Články - Špeciálne prereleasy Throne of Eldraine po celom Slovensku!

Špeciálne prereleasy Throne of Eldraine po celom Slovensku!

Patrik Surab - Streda 11. Septembra 2019
Všetky články od tohto autora

Mtg.sk tu máme už od roku 2004. Portál, kde sme zažili kopu srandy, získavali informácie, hľadali turnaje, pýtali sa na rady...pred facebookom sa úplne všetko MtG related riešilo práve tu. No doba sa pohla a s ňou sa zmenili aj potreby hráčov. Preto sa bude meniť aj Mtg.sk!

Už čoskoro zapneme stránku plnú nových funkcií, ktorá pomôže hráčom aj organizátorom. Nájdete na nej svoje štatistiky, spoilery novej edície, vylepšený tradeovací systém, arénové turnaje a veľa ďalších vecí. V novom dizajne pripravenom aj pre mobily.

Ostane ale idea priestoru, kde sa bude združovať celá MtG komunita, ktorá tu nájde všetko čo potrebuje. Pre všetkých hráčov aj organizátorov.

Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili veľkú oslavu vrámci prereleasov Throne of Eldraine vďaka našim sponzorom UltraPRO a Dell!

V Bratislave, Banskej Bystrici a Prešove budú prebiehať Prereleasy, počas ktorých sa budete môcť zapísať do bety nového Mtg.sk a pokúsiť sa ho "rozobrať" a nájsť chyby. ...získate vďaka tomu ale prístup k novým článkom a funkciám ako prví (vrátane prvých arénových turnajov o pekné ceny)

UltraPRO k tomu navyše pridalo veľkú kopu cien na všetky tieto prerelease turnaje tak sa máte na čo tešiť.

A aby nebolo málo, tak v Bratislavskom Cloudposte budeme mať pre vás ešte ďalšie atrakcie...Eventy počas prerelease víkendu v Cloudposte


Magicová Escape Room: (celý víkend) Každý účastník prereleasu si bude môcť zahrať našu novú Escape Room (po úspechu tej na posledných Majstrovstvách Slovenska). A tí, čo ňou prejdú, získajú ešte nejakú peknú cenu!

Chandra Challenge: (v sobotu) príde k nám Chandra! Úplne živá! ...a ten, kto so Štandardovým balíčkom porazí jej Modernový (nieje moc ťažké si domyslieť, čo bude Chandra hrať) tiež niečo vyhrá. Odfotiť sa s ňou ale bude môcť každý

Arénová zóna: (v sobotu a nedeľu) Vďaka Dellu budeme mať počas prereleasov v Cloudposte aj zónu s 10timi počítačmi, kde sa budete môcť počas víkendu hrať MtG Arénu! Navyše sa bude dať na počítačoch samozrejme vyskúšať nové Mtg.sk a pre účastníkov prereleasu budeme mať pripravený aj veľký arénový turnaj!

Nebojte sa, nebude to všetko iba v našej herni ...na prerelease víkend budeme mať ďalší priestor v budove.

K týmto zábavkam sa môžete tešiť na štandardný prereleasový "maratón", bude sa hrať 6 prereleasov, budeme mať Prerelease Fanatic balíček za zvýhodnenú cenu a všetky pre vás dôležité informácie nájdete tu.

Predregistrácia na turnaje v Bratislavskom Cloudposte:
Piatkový poobedný prerelease
Piatkový nočný prerelease
Sobotný hlavný prerelease
Sobotný rebound prerelease
Nedeľný 2HG prerelease
Nedeľný poobedný prerelease

Predregistrácia na turnaje v Bansko Bystrickom iHRYsku:
Sobotný prerelease
Nedeľný prerelease

Predregistrácia na turnaje v Prešovskom Abarate:
Sobotný prerelease
Nedeľný prerelease Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Deathmagick37
2019.09.11 18:48
Uz sa neviem dockat Preldy v PO, som uz dlho NeSealdoval hahaha