Články - Legendy na Prerelease v Cloudposte

Legendy na Prerelease v Cloudposte

Patrik Surab - Streda 18. Apríla 2018
Všetky články od tohto autora

Dominaria je svet plný legiend s ktorými Magic začínal. Tento prerelease budete mať vy možnosť bojovať s legendami Slovenského magicu, ktoré pomáhali budovať našu hráčsku komunitu výsledkami na Magicovej Profi scéne. Budete môcť stretnúť hráčov, ktorí vyhrali Grand Prix, Pro Tour...alebo Majstrovstvá Sveta. Dokonca ak niektorého z týchto hráčov porazíte, získate peknú cenu navyše. Pre viac informácií o našom prerelease víkende si kliknite TU. A koho teda budete môcť stretnúť?

Filip Valis: top8 na Majstrovstách Sveta v roku 2012, 3x Majster Slovenska.
Róbert Jurkovič: Majster Sveta z roku 2010, top8 na Majstrovstvách Sveta v roku 2012, Majster Slovenska, 2x Grand Prix top8 .
Matej Zatlkaj: top8 na Majstrovstvách Sveta v roku 2014, Majster Slovenska, 2x Pro Tour top8, 2x Grand Prix top8, Grand Prix Stockholm Champion.
Patrik Šurab: Majster Sveta z roku 2010, top8 na Majstrovstvách Sveta v roku 2012.
Ivan Floch: Majster Sveta z roku 2010, top8 na Majstrovstvách Sveta v roku 2012, top8 na Majstrovstvách Sveta v roku 2014, top8 na Majstrovstvách Sveta v roku 2017, 2x Majster Slovenska, 5x Grand Prix top8, Grand Prix Lisbon Champion, 3x Pro Tour top8, Pro Tour Portland Champion.
Richard Horňanský a Michal Havlík: Two Headed Giant víťazi z Grand Prix Amsterdam.

Na hlavnom sobotnom prerelease budete môcť stretnúť Filipa Valisa, Róberta Jurkoviča a Mateja Zatlkaja. Na nedeľnom Two Headed Giant prerelease budete môcť bojovať s legendárnou dvojicou 100 cents (Richard Horňanský a Michal Havlík) a so mnou si môžete zahrať na polnočnom prerelease a Two Headed Giante v nedeľu
Ivan Floch by mal prísť na sobotný hlavný prerelease, ale ešte nevie, či sa stihne vrátiť na Slovensko.

Príďte sa zabaviť na naše Prerelease eventy do CloudpostuVýhra Slovákov na Majstrovstách sveta v roku 2010Ivan Flocha a jeho výhra na Pro Tour PortlandMatej Zatlkaj a jeho výhra na Grand Prix StockholmRóbert Jurkovič, Patrik Šurab a Ivan Floch na Majstrovstách sveta v roku 2010


Ivan Floch, Róbert Jurkovič, Filip Valis a Patrik Šurab na Majstrovstách Sveta v roku 2012


Ivan Floch na Pro Tour Portland


Matej Zatlkaj na Grand Prix Stockholm


Richard Horňanský a Michal Havlík na Grand Prix Amsterdam Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky