Články - Throne of Eldraine Prerelease - Funtastic BA

Throne of Eldraine Prerelease - Funtastic BA

Evileye - Sobota 21. Septembra 2019
Všetky články od tohto autora


Kde bolo tam bolo, bola raz jedna krajina menom Eldraine. Je to krajina plná hradov, rytierov a rozprávkových bystostí, ktoré ožívajú v krásnej podobe do našich obľúbených Magic kariet v novej sade Throne of Eldraine. Inšpiráciu hľadali autori v Európskych ľudových príbehoch a rozprávkach.

Nová sada nám zároveň prinesie rotáciu a nový standard. Odteraz budú standard legal sady Guilds of Ravnica, Ravnica Allegiance, War of the Spark, Core Set 2020 a Throne of Eldraine. Okrem toho sme sa dočkali bohužiaľ aj zdraženia všetkých Magicových produktov.

Čo sa týka prerelease turnajov, opäť budeme robiť jeden skorší turnaj už v piatok 27.9. o 16:00. Aj tentokrát vynecháme polnočný turnaj, aby sme sa kvalitne vyspali na hlavný sobotňajší (28.9. o 11:00) a posledný turnaj bude v nedeľu 29.9. o 11:00.Komplikovať turnaj Vám ani tentokrát nebude výber guildy alebo kombinácie farieb. Vyberiete si jednoducho prerelease pack, z ktorého budete cítiť že práve ten Vám turnaj vyhrá (a odmení vás peknou promo kartou)Čo obsahuje prerelease pack?

Prerelease pack obsahuje 6 booster packov Throne of Eldraine a samozrejme nebude chýbať ani špeciálna foilová promo karta s vyrazeným dátumom. Z tohto všetkého si následne postavíte 40 kartový deck s ktorým sa postavíte svojim súperom na turnaji.Na hlavnom prerelease budeme opäť losovať dvoch šťastlivcov ktorí vyhrajú Ultimate Masters Topper booster, v ktorom sa ukrýva náhodná špeciálna foilová extended-art karta z tejto edície. Tretí topper booster získa víťaz celého sobotňajšieho turnaja.

Ďalším lákadlom prerelease víkendu, je možnosť kúpiť si produkty novej sady o týždeň skôr. Booster Box u nás dostanete za zvýhodnenú cenu 94,90 €. K nemu samozrejme dostanete aj foilovú buy-a-box promo kartu "Kenrith, the Returned King", ktorou je už na prvý pohľad celkom presílený 5-farebný commander. Ak máte v pláne hrávať Brawl formát, určite je to vhodný kandidát na veliteľa. Okrem booster boxov budú v ponuke všetky ostatné produkty (boostre, bundle, planeswalker decky).
Prihlasovať sa na jednotlivé turnaje môžete na odkazoch nižšie:

Early prerelease (piatok)
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8726&
Začiatok turnaja: 28.9.2019 - 16:00

Hlavný prerelease (sobota)
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8727
Začiatok turnaja: 29.9.2019 - 11:00

Nedeľný prerelease
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8728
Začiatok turnaja: 30.9.2019 - 11:00

Tešíme sa na vašu účasť!
Team Funtastic Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky