Články - 13.ročník Mtg.sk Cupu - Najvačší Highlander turnaj široko ďaleko - ceny za vyše 1.000Eur!!!

13.ročník Mtg.sk Cupu - Najvačší Highlander turnaj široko ďaleko - ceny za vyše 1.000Eur!!!

Dalibor - Streda 20. Septembra 2017
Všetky články od tohto autora

V októbri tohto roku budeme mat piatok trinásteho. To zistíte ľahko - stačí sa pozrieť do kalendára. Čo ale vo vašom kalendári tiež nesmie chýbat je 13.ročník Mtg.sk Cupu! Ak prežijete v zdraví piatok trinásteho, hneď ďalší deň ráno sa stretneme na turnaji v Cloudposte.Tak ako kazdý rok už dlhšiu dobu, aj túto jeseň pre Vás plánujeme najväčší Highlander turnaj roka na Slovensku - Mtg.sk Cup. A tento rok k Vám prichádzame s revolučne vysokými cenami - pri účasti 60 a viac hráčov (čo sa posledné 2 roky podarilo) budú ceny pre Top13 vo výške viac ako 1.000Eur vrátane modrého dualu - Tundry!!!

Ale výška cien nieje všetko, na čo vás pozývame - turnaj je súčasťou 2. ročníka série Library of Slovakia by iHrysko a teda na ňom budú hráči bojovať nielen o samotné ceny, ale aj o umiestnenie a body do tejto série. Príďte im to sťažiť a ukazať, že máte skill na to ich poraziť v tomto špeciálnom singleton formáte!

A neposledným lákadlom je samozrejme aj unikátna účasť, ktorá z tohto turnaja robí aj kultúrnu udalosť. Môžete tu stretnúť starých známych, pokecať s ľudmi ktorí na turnaje už chodia iba sporadicky či už vôbec...

Informácie k turnaju:
Kedy: 14.10.2017, 10:00 (začiatok registrácie 9:00)
Kde: Cloudpost, Bratislava
Vstupné: 10Eur pri predregistrovaní do 8.10., 13Eur pri neskoršom, alebo na mieste. Nebuďte teda neskoro a naplánujte si tento turnaj nech aj my máme dostatočne dobré podmienky na organizáciu! Max. počet hráčov je 80, tak neváhajte a registrujte sa predtým, ako sa minú!
Pravidlá Highlandera a aj banlist nájdete tu: www.highlandermagic.info.
Registrácia tu: http://www.mtg.sk/turnaje.php?vTurnajID=7572

Informácie k sérii Library of Slovakia: http://www.mtg.sk/clanok.php?id=1455&
Aktuálny rebríček série je voľne prístupný tu: tinyurl.com/y77qfg35

tešíme sa na Vás! Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Dalibor
2017.10.04 11:10
Uz mame zaregistrovanych aj hosti z nemecka vratane 1 council membera, takze sa rozhodne nehanbite a pridte im ukazat, ze aj my tu mame hracov, ktorym sa paci Highlander!
A kedze cela 1/4 councilu sa zucastni turnaja, dame si aj kratke kolecko otazok a odpovedi na temu councilu a banlistu - resp. akakolvek HL tema, ktora vas bude zaujimat