Články - Casual hranie v Cloudposte!

Casual hranie v Cloudposte!

Patrik Surab - Piatok 02. Augusta 2019
Všetky články od tohto autora

Ahojte! Veľa ľudí sa ma pýtalo na Commander formát u nás v Cloudposte, tak sme pre vás vymysleli deň, ktorý bude venovaný Casual hraniu. Prvé hrania sa všetkým páčili, (hráva sa u nás cca 30 ľudí) tak verím, že udržíme latku, poprípade ešte naše služby zlepšíme. Môžete zase rátať s občerstvením na každom stole a s plnými albumami lacných commandrových kartičiek. Budeme hrať Multiplayer Commander od 17:30 do 00:00 už 29.08.2019 (štvrtok). Radi by sme zachovali priateľské prostredie na týchto eventoch, preto nechceme dávať ceny pre najlepších hráčov! Na tomto hraní bude vstupné 2€, (ak by vás iba vstupné odradilo od hrania dajte mi prosím vedieť a niečo určite vymyslíme) každý účastník dostane promo kartičku (staršie FNM kartičky, buy a box kartičky) a pre náhodne vylosovaných hráčov budeme mať ešte niečo pekné navyše (podložky, špeciálne promo boostre a promo kartičky...). Je možné, že nám Wizardi pošlú ešte niečo ďalšie. Budeme tu začiatočníci aj pokročilí...hráči s kúpenými Commandermi bez zmien aj s vylepšenými a všetci ste vítaní. Poprosím vás skúste si doma ohodnotiť power level svojho balíčku na stupnici od 1 po 5 (5 je najsilnejší), aby som vám vedel riešit pairingy a všetci ste si dobre zahrali. Power level balíčku viete počas večera meniť ak vám bude pripadať moc nízky/vysoký. Ak by ste mali akýkoľvek nápad ako by sa dal takýto event vylepšiť kľudne mi dajte vedieť.

Predregistrovať sa na Casual hranie môžete tu:
http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8691

Prosím predregistrujte sa, poprípade mi napíšte, že máte záujem prísť...aby sme vám vedeli pripraviť čo najlepšie podmienky na hranie.

Budeme sa riadiť banlistom z http://mtgcommander.net/rules.php. Ak by ste mali s týmto banlistom problém dajte mi prosím vedieť.

Pre tých, ktorí nevedia čo to Commander je. Každý máte 99 kartový balíček s jedným Commanderom (kapitánom balíčku). Musí to byť legendárna príšera a kartičky v balíčku môžete mať iba v rovnakej color identite ako váš kapitán. Keby bol teda váš commander napríklad Nekusar, the Mindrazer (na obrázku), môžete hrať v balíčku iba červené, čierne alebo modré kartičky. Color identita sa ale vzťahuje aj na text kartičiek, tak by ste nemohli hrať v tomto balíčku veci ako Azorius Signet. Váš kapitán bude vedľa vášho balíčku v takzvanej Commander zóne a môžete ho zahrať kedykoľvek keď naňho budete mať manu. A keď vám commander zomrie, môžete si ho dať späť do Command zóny a zahrať ho znovu. Avšak za každú smrť vás bude stáť o 2 many viac. Každý hráč má 40 životov a je tu nový spôsob ako hru vyhrať a to takzvaný Commanderský damage. Ak vám dá súperov Commander 21 dmg, prehrali ste hru. Viac info nájdete na tejto stránke, poprípade mi môžete napísať: http://magic.wizards.com/en/content/commander-format

Tešíme sa na vašu účasť Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky