Články - Arénový turnaj počas Prereleasu v Cloudposte + Escape Room

Arénový turnaj počas Prereleasu v Cloudposte + Escape Room

Patrik Surab - Utorok 24. Septembra 2019
Všetky články od tohto autora

Prvý turnaj v MtG Aréne na novom MtG.sk a staňte sa tak beta testerom!

Budete na prerelease v Cloudposte v Bratislave túto sobotu? Zapojte sa do nášho turnaja v MtG Aréne vo formáte Standard. Štartovné bude pre účastníkov prereleasov zdarma a na ceny budeme mať špeciálne "showdown" boostre (aj foilové), Collectors boostre z Throne of Eldraine a kôpku cien od UltraPRO! Konkrétnejšie rozdelenie cien ukážeme už o pár dní. ...počítače zabezpečíme vďaka Alienware a Dell, stačí vám arénový účet. Ak účet v Aréne nemáte (alebo vám chýbajú karty) a chcete sa aj tak zapojiť, dajte mi vedieť. Budú pripravené nejaké balíčky, ktoré budete môcť hrať. Registrovať na turnaj sa môžete počas piatku a soboty v Cloudposte.Predregistrácia tu:
http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8746A čo vás ešte čaká na novom MtG.sk? Napríklad budete môcť po zadaní vášho DCI čísla vidieť svoje štatistiky

Od roku 2012 sa na mtg.sk pridalo skoro 50 tisíc záznamov z turnajových hier...a stále pridávame. Bola by škoda ich nevyužiť a preto sme pre vás pripravili takúto feature, ktorú si budete môcť vyskúšať už na prerelease Throne of Eldraine ...takto nejako budú vyzerať.Dokonca sme mysleli aj na to, že veľa hráčov má rado spoiler sezónu, kedy každý deň wizardi ukážu nové kartičky. Tie si už budete môcť pozerať aj na novom mtg.sk!K tomu vás čaká kopa srandy s prerelease turnajmi, ktoré budeme mať od piatku až do nedele a špeciálne akcie, kedy napríklad budete môcť skúsiť poraziť Chandru so svojim štandardovým balíčkom, alebo prejsť našou escape roomou.

Povráva sa totiž, že svet rozprávok skrýva aj rozprávkový poklad. Ale nájsť ho nebude ľahké, bude treba pozorne sledovať, kde čo chýba, čo kam patrí a čo s čím súvisí -- a samozrejme, aspoň trochu poznať MtG.

Vyskúšajte si aj vy zahrať počas prerelease Throne of Eldraine našu magicovú "escape room"! Mimochodom, všimli ste si sedempísmenné slovo ukryté v obrázku? Ak áno, už teraz máte drobnú výhodu!Tešíme sa na vás cez víkend.

Viac info o našich víkendových akciách nájdete tu:
https://i.imgur.com/62Wh8Bb.jpg Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky