Dracie diery 2 a ine RPG filmy

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Ako to hodnotite?
Najlepsi RPG film doteraz resp co som videl
33%
 33%  [ 1 ]
No, videl som lepsi(v tom pripade , prosim napis ktory , rad si ho pozriem)
66%
 66%  [ 2 ]
Nemam rad RPG filmy
0%
 0%  [ 0 ]
Celkom hlasov : 3

Autor Správa
Overseer

Založený: 05.Okt 2004 23:00

PríspevokZaslal: 03.Júl 2010 23:02    Predmet: Dracie diery 2 a ine RPG filmy Odpovedať s citátom

Je to stary kusok, asi ste to videli, pozeram to znova, a musim uznat , ze podobne dobre spracovany film na baze RPG som nevidel. Az na smrt toho clerica, to by som najskor loadoval savegame Laughing Ale ostatne, zlozenie druziny, kuzlenie(rovnake som nevidel v nijakom inom filme - fantazia!!), rozhovory, Lich, a az na male detaily scenara a Falazurovej gule je to perfektne!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Ryusei

Založený: 16.Máj 2005 14:57

PríspevokZaslal: 03.Júl 2010 23:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Bohužiaľ som Dungeons and Dragons videl. Bohužiaľ...
Systém bol prevedený skvele, ale filmy, kde sú veľké požiadavky na efekty a majú veľmi nízky rozpočet, nemôžu skončiť inak ako fiaskom. A to dodávam, že som veľký fanúšik RPG.
Návrat hore
Overseer

PríspevokZaslal: 04.Júl 2010 11:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne sa jedna hlavne o system, specialne efekty ma az tak neberu( najnovsie filmy su ich plne na prasknutie ) jednotka sice nacrtla naky system ale celkovo sa mi moc nepacila, 2 je co sa tyka systemu jedinecna. Hlasky typu, "pripravila som si len 2 teleporty" " Berek ved nás, dôverujeme ti" " Utekajte , ten lich je prilis mocny" atd. su proste ako z RPG hry(nevidel som original, iba dabovane). A charaktery thief, mage , cleric, barbar fighter female a human fighter male su prevedene skvelo, podla vseobecnych pravidiel RPG a nie natlacene do scenara, kde nikto nevie co ma vlastne robit az ako napriklad vidime nakoniec prastareho uctyhodneho Gandalfa ohanat sa mecom!!!! ????(vtedy som to tusim vypol, dalej som uz fakt nevladal) Takisto pociatocne predstavenie charakterov, zhananie druziny, postup plnenia questu ,velmi vydarene, takychto filmov by som rad videl omnoho viac, aj ked z pohladu vseobecneho/povrchneho /kritickeho to samozrejme nie je nic moc a tento film sa moze zdat detinsky, odflaknuty alebo nizkorozpoctovy. Scenar a nasledne dobre prevedena rezia to vsak s prehladom vyrovnavaju, a pre RPG nadsencov z tohoto fimu robia unikat. (ale ako hovorim, rad si pozriem nieco podobne, ak viete nieco odporucit)
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 04.Júl 2010 11:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Len ono tie filmy targetujú veľmi malú základňu, takže nikto nemá potrebu zbytočne chodiť do straty.
Návrat hore
Overseer

PríspevokZaslal: 04.Júl 2010 11:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryusei Napísal:
Len ono tie filmy targetujú veľmi malú základňu, takže nikto nemá potrebu zbytočne chodiť do straty.

to hej, RPG zavislych je stale malo, preto plodia tych RPG mutantov co priemerny hrac ani nechape , 3d strielacky , auto preteky,a podobne prizemne veci, to dnesne deti maju najradsej.
***Ze Iron Man 2 napr. co som cerstvo videl, ako ja neviem, som to ani nevladal cele dopozerat, taky filmovy odpad clovek vidi kazdy den, a tento sa z tej kuka nadoby ani vlasami nevynoril ale kazdy je nadseny a tlieska, len aby ostatni videli ze je nadseny a tlieska a aj on bol cool a trendy a najvacsi hipphopper raper nigga gangsta na svete. Humus Very Happy ( ako len okrajovo, tomu Robert Downey Jr tato rola absolutne nesedi , co mu sedi je napr. Sherlock holmes )***
Návrat hore
Ryusei

PríspevokZaslal: 04.Júl 2010 11:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Práveže Iron Mana si musím zastať, jedno z mála komixových prevedení, na ktoré sa dalo pozerať.
Ale je pochopiteľné, že každý chce vytrieskať čo najviac a nebude riskovať nejakými polo undergroundovými projektami. Takže potom tu máme rôzne teenager keksy, pre staršie dámy Johnnyho Deppa (ktorého mám ale rád aj ja) a pre najstarších R. Fica v O 5 minút 12.
Návrat hore
Overseer

PríspevokZaslal: 04.Júl 2010 12:05    Predmet: Odpovedať s citátom

..je to bieda, R.Fico je dobry aj v 5 min. po dvanactej napr.

inac ako pozeram statistiky na csfd, tak Dracie diery 1 ma len nakych 28% a Dracie diery 2. ma 45%. Co sa tyka zarobku, tak je uspesnost presne naopak. Vychadza mi z toho jedine to, ze bud dvojku uz pozerali hlavne fantasy nadsenci alebo sa 2 ludom co to videli pacila viac.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: