Články - PRERELEASE PARTY V CLOUDPOSTE + UPDATE CIEN

PRERELEASE PARTY V CLOUDPOSTE + UPDATE CIEN

Patrik Surab - Sobota 01. Júla 2017
Všetky články od tohto autora

Prerelease sa nám blíži a my už máme pripravené nejaké ceny pre náhodne vylosovaných hráčov na každé kolo ...pravdepodobne sa do tohoto "poolu" ešte niečo pridá, tak sa máte na čo tešiť. (máme napríklad ešte 3x PROMO FOIL Geist of Saint Traft, ktorí nie sú na fotke) Viac info o našom prerelease víkende nájdete TU. Za ceny navyše ďakujeme našim sponzorom, ktorí chcú, aby bol náš event naozaj atraktívny. Ďalej máme pripravenú špeciálnu cenu pre najlepšieho hráča na hlavnom prerelease do 16 rokov a to tašku ULTRA PRO venovanú do turnaja Róbertom Tichým. Ďakujeme

Prerelease Party

Od tejto edície wizardi skúšajú novú vec a to špeciálnu Prerelease Party. Bude u nás prebiehať počas celej soboty a nedele. Fungovať bude tak, že každý hráč, ktorý príde na niektorý z našich prereleasov si môže po ukončení turnaja (ak nemá záujem o Rebound event, ale chce si napr. len zahrať s kamarátmi) kúpiť Prerelease pack za zvýhodnenú cenu 17€. S tým, že ak si u nás spolu aj zahráte, tak za prvé dve hry (je jedno či prehráte alebo vyhráte) získate každý z vás dva boostre z novej edície.
Ak ste u nás žiaden prerelease nehrali, môžete sa taktiež počas celého víkendu zúčastniť tejto Prerelease Party za cenu 22€ pri rovnakých podmienkach, že za prvé dve hry získate pre seba boostre navyše.

SPONZORING


Našlo sa niekoľko "sponzorov", ktorí majú záujem zaplatiť prerelase mladým talentom, pre ktorých je 22€ veľká suma. Ešte stále máme jedno takéto miesto voľné. Ak si myslíte, že by ste si to zaslúžili, alebo o niekom takom viete, napíšte mi správu tu, alebo na facebooku.

Tešíme sa na vašu účasť

Nezabudnite sa prosím predregistrovať, aby sme vám vedeli pripraviť čo najlepšie podmienky na hranie.
ceny pre náhodne vylosovaných hráčovcena pre najlepšieho hráča do 16 rokov na hlavnom prerelease Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky