Články - Cloudpost 2018

Cloudpost 2018

Patrik Surab - Nedeľa 31. Decembra 2017
Všetky články od tohto autora

V prvom rade by som sa vám všetkým chcel poďakovať za priazeň v roku 2017. Len podľa dát, ktoré sú na mtg.sk sa u nás v Cloudposte hralo 262 turnajov, na ktoré prišlo 412 rôznych hráčov.

Po dvoch rokoch opúšťame levelovú ligu a zdroje ktoré sme tu použili presunieme do našich väčších turnajov. Koniec roka 2017 bude teda posledné obdobie, za ktoré dostanete odmeny podľa toho ako sa vám darilo u nás na turnajoch a skúsime si namiesto toho pár väčších dotovaných turnajov v roku.

Čo sa týka pravidelných turnajov, tak z minulého roka ostáva Standard v pondelok, Modern v utorok, Highlander sa štvrtky bude striedať s Pauperom a Draft v piatok. Cca raz za mesiac (podľa vyťaženosti herne) bude bývať aj Legacy v nedeľu.

Novinkou je, že stredy budeme hrávať aktuálnu ligu (už túto stredu začíname s Unstable ligou) a jeden štvrtok v mesiaci bude venovaný Casual formátom...kde sa zároveň s Pauperom/Highlanderom bude hrať Commander a časom možno aj nejaké iné Casual formáty. Dve tieto Casual hrania už máme za sebou a ľuďom sa páčilo...tak snáď to tak aj ostane a budeme sa aj naďalej baviť magicom.

Sobotné Standard Showdown turnaje sa presunú na pondelok, čím sa uvoľnia víkendy a ak nebude nič špeciálne (Prerelease, draft weekend, Store Championship, PPTQ...) budú bývať turnaje vo formáte o ktorom rozhodnete vy, hráči. Hlasovanie o formáte je na našej komunitnej FB stránke MtG - Turnaje v Cloudposte

Budeme mať aj veľkú dotovanú sériu turnajov, ktorú ohlásime po Prerelease Rivals of Ixalan. Minuloročnú sériu Modern Masters vyhral Konrád Balla, ktorý má teda všetky utorkové Modern turnaje v Cloudposte zdarma. Gratulujeme!

Tešíme sa na vás v roku 2018. Budeme sa pre vás snažiť robiť stále lepšie a lepšie podmienky na hranie tej najlepšej hry na svete Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky