Pravidelné hranie casual MP v Bratislave

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Miller

Založený: 29.Okt 2015 23:29

PríspevokZaslal: 30.Okt 2015 00:31    Predmet: Pravidelné hranie casual MP v Bratislave Odpovedať s citátom

Zdravím, bohužiaľ nemám privilégium na vytváranie novej témy v sekcii Bratislava tak píšem sem a dúfam že si ma niekto aj všimne.

V prvom rade by som rád všetkých pozdravil, dúfajúc že sa tu dlhšie zdržím a stanem sa úspešným a príjemným členom tejto komunity.

Ale k veci, mojim problémom je kde hrať.
Áno, je tu veľa threadov z touto otázkou ale mnohé z nich sú aj pár rokov staré. Taktiež som si všimol že pravdepodobne niekde existuje aj sekcia z kontaktmi keďže som si všimol že Cloudpost a Funtastic majú vlastné info stránky, bohužiaľ sa mi ju nepodarilo nájsť ani po dlhšom pátraní, možno len potrebujem okuliare.
Ako relatívne nový hráč Magic-u (hrával som to naposledy na základnej škole) ktorý to po mnohých rokoch znova chce začať hrávať by som chcel vedieť kam by som vlastne mal chodiť a kedy.
Mám zo začiatku hlavne záujem o casual multiplayer a nie turnaje.
Chcel by som sa opýtať na herne v Bratislavskej lokalite, ako som už spomenul, viem o Funtasticu a Cloudposte (o ktorých viem vďaka turnajovému rozvrhu), ale som zvedavý či sú aj ďalšie herne alebo podniky kde sa ľudia pravidelne stretávajú pre casual multiplayer. Videl som tému napríklad o Hyde parku, ale ten thread je veľmi starý a preto predpokladám že aj neaktuálny.
Viem že človek môže prísť cez turnaj do Funtasticu alebo Cloudpostu a zahrať si casual, ale chcel by som vedieť či sa nekonávajú aj nejaké pravidelné stretnutia v nejaký určitý deň a hodinu aby som si mohol prísť zahrať.
Ako som už spomenul, toto je často kladená otázka, ale bohužial ostatné thread-y sú hrozne staré a radšej sa opýtam ako by som mal prísť niekam a zistiť že sa tam už dva roky nehráva.

Summa summarum, kde si môžem v Bratislave v pravidelný deň a čas prísť zahrať Casual Multiplayer?

Vopred ďakujem za odpoveď!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Tulareanus

Založený: 15.Nov 2010 04:18

PríspevokZaslal: 30.Okt 2015 16:12    Predmet: Re: Pravidelné hranie casual MP v Bratislave Odpovedať s citátom

Miller Napísal:
Zdravím, bohužiaľ nemám privilégium na vytváranie novej témy v sekcii Bratislava tak píšem sem a dúfam že si ma niekto aj všimne.

V prvom rade by som rád všetkých pozdravil, dúfajúc že sa tu dlhšie zdržím a stanem sa úspešným a príjemným členom tejto komunity.

Ale k veci, mojim problémom je kde hrať.
Áno, je tu veľa threadov z touto otázkou ale mnohé z nich sú aj pár rokov staré. Taktiež som si všimol že pravdepodobne niekde existuje aj sekcia z kontaktmi keďže som si všimol že Cloudpost a Funtastic majú vlastné info stránky, bohužiaľ sa mi ju nepodarilo nájsť ani po dlhšom pátraní, možno len potrebujem okuliare.
Ako relatívne nový hráč Magic-u (hrával som to naposledy na základnej škole) ktorý to po mnohých rokoch znova chce začať hrávať by som chcel vedieť kam by som vlastne mal chodiť a kedy.
Mám zo začiatku hlavne záujem o casual multiplayer a nie turnaje.
Chcel by som sa opýtať na herne v Bratislavskej lokalite, ako som už spomenul, viem o Funtasticu a Cloudposte (o ktorých viem vďaka turnajovému rozvrhu), ale som zvedavý či sú aj ďalšie herne alebo podniky kde sa ľudia pravidelne stretávajú pre casual multiplayer. Videl som tému napríklad o Hyde parku, ale ten thread je veľmi starý a preto predpokladám že aj neaktuálny.
Viem že človek môže prísť cez turnaj do Funtasticu alebo Cloudpostu a zahrať si casual, ale chcel by som vedieť či sa nekonávajú aj nejaké pravidelné stretnutia v nejaký určitý deň a hodinu aby som si mohol prísť zahrať.
Ako som už spomenul, toto je často kladená otázka, ale bohužial ostatné thread-y sú hrozne staré a radšej sa opýtam ako by som mal prísť niekam a zistiť že sa tam už dva roky nehráva.

Summa summarum, kde si môžem v Bratislave v pravidelný deň a čas prísť zahrať Casual Multiplayer?

Vopred ďakujem za odpoveď!

Ahoj, čo myslíš pod multiplayerom? Commander? + Čo je pre teba casual (možno ťažká otázka Smile ) - že nehrávame turnajovo ani o nič, ale len tak for fun? Alebo je to pre teba aj otázka kariet a ich sily ako takých?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (38 kariet)
Miller

Založený: 29.Okt 2015 23:29

PríspevokZaslal: 30.Okt 2015 17:00    Predmet: Re: Pravidelné hranie casual MP v Bratislave Odpovedať s citátom

Tulareanus Napísal:
Ahoj, čo myslíš pod multiplayerom? Commander? + Čo je pre teba casual (možno ťažká otázka Smile ) - že nehrávame turnajovo ani o nič, ale len tak for fun? Alebo je to pre teba aj otázka kariet a ich sily ako takých?

Presne tak, pod casual multiplayer som mal na mysli že sa nehráva turnajovo alebo o niečo, ale že sa skupina ľudí v ten určitý deň stretne a len tak si zahrajú zopár partičiek.
Ako som už spomenul, chcel by som po dlhej dobe znova začať hrávať Magic a nepríde mi ako dobrý nápad len tak prísť na niektorý z ohlásených turnajov. Radšej by som v niektorý deň prišiel do niektorej z herní alebo klubov, ospravedlňujem sa ak tie priestory nazývam nesprávne, zahral si z ostatními len tak "for fun" a popritom si zopakoval aj pravidlá, ktoré si síce pamätám, ale určite som na nejaké drobnosti aj zabudol.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: