Články - Cloudpost 2017

Cloudpost 2017

Patrik Surab - Pondelok 26. Decembra 2016
Všetky články od tohto autora

V prvom rade by som sa vám všetkým chcel poďakovať za priazeň v roku 2016. Len podľa dát, ktoré sú na mtg.sk sa u nás v Cloudposte hralo 256 turnajov, na ktoré prišlo 341 rôznych hráčov.

Keďže Magic hrá čím ďalej tým viac hráčov, tak sme v roku 2016 prvýkrát skúsili našim Levelovým systémom odmeniť viac hráčov a nie iba najlepších troch každý mesiac. Dajte mi prosím vedieť do súkromnej správy tu alebo na Facebooku, či sa vám tento spôsob odmeňovania páčil, poprípade mi skúste navrhnúť čo by ste zmenili.
Pre viac info o našel Levelovej lige si kliknite na tento článok: http://www.mtg.sk/clanok.php?id=1373&

Ako väčšina z vás vie, ceny na pravidelných turnajoch už u nás nie sú boostre, ale turnajové body, za ktoré si viete zobrať rôzne Magicové produkty. Našu PRIZE WALL nájdete tu: http://www.mtg.sk/clanok.php?rs=1&id=1402& ...prišla nám nejaká zásoba Eternal Masters boostrov a displayov, tak som ich tam pridal a môžete mi napísať ak máte o ne záujem.

Čo sa týka turnajov, tak z minulého roka ostáva Standard v pondelok, Modern v utorok, Highlander každý druhý štvrtok a Draft v piatok. Cca raz za mesiac (podľa vyťaženosti herne) bude bývať aj Legacy v nedeľu. Streda je otvorená na "sezónne" turnaje. Drafty navyše po release novej edície, testingové turnaje pred veľkými víkendovými eventami ako WMCQ a podobne. Level Up turnaje budeme mať tiež raz za 3 mesiace ako to bolo v roku 2016, no budeme musieť zvýšiť štartovné zo 7€ na 8€ aby sme si vedeli zachovať 3 boostre na hráča na ceny, keďže Wizardi nám trošku upravili ceny displayov. ...nijako to ale neovplyvní pekné ceny, ktoré sa snažíme vždy pridať do turnajov navyše.

A ako novinky na rok 2017 sme si pre vás pripravili Pauper, ktorý sa bude striedať s Highlanderom vo štvrtky, ktorý nahradí Tiny Leaders. Neznamená to, že Tiny Leaders sa už u nás nikdy nebude hrávať, len si od neho dáme chvíľku pauzu.
Pauper je veľmi pekný formát, kde sa môžu hrať iba commony, ale z celej histórie Magicu. Je to oficiálny formát Wizardov, kde si viete za malú investíciu spraviť silný synergický balíček. Pauper začnene hrať od februára, aby ste si stihli zohnať kartičky do balíčka.
Banlist nájdete tu: http://magic.wizards.com/en/game-info/gameplay/formats/pauper
A nejaké vzorové decklisty aby ste vedeli čo sa dá hrať sú tu: http://www.mtggoldfish.com/metagame/pauper#online

Ďalšou novinkou bude hranie Modernu cez voľné soboty, (kde nebude iný veľký event ako Prerelease, PPTQ a pod.) keďže veľa ľudí chcelo druhý Modern turnaj v týždni a Modern sa u nás teší naozaj veľkej popularite. Po tomto Moderne budeme mávať v prípade záujmu Booster Drafty.

No a to najlepšie na koniec...séria turnajov MODERN MASTERS
Turnaje tejto série budú raz za mesiac, budú vo formáte Modern, štartovné bude 8€ a ceny budú podobné ako na Level Up turnaji. (3 boostre na hráča + veľa iných zaujímavých cien) Niektoré z týchto turnajov dokonca aj budú Level Up turnaje, aby sme to všetko stihli zorganizovať, keďže mesiac má pri všetkých Magicových eventoch nejako málo víkendov

Na týchto turnajoch sa bude hrať základná časť + top8 a budeme ich nahrávať a uploadovať na náš Youtube kanál.

Plus máme vymyslenú špeciálnu cenu pre najlepšieho hráča. Každý hráč po turnaji získa toľko bodov do rebríčka našej séria, koľko hráčov bolo v konečných výsledkoch za ním. Čiže ak by bolo 25 hráčov na turnaji, víťaz získa 24 bodov, druhý v poradí 23 atď. Každému hráčovi sa bude rátať šesť najlepších turnajov do konečného výsledku a ten, kto bude mať na konci najviac bodov, vyhrá trofej a titul Modern Master, ktorý mu dovolí chodiť na naše pravidelné Modernové eventy v Cloudposte ZADARMO po celý rok 2018. Tak je o čo hrať
Prvý z týchto turnajov mám naplánovaný zatiaľ na 28.1.2017 a pravidelné hranie v Cloudposte začne znova 3.1. v utorok.

Tešíme sa na vás v roku 2017. Budeme sa pre vás snažiť robiť stále lepšie a lepšie podmienky na hranie tej najlepšej hry na svete Zoznam všetkých článkov 

Diskusia:
Gabriel
2017.01.02 16:56
Hmm... pauper.