Články - PRERELEASE MODERN HORIZONS V CLOUDPOSTE

PRERELEASE MODERN HORIZONS V CLOUDPOSTE

Patrik Surab - Streda 22. Mája 2019
Všetky články od tohto autora

Pred pár týždňami sme sa tešili z prereleasu War of the Spark, planeswalkeri nám ovládli Standard a niektorí sa dokonca prebojovali aj do Modernu a Legacy. No už o dva týždne (8.-9.6.2019) nám prichádza špeciálna edícia, ktorá nám Modern zmení úplne.

Pár kartičiek už poznáme, veľa sa nám ich ešte do releasu edície ukáže, no môžeme sa tešiť na upravené vybalancované verzie kariet ako Cabal Therapy, Mother of Runes, Baleful Strix...nový raritný set "Force of Willov", reprinty z kariet, ktoré na Moderne neboli legálne ako Flusterstorm (ktorý bude dokonca aj ako buy a box promo), Fact or Fiction, Goblin Matron. Nová fetchka na basic landy, snow covered full artové basic landy, pekné nové kartičky do commanderov (Morophon tam môže narobiť problémy s kartami ako Fist of Suns alebo Jodah, Archmage Eternal) a kopa ďaľších vecí, ktoré nám wizardi ukážu najbližšie dni.

No čo zatiaľ najviac rozprúdilo debaty na internete bol set nových moderných horizontov (landy podobné karte Horizon Canopy...žeby názov edície nebola úplne náhoda?). Tieto Horizonty pravdepodobne nahradia fast landy vo fritke a hate bearoch, basic landy v merfolkoch a pravdepodobne sa zmestia aj do Izzetu, BG Rocku...a vlastne sa budú hrať skoro všadeČo sme si ale pre vás pripravili na prerelease víkend?


Pri tejto edícii budeme mať štyri prerelease eventy v troch rôznych formátoch. Sealed deck v sobotu ráno, booster draft po obede (so zvýhodnenou cenou pre tých, ktorí hrali ranný Sealed deck) a nedeľný two headed giant. Power level kartičiek bude o dosť vyšší ako pri bežných edíciách, tak poskladať balíček by nemal byť problém. Navyše každý účastník prerelease eventov získa promo Astral Drift, čo je vlastne vylepšený Astral Slide, ktorý sa bude dať sám cyclovať a samozrejme sa dostanete ku kartičkám o týždeň skôr ako sa budú predávať v obchodoch.

Ak sa ale budete skladania balíčku báť, veľmi rád vám pomôžem buď ja, alebo nejaký iný skúsenejší hráč. Prereleasy sú naozaj super v tom, že si môžete navzájom pomáhať. Pýtať sa okolo kamarátov, alebo iných hráčov, ktorá kartička je dobrá, čo by ste mali hrať, čo naopak nie a podobne.No ale teraz už k informáciam o samotných turnajoch


Sobotný Sealed Deck prerelease
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8552
Štart turnaja: 10:00 (8.6.)
Formát: Sealed Deck
Vstupné: 40€
Ceny: 1 booster Modern Horizons na hráča

Sobotný Booster Draft prerelease
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8553
Štart turnaja: 15:00 (8.6.)
Formát: Booster Draft
Vstupné: 23€ (19€ pre tých, ktorí hrali doobedný sealed deck)
Ceny: 1 booster Modern Horizons na hráča


Nedeľný Two-Headed Giant prerelease
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8554
Štart turnaja: 10:00 (9.6.)
Formát: 2HG Sealed Deck
Vstupné: 56€ na tím
Ceny: 2 boostre Modern Horizons na tím

Nedeľný Booster Draft prerelease
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8574
Štart turnaja: 15:00 (9.6.)
Formát: Booster Draft
Vstupné: 23€ (19€ pre tých, ktorí hrali doobedný sealed deck)
Ceny: 1 booster Modern Horizons na hráča

Pre tých, čo nevedia, čo to ten Two-Headed Giant je...je to súboj dvoch hráčov proti dvom. Bojujete ako tím, máte spoločné životy, spoločné útoky a pod. Iba balíček máte každý svoj a na skladanie balíčku dostanete dve prerelease krabičky.

Nechcete boostre ako výhry? Môžete si vybrať akékoľvek odmeny z našej Cloudpostovej Prize Wall, kde 1 booster Modern Horizons = 20 bodov. Nemusíte si teda pri výhre brať iba boostre, ale aj obaly, bundle, tokeny a tak ďalej. Pre viac informácií o našej Prize Wall si kliknite na tento link.Ak si chcete prísť iba zahrať a nemáte neskôr záujem o constructed turnaje a karty čo otvoríte nepotrebujete, budeme počas víkendu vykupovať kartičky pre shop s kusovkami. Tak sa pri nás zastavte a takouto formou vám spravíme "lacnejší" prerelease. Samozrejme výkup platí pre všetkých, ktorí si otvoria kartičky, ktoré nepotrebujú.

No a ak by ste si chceli objednať Modern Horizons booster box a spraviť si radosť (aj s buy a box promo Flusterstormom), predobjednať si ho môžete tu, poprípade mi len napíšte a ja vám ho odložím: http://www.ihrysko.sk/modern-horizons-booster-box-magic-the-gathering-p104917

Pre hráčov, ktorí sa zúčastnia niektorého z našich ranných prereleasov a spravia si počas neho predobjednávku (Sealed Deck alebo Two Headed Giant) bude booster box Modern Horizons za špeciálnu cenu 185€!!! (jeden na hráča)

Tešíme sa na vašu účasť
 Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky