WoW - Cataclysm
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Deidara_Senpai

Založený: 28.Aug 2009 21:26

PríspevokZaslal: 30.Aug 2009 19:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Vies ja som hraval destro locka 4 roky... Rogunikov si davam takto Very Happy Lebo hravam na 3.1.3 free srvri Very Happy Ele shami je proste UBER imba, thunderstrom, flake shock, hex, lava burst, to co ti da jeden instant crit a bolt---dead Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

Založený: 10.Feb 2007 13:01

PríspevokZaslal: 30.Aug 2009 19:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Problém pri freečkach je ten, že ľudia tam nevedia poriadne hrať. Raz som hral na freečku(z nudy, mal som porobené save-y v dungoch), spravil som si rýchlo 80ku, stretol som rogunu, ktorá dávala úplne každého na serveri, a dostal odo mňa taký rape, že ma reportoval na gma, lebo si myslel , že hackujem alebo čo Very Happy (a to podotýkam, že som hrozný v pvp.Hral som priesta)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger
Ruhanstraz

Založený: 09.Aug 2008 18:00

PríspevokZaslal: 06.Sep 2009 14:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked uz dali prveho zastupitela zo stareho zla do ulduaru tak pripadne porazenie deathwinga ( v slovensom preklade serie knih o studni slnka prelozeny ako SMRTIHLAV !!!! ) nie je az tak strasne.

Goblini v horde tiez nie su az tak strasny problem....kedze su to goblini, ktori sa len teraz dostali do kontaktu so svetom. Ina frakcia goblinskej rasy, ktora neutralitu neuznava a pridali sa k tym, ktori su im podobnejsi.

To co je zarazajuce je ich racial ability. Pri obchodovani kupuju za najnizsiu cenu (neviem to stopro, ale niekto mi o tom vravel). Zeby obchodny talent ? Od niekoho kto prisiel z pralesa ? Co tam predavali banani opiciam ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (293 kariet)
Nekros

Založený: 23.Jún 2005 18:13

PríspevokZaslal: 06.Sep 2009 20:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Hravam na oficku ale ked som videl novy datac mal som dost ... zhodli sme sa s kamosom co spolu parime na ofiku ze tymto pre nas wow konci .

Odvovodnenie preco goblini horda worgen ali:

pretoze cataclysm goblinov vyvrhol na ostrov kde aliancia nebola spokojna cize s nimi bojovali

a undeadi rozbili branu kde bolo kralovstvo worgenov preto im prisla na pomoc aliancia

Neviem mne osobne sa to nepaci ani pacit nebude je to znicenie klasickeho dobre stareho wow Smile blizzardom uz museli tie praxy stupnut do hlavy tak zacali robit nezmysli ale je to vec nazoru kazdeho ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (144 kariet)
Deidara_Senpai

Založený: 28.Aug 2009 21:26

PríspevokZaslal: 06.Sep 2009 21:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
Problém pri freečkach je ten, že ľudia tam nevedia poriadne hrať. Raz som hral na freečku(z nudy, mal som porobené save-y v dungoch), spravil som si rýchlo 80ku, stretol som rogunu, ktorá dávala úplne každého na serveri, a dostal odo mňa taký rape, že ma reportoval na gma, lebo si myslel , že hackujem alebo čo Very Happy (a to podotýkam, že som hrozný v pvp.Hral som priesta)
JA na freecka chodim hravat s kamaradmi z offi takze si celkom zahrame Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (0 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 07.Sep 2009 11:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Nekros Napísal:
Hravam na oficku ale ked som videl novy datac mal som dost ... zhodli sme sa s kamosom co spolu parime na ofiku ze tymto pre nas wow konci .

Odvovodnenie preco goblini horda worgen ali:

pretoze cataclysm goblinov vyvrhol na ostrov kde aliancia nebola spokojna cize s nimi bojovali

a undeadi rozbili branu kde bolo kralovstvo worgenov preto im prisla na pomoc aliancia

Neviem mne osobne sa to nepaci ani pacit nebude je to znicenie klasickeho dobre stareho wow Smile blizzardom uz museli tie praxy stupnut do hlavy tak zacali robit nezmysli ale je to vec nazoru kazdeho ....

Ja sa nechám prekvapiť, v podstate mi len ide o to, aby sme celý pôvodný content nedali zas za 1 rading session :-/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (1 kariet) MSN Messenger

Založený: 26.Máj 2005 13:45

PríspevokZaslal: 07.Sep 2009 12:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja sa na datac tesim.
Deadmines a ine klasicke dungy oprasene, to bude parada.
Ale do datacu este casu dost. Este pred nim bude Onyxia. Hura.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (711 kariet)
Megrim

Založený: 06.Okt 2009 10:03

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 10:18    Predmet: Re: WoW - Cataclysm Odpovedať s citátom

Ruhanstraz Napísal:
http://www.youtube.com/watch?v=mmcHwEn0m7U&feature=fvw

NOvy datac zverejneny. A snim aj vlna nespokojnosti. Je to koniec wow. Znicili ste ho. Dovidenia wow ideme hrat aion. ( Nieco mi to pripomina Very Happy )

A ostatnych 99 % sa tesi ze prisli s niecim novym Very Happy

aion je uplna sracka Very Happy

teepci z guildy quitly wow a isly davat aion a hovoria ze to je proste pre korejskych farming+techno music maniakov ze to sa neda porovnat z wowkom...

najvjac sa tesim na cata, hlavne na talent rewamps a kedze moj main je lock tak na novy shard system ...

a mrte sa tesim na to ked pojdeme do tej tlacenky v noci pred brloh aby sme to mali naistalovane mezdi prvymi Very Happy

@necros: akoze ta nasrali ze dali dve nove rasy do sveta ? sak to je uplna supa hned si davam goblin shamana jako dalsi alt

@ruhanstraz: jasne goblini boli vzdy handleri "time is money friend" maju racial ze kupuju lacnejsie + dalsie uplne supy ako napr. rocket jump - nieco jako disengage
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu   Album (3 kariet)
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 10:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Pche vôbec nemusíš do tlačenky do brlohu predobjednaj z pgs a máš to v deň vydania Smile
Návrat hore
Megrim

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 10:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Kl3p_co. Napísal:
Pche vôbec nemusíš do tlačenky do brlohu predobjednaj z pgs a máš to v deň vydania Smile

Very Happy to neni ono by som porusil tradiciu ..ideme vzdy uplna banda nerdov flasa borky nejaky sack , kazdy ma deck vo vacku ready to je uplny happening :} ...ked vyslo wotlk si tam teepci doniesli draci doupe a uplne to tam mastili

kukal si vcera MLG ? {hej kaprim v robote:D}
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 10:49    Predmet: Odpovedať s citátom

nie včera som MGL nekukal, lebo som : a) písal referát o monetovi do piatej rána
b) neviem čo je MGL
Návrat hore
Megrim

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 10:53    Predmet: Odpovedať s citátom

mlg - major legue gaming... to su majstrovstva sveta v halo 3 gears of war a hlavne wow 3v3 arena...live stream fakt solid ...lol referat o monetovi to co je za predmet estetika XD ?
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 11:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Výtvarná výchova, welcome to the swiss system of doing things!

Sorry ale arény ma fakt neberú takže asi tak Smile

Inak úplná imba práve vidím týpka z guildy menom Rikaji mi Eso Rimmer, proste epic Very Happy
Návrat hore
Megrim

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 11:09    Predmet: Odpovedať s citátom

jake hras classy klepco ? typnem si belf pala alebo nejakych alikov ? :}
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 11:23    Predmet: Odpovedať s citátom

4 Roky Tauren resto shami a teraz som k tomu pribral prot warri Smile
Návrat hore
Megrim

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 11:29    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mam undead lock undead rogue ..teraz davam up orc war a belf female pala ...

warrovia su teraz strasna supa na pvp hlavne prot ale uz idu nerfi som neska cital na forku...ale tak ked nehras pvp ti to moze byt jedno...

dali ste uz ICC25 prvych 4 ?
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 11:45    Predmet: Odpovedať s citátom

s shamikom mam 5/7
PUG FTW Smile
Návrat hore
Megrim

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 11:48    Predmet: Odpovedať s citátom

ja slockom wipujem na profesorovi...a na rogua chcem odtial mrte daggery ale bez achi mam problem sa dostat do pugu :}

uz mas aj nejake t10 ?
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 11:50    Predmet: Odpovedať s citátom

ešte ee, radši som to minul na saronity Smile
Návrat hore
Megrim

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 11:56    Predmet: Odpovedať s citátom

jaka je cena u vas ? u nas to ide tak po 2-3k
Návrat hore
Kl3p_co.
Troll Lord

PríspevokZaslal: 11.Jan 2010 12:03    Predmet: Odpovedať s citátom

pred 15 minútami som to videl za 1.8k/ks
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: