Prekladač stránok

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Knight

Založený: 06.Sep 2005 20:57

PríspevokZaslal: 28.Apr 2008 19:49    Predmet: Prekladač stránok Odpovedať s citátom

Cafte Smile

Prosím vás veľmi pekne, nepoznáte niekto nejakú stránku, alebo nemáte niekto taký program čo dokáže preložiť celú stránku z jedného jazyka do druhého? Konkrétne zo Slovenčiny do Ruštiny. Veľmi by sa mi to hodilo, lebo píšem referát, lenže tento referát je ako maturitná skúška a mal by mať objem okolo 25 strán, a s mojou rýchlosťou písania na klaviatúre po Rusky (Asi pol strany za 2 hodiny) by som to písal pomaly do Vianoc, a nemám na to príliš veľa času, pár dní. Ešte k tomu mám teraz dosť veľa iných skúšok, pôjdu Majstrovstvá v Hokeji.. Dúfam že chápete že sa mi moc nechce písať po nociach. Naučiť písať rýchlejšie by som sa aj naučil, aj po Rusky viem celkom dobre, aspoň hovorovú Ruštinu, ale tie encyklopedické výrazy, moc dobre nepoznám a kým ich preložím, to asi dosť dlho potrvá. Píšem o Bojnickom zámku, lebo učitelka sa chcela dozvedieť niečo o Slovensku, text už mám, ale kým by som to sám preložil by mi to dosť veľa času zabralo. Prosím, ak niekto o nejakej takej veci viete, prosím napíšte, veľmi by mi to pomohlo.

Vďaka Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail   Album (93 kariet)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra MtG.sk -> Pieskovisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: