Články - Hour of Devastation

Hour of Devastation

Patrik Surab - Štvrtok 22. Júna 2017
Všetky články od tohto autora

Hour of Devastation v Cloudposte

Boh-Faraón sa vrátil na Amonkhet a nie je to nik iný než Nicol Bolas. A ako vieme tam kde sa ukáže dračí planeswalker veci väčšinou naberajú smer deštrukcia chaos a smrť. Nebude tomu inak ani v najnovšej edícii kde sa proti nemu postaví Jace, Gideon, Liliana, Chandra a Nissa v boji o záchranu planéty a my Vám prinášame k tomuto príbehu niekoľko výborných turnajov.Magic Open House

Máš kamaráta alebo kamarátku ktorému chceš predstaviť túto super hru? Alebo ty sám by si sa rád naučil Magic the Gathering ale nevieš ako na to? Magic Open House je tu práve pre teba. Zastav sa u nás kde ťa naučíme nielen hru hrať ale pomôžeme ti aj zo všetkým čo potrebuješ na to aby si sa sám mohol naplno do hrania vrhnúť. Dostaneš aj skúšobný balíček, ktorý bude len tvoj a môžeš si ho zo sebou odniesť aby si mohol hrať proti kamošom. Okrem toho máme pre teba prichystaný aj nádherný Full Art Land z Hour of Devastation. Dôjdi si pomerať sily proti podobným ľudom a objavte spolu túto super hru.

Kedy?: Sobota 1.7.2017
Kde?: Trenčianska 47

http://tinyurl.com/yc2dx5wv

http://magic.wizards.com/en/event-types/magic-open-houseDraft Weekend

Pripravili sme pre Vás trošku netradične dva drafty novej edície v sobotu kde okrem klasických cien dostane každý účastník aj promo kartu.


Registrovať na turnaj sa dá tu: Sobota o 10 http://tinyurl.com/ydbgttp4 a tu: Sobota o 14 http://tinyurl.com/ycwrd76u


Magic League

Od 17 Júla bude u nás v stredu prebiehať pravidelná magicová liga. A čo to tá liga vlasne je? Je to for fun hranie počas 4 týždňov. Hráči si kúpia 2 Boostre Hour of Devastation a 1 Booster Amonkhet z ktorého postavia minimálne 30 kartový deck. Potom hrajú proti sebe a výsledky su zapisujú na sprievodný papier. Každý ďalší hrací týždeň si môžu dokúpiť 1 booster (buď HoD alebo AKH). Rovnako aj po každej tretej prehre si môže hráč dokúpiť 1 booster. Do ligy sa môžu hráči pridať hocikedy a príšlušný počet boostrov si dokúpiť. Okrem nich dostanú aj peknú krabičku a kocky. Pre najlepšieho hráča pripravíme aj nejaké pekné promo karty.

Ako ste si už u nás zvykli aj tentokrát bude u nás Game Day kde budete môcť vyhrať nádhernú podložku s nicol bolasom. Každý učastník dostane Promo Abrade a TOP8 hráči na turnaji dostanú Adorned Pouncer. Budeme mať dva turnaje a to v Sobotu a Nedeľu formát bude samozrejme Standard.

Registrovať sa môžete tu: Sobota - http://tinyurl.com/yanh3cs2 a Nedela - http://tinyurl.com/yaghat85

To by bolo zatiaľ všetko. Informácie ohľadom preleasu Vám prinesie patrik. Tešíme sa na Vašu účasť.

Junky Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky