Nový casual formát v Cloudposte - Moderný highlander
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Všeobecné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Čo si myslím o tomto formáte?
Vyzerá to super, určite si skúsim postaviť balík, zahrám si pár turnajov a uvidíme
41%
 41%  [ 24 ]
Vyzerá to hratelne, keď sa budem nudiť, tak si niečo skúsim postaviť
29%
 29%  [ 17 ]
Vyzerá to OK, ale myslím si, že ešte treba veľa vecí doriešiť/zmeniť
6%
 6%  [ 4 ]
Meh, stačí mi highlander/commander/modern/legacy/dvojka/limited
22%
 22%  [ 13 ]
Celkom hlasov : 58

Autor Správa
tekel04

Založený: 19.Júl 2008 18:05

PríspevokZaslal: 11.Mar 2015 16:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Thibir Napísal:
no čo decká? Asi tak pol milióna hlasov v ankete, ale na turnaj chodilo pravidelne 8-9 ľudí. Potom zrazu 4 a dnes nikto. Zrušíme to alebo ešte dáme formátu šancu?

Ked nam tam davaju krabicu, tak je asi problem zohnat dost ludi na dve akcie sucasne. Je mozne presunut jednu z nich na iny den? Napr. Dano tvrdi, ze v stredy nemoze, ale vo stvrtok by chodil. Ja som sa dnes neregistroval, ale pridem - jednoducho podla poctu ludi sa strcim na to, co bude.

Otazka na ludi, ktori najprv prisli a potom uz nie (napr. Vladky): Aky bol dovod? Mne sa tak zda, ze niekolko ludi si najprv donieslo daco pozliepane a netestovane, a ked zistilo, ze moc neuhraju, nechcelo sa im zhanat karty.

Mozno sa niektorym ludom nechce stavat baliky na formate, kde sa neda netdeckovat? Alebo nechodia, lebo je nizka ucast? Alebo chybajuca perspektiva na hranie mimo herne? (pre porovnanie: na Thibirov turnaj nevahali ludia cestovat z celeho Slovenska a bolo nas 64, a na dalsie turnaje cestuju ludia aj za hranice).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (51 kariet)
Shane
Master Wizard

Založený: 25.Feb 2005 18:53

PríspevokZaslal: 12.Mar 2015 10:17    Predmet: Odpovedať s citátom

tekel04 Napísal:
Thibir Napísal:
no čo decká? Asi tak pol milióna hlasov v ankete, ale na turnaj chodilo pravidelne 8-9 ľudí. Potom zrazu 4 a dnes nikto. Zrušíme to alebo ešte dáme formátu šancu?

Ked nam tam davaju krabicu, tak je asi problem zohnat dost ludi na dve akcie sucasne.

To, ze sa hra krabica v rovnaky cas, nie je problem toho, ze nemate hracov. Ti, co si pridu zahrat krabicu, ani nechodili na Modern Highlander. To, ze sa k nam pridaju dvaja, ci traja hraci od vas je preto, ze ked Modern Highlander padne, tak si aspon zahraju nieco, ked uz tam prisli.
Krabicu sme dali na vikend a stredu preto, aby si ju mohli zahrat vsetci ti, ktori do toho investovali karty. Kedze Junky ma v krabici celkom dost kariet, je iba ferove, aby si ju mohol aj zahrat, kedze v soboty nemoze. Preto ta streda.
Ine dni (Utorok/Stvrtok) som nechcel krabicu davat, pretoze vzdy ked som v tie dni bol v iHrysku, tak tam bolo celkom dost ludi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Topas

Založený: 06.Aug 2004 15:50

PríspevokZaslal: 12.Mar 2015 12:08    Predmet: Odpovedať s citátom

ja osobne mam momentalne pomenej casu, asi by som nechodil kazdu stredu, ani keby to bol normalny HL. A ano, nemoznost netdecknut nieco pouzitelne je u mna tiez odradzajuca.
Návrat hore
Vladky

Založený: 22.Sep 2004 20:06

PríspevokZaslal: 17.Mar 2015 15:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Preco som prisiel ? Lebo mi to prislo ako dobry napad a chcel som ho podporit. Az tak sa mi ten format nepaci. Keby som chcel hrat s modern kartami tak hram modern.

Teraz na ziaden constructed nemam cas a ani chut.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (168 kariet)
sa3xx

Založený: 07.Jún 2006 20:03

PríspevokZaslal: 17.Mar 2015 15:25    Predmet: Odpovedať s citátom

u mna je tiez problem s casom, v stredu odchadzam z fakulty medzi 19-21 (ako kedy), takze nestiham
Návrat hore
Thibir
Lord of Llanowar

Založený: 03.Máj 2006 14:52

PríspevokZaslal: 31.Mar 2015 10:41    Predmet: Odpovedať s citátom

dočasne sa tieto turnaje odkladajú na neurčito Smile Keďže naposledy sme boli dvaja Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (846 kariet)
muti

Založený: 15.Jún 2005 09:41

PríspevokZaslal: 31.Mar 2015 13:47    Predmet: Odpovedať s citátom

co tak skusit pre zmenu tiny leaders?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (479 kariet)
tekel04

Založený: 19.Júl 2008 18:05

PríspevokZaslal: 31.Mar 2015 15:45    Predmet: Odpovedať s citátom

muti Napísal:
co tak skusit pre zmenu tiny leaders?

Format, na ktorom museli pridat vymyslenu kartu? Zaujimave...

Anyway, ak chcete format, na ktory sa rychlo skladaju baliky, odporucam 15 card highlander - http://www.manaleak.com/mtguk/2012/08/a-guide-to-15-card-highlander-2012-shared-discovery-with-rob-wagner/ Asi je dobry napad hrat standard, pretoze inak by sa hrali len komba...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (51 kariet)
Eonix

Založený: 25.Mar 2012 18:52

PríspevokZaslal: 01.Apr 2015 14:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiny Leaders je podla mna zaujimavy a dobry format, decky sa daju vymysliet, ake len chces, je to dost rychle a predstavuje "akysi" bridge medzi hracmi Legacy, HL a Commander, stoji za zvazenie a skusenie predtym ako tento format odvrhnete ...
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Všeobecné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

Prejdi na: