 26.Okt 2014 23:21    Predmet: Odpovedať s citátom

zatial si pockaj a porozpravaj sa s ludmi v herni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (55 kariet)
Dajac

Založený: 17.Jan 2016 21:29

PríspevokZaslal: 17.Jan 2016 21:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte
Som na tom rovnako,vidim ze ta konverzacia je uz trochu starsia tak sa chcem opytat ci to este stale plati alebo ze ci su nejake nove akcie kde mozem prist ako zaciatocnik a nieco sa priucit alebo dostat nejaku radu. idem si teraz kupit nejaky zakladny zaciatocnicky deck (asi Fate Reforged Intro Pack: Surprise Attack) a teda chcel by som zacat hravat.

dakujem
Návrat hore
Arny89

Založený: 05.Aug 2014 10:57

PríspevokZaslal: 17.Jan 2016 21:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, vsetko plati ako je to pisane v predoslich odpovediach, no na tvojom mieste by som volil bud iny Intropack alebo sa aspon porad s ludmi v herniach co sa oplati a ci sa to vobec oplati Smile Frf intro pack by som nekupoval uz len preto ze o 4 mesiace tie karticky uz nebudu sucastou Standardu a budu mat tym padom este nizsiu hodnotu aku maju uz teraz Smile

Ak velmi trvas na Intro Packu tak najlepsi bude asi z Magic: Origins, zeleny s elfmi, to sa da pekne dostavat na celkom prijemny budget balik Smile Ale kazdopadne, dojdi do iHryska, Funtasticu, chodi tam dost ludi a aj organizatori su ochotni pomoct Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (3 kariet)
Patrik Surab

Založený: 04.Aug 2008 11:21

PríspevokZaslal: 17.Jan 2016 21:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj. Ja sa staram o magic v Cloudposte, tak ak by si sa chcel nieco priucit, staci kedykolvek prist pocas turnajov a popytat sa, popripade mi napis spravu tu.

U nas ani intropacky nepredavame, lebo nam to nepride voci novacikom moc fer dat take peniaze za nie moc dobru kvalitu. Vieme ti ale identicky intropack, ako sa predava v obchodoch poskladat a dat ti ho za 4€. Len to nebudes mat v original krabicke, ktoru by si aj tak zahodil Wink ...len sa mi ozvi tu do spravy ak by si mal zaujem Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Dajac

PríspevokZaslal: 28.Mar 2016 14:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Prepáč dlhšie som tu nebol ale mam záujem a chytilo ma to keď som videl tu odpoveď. Možno trochu trápne ale môžete mi pls povedať že kde je ten Cloudpost? a kedy sa da najbližšie prísť pozrieť a možno sa po pýtať? alebo niečo pre začiatočníkov?
Návrat hore
Patrik Surab

PríspevokZaslal: 28.Mar 2016 21:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Vsetko co potrebujes vediet najdes na: www.cloudpost.sk
Sme sucastou predajne so spolocenskymi hrami iHRYsko a zajtra od 17:30 budeme mat turnaj. Ja tam budem od piatej, tak ak by si sa chcel nieco popytat a osobne vidiet, ako to u nas bezi, kludne sa zastav. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Dajac

PríspevokZaslal: 29.Mar 2016 10:52    Predmet: Odpovedať s citátom

ahoj, na stranke je napisane ze sa plati...tak aj ja mam zaplatit ked sa chcem ist iba pozriet? a to cislo na stranke je tvoje teda hej? takze keby nieco tak mozem zavolat aby sme sa tam nejako nasli a mozno ze ma trochu stym vsetkym oboznamis alebo ukazes mi nekoho kto ma oboznami? bol by som moc rad .dakujem
Návrat hore
Patrik Surab

PríspevokZaslal: 29.Mar 2016 11:05    Predmet: Odpovedať s citátom

cislo na stranke je moje a plati sa iba ak sa chces turnaja zucastnit...za pozeranie/kupovanie karticiek a pod sa neplati. Mozes prist Smile
Návrat hore
Dajac

PríspevokZaslal: 29.Mar 2016 11:26    Predmet: Odpovedať s citátom

ok
Návrat hore
Dajac

PríspevokZaslal: 29.Mar 2016 11:26    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem Smile Wink
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: