Články - MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2017

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2017

Patrik Surab - Štvrtok 18. Mája 2017
Všetky články od tohto autora

Tak konečne sa k nám dostali prvé informácie o septembrových Majstrovstvách Slovenska. Dátum sme dostali 16.9.2017. Deň predtým je u nás na Slovensku sviatok, tak celý víkend vrátane piatku u nás budú rôzne side eventy. Miesto hrania bude nakoniec Cloudpost (iHRYsko) v Bratislave.

Na nationalsoch sa budú hrať dva formáty. Standard + Booster Draft. Prví dvaja hráči nás budú reprezentovať na Majstrovstvách Sveta. Mimo toho každý účastník získa PROMO FOIL Inkmoth Nexus, top8 podložku + wizardi pripravujú pre víťaza a finalistu trofej. Okrem toho samozrejme štandardné turnajové body na produkty v Cloudposte.

Deň pred Nationals budú mimo normálnych side eventov ešte dva druhy špeciálnych.
Prvým je kvalifikácia na Nationals pre hráčov, ktorí nemajú 200 planeswalker bodov. Tých môžeme zorganizovať 10 s tým, že na každej musí byť presne 32 hráčov. Ale na poslednej stačí 16 hráčov. Snáď sa teda nájde aspoň tých 16 na poslednú kvalifikáciu
Druhý je trošku zaujímavejší. Je to totiž trial, kde víťaz získa 2 BYE na hlavný event. Rovnaké podmienky. Môžeme ich zorganizovať 10 s tým, že na každej musí byť presne 32 hráčov a na poslednej stačí 16 hráčov. Víťaz tu bude mať veľkú výhodu na hlavnom turnaji.

Počas víkendu bude aj PPTQ ako side event (nad rámec normálnych PPTQ, ktoré organizujeme), kde takisto každý účastník získa PROMO FOIL Inkmoth Nexus.
Inkmoth Nexusy budú v cenách (alebo pre každého hráča) na každom side evente. Samozrejme kým budeme mať zásoby. Nevieme ešte koľko Nexusov dostaneme navyše ani presnú formu našich side eventov, ale určite sa na týchto side eventoch všetky rozdajú.

Máte sa na čo tešiť. Budeme sa snažiť zorganizovať pre vás čo najlepšie celý víkend, aby ste mali čo najviac super zážitkov.

Ak sa budete chystať na Majstrovstvá väčšie partie hráčov, ktorí nie sú z Bratislavy, ozvite sa mi a pokúsime sa vám vybaviť rozumné ubytovanie

Tu si viete pozrieť zoznam kvalifikovaných hráčov. Ak tam nieste a máte 200 a viac Planeswalker bodov, dajte mi prosím vedieť: http://magic.wizards.com/en/events/premierplay/2017nationals/invitationlist-6 Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky