Články - Tajomstvo pyramíd Amonkhetu

Tajomstvo pyramíd Amonkhetu

Deviance - Streda 05. Apríla 2017
Všetky články od tohto autora

Vážení hráči a hráčky! 

S príchodom novej sady MTG Amonkhet si vás dovoľujeme pozvať na Nedeľný Prerelease 23.4.2017. Z organizačných dôvodov sme sa rozhodli tento krát namiesto viacerých menších, spraviť jeden veľký a pre hráčov mimoriadne zaujímavý turnaj. Naša predajňa sa bude sťahovať do nových priestorov, začne sa rekonštrukcia Heydukovej 4 a zároveň nás ten víkend čakajú ešte ďalšie akcie. Spojíme preto príjemné s užitočným tak, aby boli spokojní všetci. Pre účastníkov turnaja bude k dispozícií celý priestor StormGameBaru s bohatým výberom nealko nápojov. Na ceny rozdelíme 4 displaye novej edície a najlepší hráč  si na pamiatku tohto víkendu odnesie trofej. Príďte sa zabaviť, zabojovať o 144 boostrov, pootvárať cenné karty a hlavne si užiť peknú jarnú nedeľu s novou edíciou a hráčmi, ktorí  sa chcú zabaviť a zahrať si. Myšlienke "prídem, zoberiem za 10€ Prerelease pack a idem preč" síce nezabránime, napriek tomu veríme, že nám všetkým ide hlavne o zábavu. Robíme to pre vás, ako poďakovanie za to, že k nám chodíte, že u nás hrávate.

StormGameBar má síce dostatočnú kapacitu, napriek tomu bude istejšie, keď si svoje miesto rezervujte čo najskôr. Tešíme sa na vás a veríme že budete spokojní.

 Prerelease pack 

Nedeľný doobedný prerelease

Začiatok turnaja: nedeľa 23.4.2017, 10:30

Formát: Sealed deck - DCI

Vstupné: 10 eur

Vstupné 10€ garantujeme pre predregistrovaných do 9.4. a neskôr sa môže zmeniť. Každý hráč, ktorý sa predregistruje minimálne 24 hodín pred turnajom dostane malý nealkoholický nápoj zadarmo (káva, hroznovka, kofola).

Ceny: 144 boostrov rozdelených medzi TOP 16

Pre víťaza: Parádna trofej:


Registrácia tu: Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Zatiaľ žiadne príspevky