Články - Vianočný turnaj v Banskej Bystrici

Vianočný turnaj v Banskej Bystrici

Lukino - Pondelok 20. Novembra 2017
Všetky články od tohto autora

Zdravím všetkých priaznivcov magicu a highlandera špeciálne. Tak ako to už v BB býva dobrým zvykom, i tento rok mi prislúcha usporiadať 8. ročník tejto tradície v overenom formáte Highalnder (podľa nemeckých plavidiel).

Najprv k problematike KDE? Oficiálne miesto je zatiaľ herňa Ihrysko na Hornej Striebornej, ale keďže kapacita herne je maximálne 30 ľudí, a predpokladám, že záujemcov o hranie bude ĎALEKO ĎALEKO viac, tak presne ako po minulé roky, máme pripravenú obrovskú jedáleň na SOŠ Pod Bánošom 80 v Sásovej. Preto by som všetkých záujemcov poprosil o čo najvčasnejšú predregistráciu, aby som sa vedel zariadiť aj ja.

Teraz k problematike PREČO? Lebo to bude zábava. Dúfam, že tak ako to bolo i po minulé roky, tak i tento rok sa stretneme vo vysoko priateľskej nálade a Magic bude sranda, pri ktorej si dobre zahráme.

Následne otázka O ČO? Tak ako vždy, 100% vyzbieranej sumy pôjde do cien (presné rozdelenie bude určené na turnaji) a vyberať sa bude z Daliborových albumov, kde ako sľúbil, nájdete kopec špičkových kúskov za výborné sumy. Okrem toho mám pre víťaza nachystanú trofej, ďalej do cien poputujú dve spoločenské hry, FNM promo Fatal Pushe a vďaka nášmu skvelému sponzorovi – predajni Ihrysko (https://www.ihrysko.sk) do cien poputujú i tri balenia FTV: Transform (ako jednotlivá cena ale i na redraft) v prípade, že sa turnaja zúčastní viac ako 32 hráčov. Budem sa snažiť, aby čo najviac hráčov dostalo nejakú cenu, veď ide predsa o vianočný turnaj.

Turnaj je súčasťou Highlander série, takže v neposlednom rade pôjde i o body do tabuľky pre celkové víťazstvo.

Dúfam, že sa vidíme na turnaji, dovtedy prajem veľa magicových i nemagicových úspechov.
lukino Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
lukino
2017.11.28 11:18
Zdravím všetkých! Na základe predregistrácie na turnaj oficiálne presúvam miesto konania turnaja do Sásovej, Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80!!!
Ak by niekto nevedl trafiť, zavolajte, rád ponavigujem, v areály je kopec miesta na parkovanie, takže o toto sa báť nemusíte.

Dalibor
2017.12.04 16:28
Tento stvrtok 7.12. bude v Cloudposte HL turnaj o vstupne na Vianocny turnaj v BB! Dojdite zabojovat a potestit!

Šarkan
2017.12.09 10:44
nemate nahodou niekto taku smet Contingency plan? potreboval by som na turnaj