Warstorm na FB
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ryba

Založený: 30.Apr 2005 23:48

PríspevokZaslal: 27.Feb 2010 08:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie je zač. Vidíš, ja ti kartičky posielam a ty ma napádaš. Very Happy Ale už aj Selar sa činil. Wink Inak čo všetko stratím, keď ma niekto napadne a prehrám ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Selar
Local Asshole

Založený: 21.Júl 2005 14:53

PríspevokZaslal: 27.Feb 2010 08:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ryba Napísal:
Nie je zač. Vidíš, ja ti kartičky posielam a ty ma napádaš. Very Happy Ale už aj Selar sa činil. Wink Inak čo všetko stratím, keď ma niekto napadne a prehrám ?

pokial viem nic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
burt20

Založený: 24.Okt 2005 18:55

PríspevokZaslal: 27.Feb 2010 11:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to tak, ked ta niekto napadne a ty vyhras jedine na co ti to je dobre, je ze to naplna achievement castle defender, a z toho dovodu sme sa s kamosmi dohodli ze si dame do obrany uplne sajze squady nech su to iste expy ked niekoho napadnem.
Návrat hore
lord_magic

Založený: 19.Aug 2007 08:27

PríspevokZaslal: 27.Feb 2010 23:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Nasetril som si na faction pack andedov kupil som to a nikde tie karty nemam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (1 kariet)
Zephyr

Založený: 24.Apr 2008 17:28

PríspevokZaslal: 28.Feb 2010 10:49    Predmet: Odpovedať s citátom

A máš hrdinu? Smile
Návrat hore
lord_magic

Založený: 19.Aug 2007 08:27

PríspevokZaslal: 28.Feb 2010 11:36    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem mam troch ale ani jeden neni anded....ak treba mat andeda odkial ho zozeniem?
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 28.Feb 2010 11:44    Predmet: Odpovedať s citátom

lord_magic Napísal:
neviem mam troch ale ani jeden neni anded....ak treba mat andeda odkial ho zozeniem?

no ak si nekupis pre-build, tak jedine z faction alebo expert packov Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet)
pulixx

Založený: 02.Sep 2006 17:50

PríspevokZaslal: 28.Feb 2010 12:01    Predmet: Odpovedať s citátom

ono je tam aj singles shop. a mne tam dost casto nejaky undead hero svieti, tak mozes skusit aj tam.
Návrat hore
Zephyr

PríspevokZaslal: 28.Feb 2010 12:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Proste zhrnuté - Bez hrdinu môžeš mať sebalepšie karty - ale sú ti nahovno Very Happy
Návrat hore
Roqe

Založený: 25.Okt 2006 20:22

PríspevokZaslal: 28.Feb 2010 15:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Hram 3 dni a uz sa mi minuli free kampane... Hura na ziskavanie medaili...
Návrat hore
rit7

Založený: 05.Dec 2006 10:47

PríspevokZaslal: 04.Mar 2010 21:38    Predmet: Odpovedať s citátom

co si mam kupit za silvery? uz som si kupil dragon pack a teraz teda co?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet) MSN Messenger
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 05.Mar 2010 07:12    Predmet: Odpovedať s citátom

rit7 Napísal:
co si mam kupit za silvery? uz som si kupil dragon pack a teraz teda co?

Aj k magicu potrebujes navod? Ono je to v podstate easy... draci su sice super na kampane, ale zakladny budget draci vyhraju v quick combate len asi 1/3 zApasov(vsetko zalezi od parovania). Lepsie skore mam aj s poison elfskymi drakmi. Takze?

Vyber si, do koho chces vrazat a tam kupuj faction sety, aby si mal z daneho co najviac fialovych/cervenych(rarita) kariet a z tych skladas (optimalne v zmysle ziadanej myslienky. Nebudeme kombinovat extremne lacne zvery s dobrymi cislami napriklad s extremne drahou infantry). Mne sa napriklad velmi dobre osvedcili lukostrelci, ktori prehravaju len obcas a to s ludmi (2 huskaci a par dalsich zvieratiek poriadne znechuti lukostrelcu, ktory ma cisla 2/2... zato ale ti isti lukostrelci trhaju vsetkych tych drakov a pod. )

Takze porozmyslaj a vyber si a tam investuj. A ked budes mat pakel, aky ma obcas trha (akoze zo 7 kariet na mna vyskakalo 6 cervenych beastov a zlaty hrdina) alebo naozaj dobre spolupracujuci pakel (demoralize + ten wildcaller s rushom za 4), tak uz to bude len o hone na medaile Wink
Návrat hore
pulixx

PríspevokZaslal: 05.Mar 2010 10:24    Predmet: Odpovedať s citátom

hrochotina cela ta hra - ak si nezaplatis, tak si nezahras. uz som to zmazal. 5 combatov denne fakt nie je moc zabava...ani nemoze clovek napredovat bez tych blbych kampani.
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 05.Mar 2010 10:27    Predmet: Odpovedať s citátom

pulixx Napísal:
hrochotina cela ta hra - ak si nezaplatis, tak si nezahras. uz som to zmazal. 5 combatov denne fakt nie je moc zabava...ani nemoze clovek napredovat bez tych blbych kampani.

5 combatov denne? ja si dam tak 50 Very Happy a nezmaznem to, kym nenazbieram medaile vsetky.
Návrat hore
pulixx

PríspevokZaslal: 05.Mar 2010 11:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Selar Napísal:
pulixx Napísal:

5 combatov denne? ja si dam tak 50 Very Happy a nezmaznem to, kym nenazbieram medaile vsetky.

50? ako ta to moze bavit? stretnem drakov = asi som prehral. nestretnem drakov = vyhral som. zabava jak svina. ked nemam kampan, ktoru by som mohol prejst, tak vzdy odkrutim len tie povinne suboje, aby bol nejaky bonus. platit za nieco, co aj tak casom zmazem a nic z toho nebude, tak to fakt nie je pre mna Smile a na medaile pri tak nudnej hre nemam nerven (hlavne ked tie karticky, co za to dostanes, stoja za staru belu). mozno som to hral zle a tym padom som tam nenasiel tu zabavu Smile
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 05.Mar 2010 12:37    Predmet: Odpovedať s citátom

pulixx Napísal:
Selar Napísal:
pulixx Napísal:

50? ako ta to moze bavit? stretnem drakov = asi som prehral. nestretnem drakov = vyhral som. zabava jak svina. ked nemam kampan, ktoru by som mohol prejst, tak vzdy odkrutim len tie povinne suboje, aby bol nejaky bonus. platit za nieco, co aj tak casom zmazem a nic z toho nebude, tak to fakt nie je pre mna Smile a na medaile pri tak nudnej hre nemam nerven (hlavne ked tie karticky, co za to dostanes, stoja za staru belu). mozno som to hral zle a tym padom som tam nenasiel tu zabavu Smile

Tak to ja draky bijem uplne najstrasnejsie. Mi nedaju ani hit a porazim ich s 95% uspesnostou. Len zombie draky ma obcas vyndaju...

Ja mam problem len s niektorym orcimi a ludskymi deckmi. A momentalne na barbaroch mi to hadze take balicky az hroza (i ked je pravda, ze sa mi moc dnes nechce rozmyslat). No a uz za dva dni si unlocknem novu kampan (vid 5 dni - 5 zlatych)

Kazdopadne par z tych karticiek je uber (husky, wildcaller napr)
Návrat hore
Samuraj

Založený: 12.Okt 2004 13:53

PríspevokZaslal: 05.Mar 2010 13:28    Predmet: Warstorm... Odpovedať s citátom

Ja som uz level 40, mam odomknute vsetky bonusy okrem 500 undead, 500 human a 500 elves (a castle defence - ale to asi nedam nikdy Smile ). Zacina to byt dost nudne, chybaju mi turnaje a podobne zalezitosti - svita vsak na lepsie casy, asi pred mesiacom bol velky turnaj s developermi, dufam ze to cochvila daju do obehu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (0 kariet)
Zephyr

PríspevokZaslal: 05.Mar 2010 15:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako presne funguje demoralize?
Návrat hore
pulixx

PríspevokZaslal: 05.Mar 2010 15:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Zephyr Napísal:

myslim, ze ti to supne dole moralku ako osobitnu akciu. takze nemusi ani prejst utok, len ti 'losne life'.
Návrat hore
Selar
Local Asshole

PríspevokZaslal: 05.Mar 2010 19:13    Predmet: Odpovedať s citátom

pulixx Napísal:
Zephyr Napísal:

myslim, ze ti to supne dole moralku ako osobitnu akciu. takze nemusi ani prejst utok, len ti 'losne life'.

Jj stretol som na tom par mrte silnych highlander balickov
Návrat hore
Nightstalker

Založený: 19.Sep 2005 15:03

PríspevokZaslal: 06.Mar 2010 21:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Mam 2 squady a kupil som si orc pack kde mam hera a nejake tie prisery ale nezobrazuje sa my ten hero ani nove prisery a potrebujem treti squad na dalsie levely Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (63 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: