Články - WAR OF THE SPARK Prerelease - Funtastic BA

WAR OF THE SPARK Prerelease - Funtastic BA

Evileye - Sobota 13. Apríla 2019
Všetky články od tohto autora


Veľkolepé finále návratu do Ravnicy prichádza s názvom War of the Spark. Vojna planeswalkerov ktorú rozpútal ako inak Nicol Bolas, vám prináša sadu aká tu doteraz nebola. Sadu, ktorú si zamilujete kvôli obrovskému množstvu silných kariet. A v prvom rade sadu, ktorá prinesie 36 nových planeswalker kariet. Áno presne tak, je ich 36 a v každom boostri nájdete jedného! Planeswalkeri sú tentokrát rozdelení do troch vzácností - Uncommon, Rare, Mythic Rare. V sade nájdeme aj niektorých bohov Amonkhetu, ktorí sa vďaka Nicol Bolasovi vrátili v trochu mrtvolnejšej podobe.

Veľkým lákadlom na hlavný, sobotňajší turnaj, budú opäť špeciálne ceny v podobe Ultimate Box Topperov zo sady Ultimate Masters. Takisto zvyšujeme počet boostrov na ceny z 2 na 3 boostre za každého zúčastneného hráča. Kto náhodou nevie, čo sa ukrýva pod názvom "Ultimate Box Topper", sú to vzácne, foilové, extended-art verzie štyridsiatich kariet z poslednej vydanej Masters sady - Ultimate Masters. No a ešte dodáme, že Ultimate Masters je jednou z najlepších sád Magicu. Náhodný, zasealovaný box topper získajú traja hráči. Jeden box topper obdrží hráč ktorý sa umiestni na prvom mieste. Ďalšie dva dostanú náhodní hráči, ktorých vylosujeme hneď po prvom odohranom kole na turnaji. Preto nám hneď nezdúchnite. Túto cenu na turnaj dáme v prípade, že sa zúčastní aspoň 50 hráčov, tak pozvite všetkých kamošov Každý hráč dostane ku vstupnému nápoj zdarma.

Komplikovať turnaj Vám tentokrát nebude výber gildy. Vyberiete si jednoducho prerelease pack, z ktorého budete cítiť že práve ten Vám turnaj vyhrá (a odmení vás peknými promo kartami)
Prerelease pack obsahuje 6 booster packov War of the Spark a samozrejme nebude chýbať ani špeciálna foilová promo karta s vyrazeným dátumom. Tie však tentokrát dostanete rovno dve! Jednou bude náhodná Rare alebo Mythic Rare karta zo sady a druhá bude náhodný planeswalker. Z tohto všetkého si následne postavíte 40 kartový deck s ktorým sa postavíte svojim súperom na turnaji. S vojnou planeswalkerov sme si v úvode článku srandu nerobili. Skutočne v každej hre sa s niekoľkými proti sebe stretnete a budete sa s nimi musieť vysporiadať

Ďalším lákadlom je možnosť kúpiť si produkty novej sady o týždeň skôr. Booster Box u nás dostanete za zvýhodnenú cenu 84,90 €. K nemu samozrejme dostanete aj foilovú buy-a-box promo kartu s veľmi silným planeswalkerom „Tezzeret, Master of the Bridge
“. Okrem booster boxov budú v ponuke všetky ostatné produkty (boostre, bundle, planeswalker decky).
Prihlasovať sa na jednotlivé turnaje môžete na odkazoch nižšie:

Hlavný prerelease (sobota)
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8479
Začiatok turnaja: 27.4.2019 - 10:15

Nedeľný prerelease
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8480
Začiatok turnaja: 27.4.2019 - 11:00

Nedeľný prerelease - Two-Headed Giant
Registrácia: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=8324
Začiatok turnaja: 27.4.2019 - 16:00

Tešíme sa na vašu účasť!
Team Funtastic Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky