Články - Core Set 2020 Prerelease - Funtastic BA

Core Set 2020 Prerelease - Funtastic BA

Evileye - Štvrtok 27. Júna 2019
Všetky články od tohto autora


Namiesto klasickej príbehovej edície tu máme po roku opäť nový Core Set 2020. Nenájdeme v nej žiadne story spotlights avšak tématicky je edícia o živote Chandry Nalaar, ktorá má v sade až tri karty (jednu uncommon, jednu rare, jednu mythic rare). Chýbajúci príbeh nám vynahradia super karty a nový oficiálny mulligan. Prvýkrát je možné spraviť tzv. "early" prerelease, ktorý sa koná už v piatok o 15:00. Keďže je štátny sviatok, tak neváhaj a príď si zahrať! Každý kto u nás odohrá 3 prerelease turnaje, dostane 4 boostre Core Set 2020 ako bonus.Ako vlastne bude fungovať nový mulligan?

Doteraz sme boli zvyknutí po prvom mulligane potiahnuť 6 kariet, s následným tzv. "scryom". Po novom, si po prvom mulligane potiahneš znovu 7 kariet a ak sa rozhodneš si ruku nechať, jednu kartu si dáš z ruky na spodok library. Ak by si mulliganoval druhýkrát, opäť potiahneš 7 kariet a z ruky si dáš na spodok library dve karty, tretíkrát tri karty, atď. Scry je týmto z mulliganu úplne odstránený. Je dôležité vedieť, ako tento mulligan funguje, pretože začína platiť už počas prerelease eventov a následne sa bude používať vo všetkých formátoch.

Komplikovať turnaj Vám ani tentokrát nebude výber gildy alebo kombinácie farieb. Vyberiete si jednoducho prerelease pack, z ktorého budete cítiť že práve ten Vám turnaj vyhrá (a odmení vás peknou promo kartou)Čo obsahuje prerelease pack?

Prerelease pack obsahuje 6 booster packov Core Set 2020 a samozrejme nebude chýbať ani špeciálna foilová promo karta s vyrazeným dátumom. Z tohto všetkého si následne postavíte 40 kartový deck s ktorým sa postavíte svojim súperom na turnaji. Sme zvedaví, komu sa podarí mať v balíku všetky 3 ChandryĎalším lákadlom prerelease víkendu, je možnosť kúpiť si produkty novej sady o týždeň skôr. Booster Box u nás dostanete za zvýhodnenú cenu 84,90 €. K nemu samozrejme dostanete aj foilovú buy-a-box promo kartu "Rienne, Angel of Rebirth", ktorou je zaujímavý anjel vo farbách NAYA. Okrem booster boxov budú v ponuke všetky ostatné produkty (boostre, bundle, planeswalker decky).
Prihlasovať sa na jednotlivé turnaje môžete na odkazoch nižšie:

Early prerelease (piatok)
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8630&
Začiatok turnaja: 5.7.2019 - 15:00

Hlavný prerelease (sobota)
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8627
Začiatok turnaja: 6.7.2019 - 10:15

Nedeľný prerelease
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8628
Začiatok turnaja: 7.7.2019 - 11:00

Nedeľný prerelease - Two-Headed Giant
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8629
Začiatok turnaja: 7.7.2019 - 16:00

Tešíme sa na vašu účasť!
Team Funtastic Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky