Jace, Vryn´s Prodigy

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cinci

Založený: 18.Júl 2008 12:43

PríspevokZaslal: 26.Sep 2015 22:26    Predmet: Jace, Vryn´s Prodigy Odpovedať s citátom

V Boostri (magic origin) som nasiel tuto kartu. Co znamena ten text?
"Draw a card, then discard a card. If there are 5 or more cards in your graveyard, exile Jace, Vryn´s Prodigy, then return him to the battlefield transformed under his owner´s control"

Čo znamená to "transformed" ? do coho sa transformuje?

Aha, teraz som otocil na druhu stranu. Len teraz mi nie je jasne ako sa hraje. Da sa na zaciatku do balika, zamiesam a cakam kedy pride na ruku? V tom baliku ju ale vidno, nie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1036 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 27.Sep 2015 06:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to obojstranna karta s transform abilitou. Hras ho vzdy ako Jace, Vryn's Prodigy, to znamena za 1U ako 0/2. Nikdy nie otocenu stranu. Ak sa ti ho podari transformnut, tak pride do hry otoceny ako planeswalker. Funguje tak, ako kazdy normalny planeswalker.
Mas tieto moznosti ako ho mozes hrat v balicku:
1/ Mas nepriesvitne obaly. Idealne obaly s ciernou stranou, ktora bude zakryvat jeho transformnutu cast.
2/ Pouzivas namiesto neho checklist kartu. Ak si otvoril Jacea v boostri, tak s nou by v boostri mala byt aj tato checklist karta. To znamena, ak mas priesvitne obaly, alebo nemas vobec obaly (co ozaj neodporucam, bavime sa totiz o karte s vysokou penaznou hodnotou), tak pouzivas tuto kartu:
http://media.wizards.com/2015/origins_askdf9aj2399v/en_m4kFPG3gOx.png
Tato karta ma na opacnej strane normalny zad karty, aku ma kazda normalna karta. Tuto kartu si oznacis, ze mas Jacea a hras ju v balicku namiesto neho. Ked si ju potiahnes a zahras ju, tak ju polozis do hry a na nu polozis toho praveho Jacea (ktoreho v balicku priamo nemas). Ide o to, ze checklist karta ti reprezentuje Jacea. Je dolezite mat toho Jacea vzdy po ruke. Musis totiz preukazat, ze toho Jacea mas, ked checklist karta dorazi do hry. Taktiez, ak mas v balicku napriklad 3 checklist karty, ktore reprezentuju Jacea, musis mat po ruke niekde v krabicke odlozenych 3x Jace, Vryn's Prodigy.
3/ Ak ozaj nemas ani nepriesvitne obaly, ani checklist kartu pre Jacea, tak sa da spravit nasledovne:
Vezmes common, ktory nikdy nebudes chciet hrat a centrofixu. Cez cely common napises "Jace, Vryn's Prodigy". Tento "prox" budes hrat v balicku namiesto Jacea tak, ako keby to bola checklist karta a postup je rovnaky ako pri checkilst karte.

V pripade dalsich otazok, pokojne napis.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (8 kariet)
cinci

Založený: 18.Júl 2008 12:43

PríspevokZaslal: 27.Sep 2015 08:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem za vycerpavajucu odpoved. Tu check list kartu mam. A vsetky karty mam ulozene v obaloch v albumoch. AJ ked az tak vela ich nemam. Roky som sa tomu nevenoval a teraz sa ma to trosku zase chytilo Smile

http://mtgcollectionbuilder.com/collections/7681
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1036 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pre nováčikov Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: